Багато зірок світового кінематографа мали вищу освіту, і навіть закінчували університети з відзнакою. Тому в цю невеличку статтю й потрапили розумники і розумниці Голлівуду. Читайте, буде цікаво і пізнавано.

Розумники і розумниці Голлівуду

Отже, порівняємо, чи збігається рівень популярності з науковим ступенем зірок?

Наталі Портман

Розумники і розумниці Голлівуду, Наталі Портман

Зірка Голлівуду Наталі Портман не тільки отримала в Гарварді вчений ступінь, але і робила це паралельно з кар’єрою кіноактриси. Причому постійно беручи участь в найбільш рейтингових фільмах. Зніматися Наталі почала ще в підлітковому віці, і це їй не завадило закінчити коледж з відзнакою.

Але одного Гарварда, з науковим ступенем по психології, їй здалося замало. І вона ще продовжила навчання в Єврейському університеті, удосконалюючись у вивченні відразу декількох мов. Тепер вона досконало володіє п’ятьма мовами:

  • французькою;
  • івритом;
  • англійською;
  • німецькою;
  • арабською;
  • японською.

Ще навесні 2006 року вона виступала з лекціями в Колумбійському університеті, на курсі тероризму.

Розумники і розумниці Голлівуду: Орландо Блум та Кім Кеттролл

Розумники і розумниці Голлівуду, Орландо Блум

Також закінчив університет в Англії красень і щасливчик Орландо Блум.

Кім Кеттролл

В один місяць з Орландо Блумом отримала свій перший диплом найсексуальніша виконавиця ролі Саманти в блискучій четвірці «Сексу у великому місті» Кім Кеттролл. Життя так склалося, що через особисті обставини виконати свою мрію про вищу освіту вона змогла трохи згодом. Ну та нічого, краще пізніше…

Єва Лонгорія

Розумники і розумниці Голлівуду, Єва Лонгорія

Зірка серіалів, актриса і просто красуня Єва Лонгорія по праву пишається своїм університетським дипломом, отриманим ще в 1998 році. Саме в університеті розкрив талант актриси, випадковий театральний агент. Ось такі випадковості не випадкові.

Меріл Стріп

Меріл Стріп

Володарка премії «Оскар» Меріл Стріп, все життя підкреслює, що в такій вдалій і тривалій кар’єрі їй допомогли не тільки талант і неповторна зовнішність, але і наявність диплома про закінчення університету.

Меттью Макконахі

Розумники і розумниці Голлівуду, Меттью Макконахі

Меттью Макконахі не справляє враження вченого чоловіка, але, тим не менш, він встиг закінчити університет, слухаючи повчання свого батька, який мріяв, про те, щоб син пішов по його стопах.

Батько зірки Голлівуду займався серйозним газовим бізнесом і хотів в особі Меттью бачити продовжувача сімейного бізнесу. Спочатку він відправив його в престижний коледж, звідки син утік при першій же можливості, в Австралію. Там він навчався кататися на серфі, паралельно «навчався» мити посуд і підлоги, розносити піцу і подавати капелюхи в гардеробі.

Ось пройшовши такі «університети», Меттью повернувся додому і закінчив престижний університет з диплом юриста. Так закінчилися його досягнення в навчанні, і почалася кар’єра знаменитого актора.

Кейт Бекінсейл

Розумники і розумниці Голлівуду, Кейт Бекінсейл

Красунею Кейт Бекінсейл можна насолоджуватися не тільки зовні. Вона цілком може підтримати світську бесіду на декількох мовах, в тому числі і російською. І має бути це все на вищому рівні, адже в Оксфордському університеті, в якому вчилася Кейт, вчать якісно, ​​за найвищим класом.

Семюель Джексон

Розумники і розумниці Голлівуду, Семюель Джексон

Семюель Джексон пройшов багато шкіл і навчальних закладів, і запам’ятався багатьом викладачам аж ніяк не зразковою поведінкою. Але, тим не менш, закінчивши школу і коледж, навіть захопившись музикою, він приймає рішення поступити в університет на факультет архітектури.

Після вступу Семюель не вгамувався, він бере участь у всіх мітингах і маніфестаціях, бореться за реформування школи і рівноправність студентів. У підсумку його не тільки відраховують, а й дають умовну судимість. Але впертості Джексону не позичати, і вже через два роки він повертається, але вже на театральний факультет, який з успіхом закінчує і стає відомим і знаменитим.

Уілл Сміт

Уілл Сміт

Зразковий хлопець на екрані Уілл Сміт і в житті поводився так само. Ну не міг по-іншому вести себе син шкільної вчительки. Добре закінчивши школу, помінявши два коледжи, Уілл поступає до Технологічного університету. Його завжди тягнуло до точних наук, і, здавалося б, іншого шляху і не було.

Отримавши диплом інженера, і влаштувавшись на малооплачувану роботу, запал Уілла вщух. Від розпачу його врятувала пропозиція зніматися в кіно, а також дуже вдалий дебют, після якого про його призначення вже не йшлося, все було вирішено.

Шерон Стоун

Розумники і розумниці Голлівуду, Шерон Стоун

І найбільша розумниця Голлівуду природно неперевершена Шерон Стоун. Володіє дипломом факультету художньої освіти. Побіжно читала вже в чотири роки, в школу пішла в п’ять років і відразу до другого класу. У п’ятнадцять років була вже студенткою університету. Рівень її айкью поступається тільки рівню Ейнштейна. Є правда дані, що Шерон виключали зі школи за негідну поведінку, але видно конфлікт вдалося залагодити. Так що і на сонці бувають плями.

Ось такі вони розумники і розумниці Голлівуду.

Поділитись: