Щоб не обдурили вас під час подорожі за кордоном, треба дотримуватись деяких правил і порад. Бо тема обману багатьом туристам знайома, так як чимало українських туристів відчули на собі під час відпочинку багато неприємних моментів обману. Є деякі «персони», які намагаються на вас нажитися, як тільки розуміють, що ви турист.

Щоб не обдурили, під час подорожі за кордоном, може бути обдуреним

Таксисти завищують ціни, в ресторані пред’являють рахунок з неймовірною сумою, навіть в готелі персонал і то, бажає отримати великі чайові.

Щоб не обдурили під час подорожі за кордоном

Розглянемо деякі моменти, в яких турист може бути обдуреним.

Перше, що поширене серед шахраїв, це пластикові карти. У магазинах можуть вас обдурити, попросивши при оплаті ввести PIN код, який запам’ятає пристрій, а дані скопіюють шахраї. Зробивши підробку, легко зніматимуть гроші з вашого рахунку.

Також встановлюють спеціальні камери, які фотографують всі дані. На Близькому Сході (Західна Азія та Північна Африка) і не дорогих курортах Європи такий спосіб шахрайства дуже поширений. Так що будьте уважні. Майте при собі готівку, а в дрібних магазинчиках карткою ніколи не розплачуйтеся.

Ще значна частка обману належить таксистам. Вони можуть запропонувати вам оплатити проїзд, ще не доставивши вас до потрібного місця, ніколи не погоджуйтеся на це.

Також можуть попросити вас обміняти дрібні гроші на велику банкноту, теж не робіть такої помилки, вони можуть вам не дати всієї суми.

Не беріть в оренду транспортний засіб у приватних осіб, так як за дрібну подряпину вам пред’являть немаленький рахунок.

Також в пунктах обміну валюти ви теж ризикуєте бути ошуканими, так як вам, обмінявши валюту, віднімуть гроші за послугу, що надається. Перед тим, як ви передасте гроші на обмін, запитайте, скільки грошей ви отримаєте.

Ніколи не йдіть на такі хитрощі, як місцеві цілителі. Навіть персонал в готелі може запудрити вам мозок і порадити піти до прекрасного знахаря, який може поставити діагноз. Після чого, буде витягати з вас гроші за псевдо лікування, і таких шахраїв дуже багато.

Тут важливо одне, щоб не обдурили вас під час подорожі за кордоном, треба завжди бути пильними і пам’ятати, що ви не в себе на батьківщині, і все буде добре.

Поділитись: