Від щирого серця вітаю всіх, для кого подорожі по світу — це стан душі! Зовуть мене, Вадим, а цю рубрику я вирішив створити для того, щоб кожен із вас, потрапляючи сюди, відчував себе немов на курорті чи то в туристичному поході. Публікації тут, — це не прояв власної забаганки чи то фантазії, а це результати моєї кропіткої роботи. Адже я не тільки сертифікований WEB-майстер, а й не аби який копірайтер/рерайтер. Тому на ваш запит зможу створити вам цікавий блоґ або сайт, написати захоплюючі статті для ваших проектів.

Подорожі по світу, віртуальний туризм

Віртуальний туризм

За допомогою власного ноутбука та Інтернету, я віртуально подорожую по світу. І це в мене виходить. Ви скажете, що такого не може бути, щоб людина змогла розповісти про ту чи іншу місцевість, країну, місто, природу, традиції народу та інші цікаві моменти, фізично там не побувавши? Як бачите, таке може бути. Я навіть скажу більше: вивчаючи онлайн розповіді тих, хто подорожує, я пропускаю всю цю інформацію через свою уяву, тобто уявляю себе на місці цих людей, які описують власні подорожі по світу.

Так, ви правильно подумали, що у мене на цьому підґрунті дах поїхав. Але сидіти і чекати манни небесної не в моїх правилах. Треба якось себе проявляти, в скрутний час находити вихід із ситуації з найменшими втратами. Це дає змогу виявляти у себе приховані або нереалізовані можливості. Бачте, як я загнув! Щоб жити, треба жити! Адже зараз віртуальний туризм став дуже популярним.

Подорожі по світу

Ось і дійшов я до основної теми своєї розповіді. Пишу я тут дуже багато, а задумано мною ще більше. Перевагу надаю розповідям простими словами і на зрозумілій читачу мові. Картинки і фото тут грають роль візуального сприйняття інформації. На мою думку, люди сюди приходять більше за інформацією, а не тільки подивитися. Бо, хто володіє інформацією, той володіє світом, тобто подорожі по світу для таких людей є сенсом їх життя.

Отже, зараз я буду вас знайомити з тим, що тут відбувається, а точніше — публікується. Конструкція цієї рубрики складається із тематичних публікацій, які відображають всю суть країни, про яку йде мова. Що це за публікації?

  1. Корисні поради туристам. Тут ви знайдете те, що вам потрібно знати, готуючись до подорожі, навіть недалекої. Тут ви будете переймати досвід від інших любителів подорожувати, ділитись власним досвідом, а також критикувати в коментарях. Ваша критика — це головний мій стимул писати ще краще і відповідальніше. Також ви познайомитеся з туристичними агенціями України. Отримаєте корисні поради щодо вибору турфірми, підготовки до подорожі, яким транспортом подорожувати, як і де оформити потрібні документи, як заздалегідь подбати про власне здоров’я, як вибрати готель і поводити себе в ньому тощо.
  2. Острови світу. Над створенням цієї теми мені добряче прийшлося попарити мізки. І ось чому. Вся рубрикація дописів по країнах створена відносно їх приналежності до того чи іншого континенту. Тому я не знав, що мені робити з островами-державами. Адже багато їх не мають ніякого відношення до жодного континенту. Тому вони виділені в окрему категорію. До речі, це досить цікава тематика.
  3. Європа. Ну ось, наявний приклад. Тут ви знайдете інформацію про країни європейського континенту. Матеріалів зібрано вже дуже багацько, аби тільки вистачило наснаги їх публікувати, щоб вони не застаріли. Тому треба працювати так, щоб аж шкварчало.
  4. Азія. Із самої назви теми вже зрозуміло, про які країни ви тут будете черпати інформацію. Країн багато — а я один. Тому сюди потраплять тільки ті, які користуються найбільшою популярністю у туристів, а там вже, як карта ляже.
  5. Америка. В цю тематику прийшлося «запакувати» всі існуючі Америки — Південну, Центральну і Північну. Інакше не виходило ніяк. Це дуже цікавий контингент, і з ним ще розбиратись та розбиратись. Є про що писати, а вам буде що читати.
  6. Австралія. А тут все просто: один континент — одна країна. Але мозок напружувати треба ще й як! Є в мене мета, налагодити зв’язок з українською діаспорою в Австралії. Тільки не подумайте, що я зібрався туди дременути. Просто мені цікаво, як вони там?
  7. Африка. Цікавий континент, чи не так? Тут все змішалось в купу: цивілізація, аборигени, рівень життя і розвитку… Не континент, а казка. Читайте, дивіться, корисне запам’ятовуйте, або зберігайте посилання, і приходьте ще за новими враженнями.
  8. У світі цікавого. О, так тут можна не тільки мені дати волю своїм бурхливим фантазіям, а й вам, шановні читачі, зробити свій внесок в коментарях, і розповісти щось цікаве про свої подорожі по світу. Навіть більше, можна прислати свої рукописи із фото, а я їх опублікую під вашими іменами. А якщо у вас є свої блоґи, то й з посиланнями на них.

Поки що все. Якщо у вас є якісь побажання, чи то жаба давить покритикувати, то форма для коментарів знаходиться нижче. Якщо будуть якісь зміни в проекті, то обов’язково тут повідомлю.

Поділитись: