До вашої уваги таке собі коротеньке знайомство з Кубою. Столицею Куби є місто Гавана. Офіційна мова на острові — іспанська. Панівною релігією є католицтво.

Знайомство з Кубою, познайомитись з Островом Свободи, економіка Куби

Знайомство з Кубою

Перш ніж познайомитись з Островом Свободи в цілому, потрібно познайомитися з містом Сантьяго-де-Куба. Саме звідси починалося загальне повстання, ідейним натхненником якого став Фідель Кастро.

Багатьом туристам цікаво буде самостійно обстежити самі затишні місця цього міста. Як нагадування про історію та події повстання, тут залишилися недоторканими багато фрагментів бойових дій. На стінах старих будинків залишилися сліди від куль і снарядів, залишилися недоторканими зруйновані казарми, воронки від бомб. Кому цікава історія цього народу, відвідування міста Сантьяго-де-Куба стане кращим варіантом.

Безкраї морські простори омивають острів з однієї стогони, інша сторона острова обрамлена горами Сьєрра-Маестра. Недалеко від міста в бананових плантаціях розташована в’язниця, відома своєю сумною історією, де утримувалися військові злочинці Гуантанамо.

На шляху туристичного маршруту розташоване місто, яке колись було столицею цього острова. Перше з міст, побудованих на острові, стало Баракаора, яке за часів буття іспанців і стало столицею острова. Височіє дерев’яний хрест, який був поставлений Христофором Колумбом відразу після прибуття на берег цього острова, став унікальною реліквією.

Економіка Куби

Однією найбільшою складовою кубинської економіки є вирощування цукрової тростини і її переробка. Її безкраї зарості можна бачити практично на всій території острова Куба. Крім цукрової тростини держава відвела чималі території під фруктові плантації, де вирощують банани, апельсини і різні екзотичні фрукти.

Куба була б не Кубою без своїх знаменитих і відомих на весь світ кубинських сигар. Індіанці, які колись заселяли частину території острова, стали родоначальниками рецептів їх виготовлення. Ці рецепти збереглися до наших часів. Величезна кількість сортів тютюну, яка налічує понад сотню, є основою для виробництва більш ніж п’ятдесяти сортів сигар. Кожен любитель міцного тютюну зможе знайти і викурити свою улюблену сигару і зможе зробити дегустацію нової, незнайомої.

Помірно низькі ціни дозволяють будь-яким верствам населення різного достатку відпочити на Кубі і зробити нетривалий круїз на борту яхти всього за сто доларів.

Знайомство з Кубою у любителів пляжного відпочинку залишить незабутні враження від відвідування приголомшливих кубинських пляжів, кращим часом відпочинку на яких стане весняний період.

Але це ще замало, щоб познайомитись з Островом Свободи. Слідкуйте за новими публікаціями, пропонуйте в коментарях нижче, про які близькі та далекі краї на туристичну тематику ви хотіли б ще тут почитати. Далі ще буде…

Поділитись: