Німецький спосіб посадки помідорів у відкритий ґрунт з додаванням незвичайного добрива працює бездоганно. Головне, що для цього не треба витрачати великі фізичні зусилля чи то матеріальні витрати. Далі про все по порядку.

Німецький спосіб посадки помідорів

Німецький спосіб посадки помідорів у відкритий  ґрунт

Всім нам відомо, що помідори є смачними, корисними і, скоріше за все, найпопулярнішими серед інших овочів. Їх вирощують майже в кожному домогосподарстві. Так, клопотатись потрібно багато, але домашній помідор на столі не зрівняти з магазинним. Для того, щоб бути з великим врожаєм помідорів, багато хто використовує німецький спосіб посадки томатів.

Садити помідори німецьким способом зможуть навіть новачки городньої справи. Головним чинником в цій справі є підготовка великих пластикових відер без днища і незвичайного добрива. Стосовно добрива, то мова тут іде про рибу. Добрива зі свіжої риби або рибних відходів відмінно підходять для підгодівлі помідор. Коротше кажучи, за рахунок риби томати забезпечуються поживними елементами в необхідній кількості, краще ростуть і в результаті отримаєте великий врожай.

Що собою представляє німецький спосіб посадки помідорів у відкритий ґрунт?

  1. Перш за все відра без днища заглиблюємо в ґрунт на глибину 2/3 від їх загальної висоти.
  2. В кожному відру робимо лунку, відповідно до величини розсади помідор.
  3. Потім рясно поливається кожна лунка.
  4. В кожну лунку вкиньте не більше двох невеличких рибок.
  5. Далі в лунках розміщуємо розсаду і засипаємо землею.

Посадка таким способом має деякі переваги перед звичайною посадкою томатів. Тобто, коли будете поливати, то вода з добривами будуть спрямовані в бік коріння, а не розтікатись в різні сторони. До того ж пластиковими відрами рослини будуть додатково захищені від пошкодження деякими шкідниками.

Процес посадки помідорів німецьким способом

Німецький спосіб посадки томатів передбачає їхню посадку рядочками. Якщо це низькорослі сорти, то їх саджають на відстані між рядками 40 см, а в рядках між розсадою — 10–15 см.

Якщо це високорослі томати, то їх потрібно саджати на відстані між рядочками — 50–60 см, а в рядочках — 30 см.

Коли саджати помідори

Садити у відкритому  ґрунті розсаду помідорів треба починати в першій половині травня (або трохи із затримкою, залежить від погодних умов) під плівкою або нетканкою.

Також можливий німецький спосіб посадки розсади помідорів без укриття при умові, коли не існує загрози заморозків, тобто, після 10 червня. Але найкраще буде висадити розсаду томатів десь 20–25 травня, бо ці терміни посадки сприяють збільшенню врожайності на 30–40%. Для перестраховки і убезпечення розсади від заморозків вночі, на всяк випадок, в нічні години розсаду краще було б вкривати.

Найбільш сприятливими днями за місячним календарем для посадки розсади томатів у відкритому ґрунті є 1–15 та 31 травня, а також 1–12 червня. Все залежить від ваших власних спостережень і погоди.

Хай німецький спосіб посадки помідорів приносить вам гарних врожаїв на вашій ділянці!

Поділитись: