Багато батьків починають давати дитині гроші до школи ще з першого класу. А чи варто це робити з такого раннього віку дитини? Давайте разом розберемося в цьому непростому питанні.

Давати дитині гроші

Давати дитині гроші до школи чи ні?

Якщо ви не хочете, щоб ваш малюк виділявся серед інших дітей і відчував себе недостатньо дорослим, сумнівався у вашій довірі до нього, доведеться чинити так само. На жаль, діти не знають ціни грошам, тому не можуть розпоряджатися ними з розумом.

Дитина запросто може витратити всі гроші, які ви дали їй, наприклад, на обіди в школі, купивши на них цукерок чи гарну іграшку. Тому навіть якщо ви вирішили довірити дитині деяку суму на кишенькові витрати, то розрахунки з учителем їй довіряти не варто. Гроші на обіди чи інші шкільні потреби краще не передавати через малюка, а виділити час та принести вчителеві особисто.

У той же час, дитина в першому класі вже досить доросла для того, щоб вчитися розуміти ціну грошей та розпоряджатися невеликими сумами. Постарайтеся виділяти їй деяку кількість грошей на щоденні витрати. Але слідкуйте за тим, щоб ця сума була не надто великою, навіть якщо ви можете собі дозволити дати дитині більше.

Головне — дати малюкові зрозуміти, що він вже досить дорослий, але при цьому обмежити купівельну спроможність дитини, щоб вона вчилася контролювати свої витрати. А ви як гадаєте, чи варто давати дитині гроші до школи?

Поділитись: