Вирушаючи в поїздку, ми кожного разу збираємо валізу в дорогу, але треба пам’ятати, що наша валіза з речами не буде відчувати дбайливого ставлення до себе.

Збираємо валізу в дорогу, якщо ви зібралися в дорогу

Збираємо валізу в дорогу

Наші речі будуть перекидатися, перевалюватися, стискатимуться… Тому, не варто пакувати у валізу скляні предмети. А ще, запаковуйте свої речі в захисні пакети, це збереже їх від будь-якої несподіванки і допоможе їм зберегтися в гідному вигляді.

Відсортуйте те, що вам дійсно потрібно для сприятливої поїздки, а що буде зайвим. Не варто брати з собою весь гардероб.

Якщо всі речі складені у валізу, і ви готові виходити, перевірте:

  1. Чи не забули ви свій закордонний паспорт.
  2. Чи на місці квитки, страховка і ваучери, а також всі інші документи, які можуть вам, знадобитися в поїздці.
  3. Перевірте, чи на місці гроші, кредитні картки і ваші права.
  4. Чи володієте ви необхідною сумою, для оплати послуг таксі.

Знайте, що ви повинні з’явитись в аеропорту за дві-три години до вильоту вашого літака. Якщо ви летите на великому літаку, то реєстрація пасажирів почнеться значно раніше, тому постарайтеся пройти її вчасно.

Прибувши в аеропорт, ви повинні пройти перевірку вашого багажу, також митний пункт. Пройти реєстрацію і паспортний контроль, ну а остаточний огляд вас чекає прямо перед посадкою. І весь цей час ваш багаж не повинен надмірно вас обтяжувати. Тому збираємо валізу в дорогу, не пхаючи туди все підряд — тільки найнеобхідніше.

Якщо ви зібралися в дорогу

Отже, дрібнички зібрані, квиток на руках, домашні вихованці прилаштовані, все зайве з розеток вимкнено — ви зібралися в дорогу. Тепер сміливо можна відправлятися в подорож, в далекі і чужі краї. Хоча можливо це не такі вже й чужі краї, але в будь-якому випадку в достатній мірі незнайомі і вам все ж доведеться там ночувати. А значить вам потрібен готель або місце в мотелі.

Це дві істотні різниці, бо один варіант може бути в радість, а інший — в тягар. Все залежить від того, куди і з ким ви їдете. Тут важливу роль відіграє те, що саме вас змусило зібратися в дорогу. Якщо це ділова поїздка, відрядження, то ви не будете господарем свого часу, а полоненим щоденника.

Якщо це так, то це трохи лякає і ось чому. Ви не зможете бути господарем становища в виборі готелю, а отже турботу про це проявить ваша організація. Вони це зроблять наосліп і без врахування ваших потреб і переваг, які можуть виникнути, коли ви покинете свій будинок. В кінцевому підсумку може виникнути неприваблива ситуація з усіх можливих: вам доведеться жити там, де не подобається, нехай це буде навіть палац або інша не менш розкішна будівля.

Не потрібно залишати поза увагою і протилежний варіант: ви є повним господарем свого часу, ви просто відпочиваєте. Ви живете в обраному вами готелі. І цей готель дійсно такий прекрасний, як і було обіцяно в рекламному проспекті. А якщо до всього ще прекрасна сонячна погода, пляж знаходиться поруч з готелем, і кухар смачно готує… Що вам тоді ще потрібно, крім того, щоб це місце ніколи не залишати?

Отже, ви зібралися в подорож, то збираємо валізу в дорогу і вперед з піснею.

Поділитись: