Можливість дивитися щодня серіали і їх вплив на свідомість дозволяє людині жити не тільки своїм, а й чужим життям.

Серіали і їх, про серіали, сюжети серіалу, залежність від серіалів

Серіал і сім’я

Ну і що з того, що інколи людина живе від серії до серії! Багато сімей купують другий телевізор. І це не тому, що, так би мовити, грошей нікуди подіти. А з тієї лише причини, що один телевізор потрібен суто для перегляду численних серіалів. Іноді варто домочадцям ненароком пошуміти або, в гіршому випадку, вимкнути телевізор або перемкнути на інший канал, так обов’язково починається скандал.

Та й незрозуміло, чому сюжет серіалу, його героїв обговорюють скрізь, і обговорюють всі, чому переживають, адже це просто кіно? Чи можна телеглядачів, які з ранку до вечора готові дивитися не відриваючись телевізор, назвати психічно здоровими людьми? Чи не виникає залежність від серіалів?

Серіали і їх вплив

Стверджувати про те, що в залежність потрапили глядачі від того, що цікавими були серіали, це не зовсім вірно. Просто ніяких особливо цікавих подій в житті простого обивателя не було. Людина приходила з роботи, готувала вечерю і влаштовувався біля телевізора, який був радий запропонувати перегляд фільму, яскравого, кольорового, з незвично багатим життям. У героїв серіалів своє життя, повсякденні проблеми, нехай навіть штучно створені. І людину затягує. Вона перестає сприймати свою сіру реальність, вона починає жити в телевізорі.

Негативний вплив серіалів

Про серіали і їх негативний вплив, є безліч фактів. Вченими з Америки, було встановлено, що жінки похилого віку — телеглядачки, під час перегляду серіалів, втрачають пам’ять і увагу. Пам’ять і увага погіршуються в співвідношенні 6 і 13 разів. На погану пам’ять впливає те, що жінки дивляться серіали. Увага також погіршується під час перегляду серіалів.

Ось так коротко про серіали. Цікаво, а чи змінювалась ваша поведінка чи стан здоров’я, коли ви весь свій вільний час присвячували серіалам? Напишіть про свої враження в коментарях до цієї публікації по темі — серали і їх вплив на вашу сім’ю.

Поділитись: