Серіали роблять різний вплив на глядачів: як позитивний, так і негативний. Наприклад, у Бразилії вченими було доведено, на підставі проведених досліджень, що збільшилася кількість розлучень, і зменшилася народжуваність. Але тема нашої сьогоднішньої коротенької розмови про те, що в серіалах є позитивного.

Що в серіалах є позитивного? Творці серіалів, в улюбленому серіалі

Отже, що в серіалах є позитивного?

А ось медики з Британії пішли далі. Знаючи про серйозний вплив, який чинять телесеріали на глядачів, вони вирішили за допомогою серіалів проводити просвітництво населення. Так питання контрацепції і питання профілактики ВІЛ можна з успіхом висвітлювати і вирішувати за допомогою серіалів. Дана проблема актуальна, але їй приділяється недостатньо уваги, як вважає Британська медична асоціація.

Введення додаткових уроків, на яких учителем або медиком розповідатиметься про статеве виховання, про профілактику СНІДу, підлітками буде сприйматися в першу чергу, як нотації, як поради про те, як правильно жити. У учнів підліткового і юнацького віку складається своя певна картина сприйняття дійсності. Доведено, що досвід вони набирають і сприймають від своїх же однолітків в кіно, в Інтернеті. Тому, якщо в улюбленому серіалі для молоді у головного героя будуть ті ж насущні проблеми і він зможе їх вирішити, то підліток візьме на озброєння позитивний досвід.

Молодь переймає поведінку кіношних героїв

Переймає молодь моделі поведінки тих героїв, які їм сподобалися, з серіалів і ситкомів (ситуаційна комедія). Тому, незабаром, творці серіалів трохи змінять сюжет. У новому і зміненому серіалі для молоді головний герой в обов’язковому порядку «заразить» іншого героя якимось неприємним захворюванням. А далі по сюжету:

  1. Які бувають наслідки.
  2. Як до цього ставляться інші герої.
  3. Як з цим жити
  4. Що робити з даному проблемою.

Все, як хотіли б розповісти медики з даного питання, тільки устами таких же підлітків, молодих людей.

Медики вважають, що профілактика різних захворювань, в тому числі і ВІЛ, буде більш результативною, якщо про неї говорити за допомогою серіалів і устами популярних серед тінейджерів героїв. Молоді люди зрозуміють, що проблема досить серйозна, наслідки не менш серйозні. От що в серіалах є позитивного.

Поділитись: