21 січня весь світ відзначає одне з найбільш незвичайних свят — Міжнародний день обіймів (International Hug Day). Його засновано в 1986 році в США, і тоді це свято називалося Національним днем ​​обіймів (National Hugging Day), після чого він отримав стрімке поширення по всій планеті.

Міжнародний день обіймів, International Hug Day

Міжнародний день обіймів — International Hug Day

За традицією свята, сьогодні можна дружньо обійматись не тільки з рідними, друзями і знайомими, але і абсолютно незнайомими людьми.

Незважаючи на молодість віку цього дня святкування, на сьогоднішній день неможливо визначитися з його авторством: ніхто не знає, кому першому могла прийти в голову ця ідея «тісно» святкувати 21 січня і з якої причини зупинилися саме на цій даті. Припускають, що ініціатива створення такого свята прийшла в голови студентів.

Саме сьогодні хлопці та дівчата обіймалися один з одним без всяких інтимних думок в голові. Тим більше, тільки молоді останнім часом властиво проведення 21 січня різних флешмобів, присвячених цьому святу обіймів. Існуюча легенда говорить: коли люди дружньо обіймаються, вони передають один одному своє душевне тепло.

Також варто нагадати про існування ще одного Дня обіймів, святкування якого відзначають щороку 4 грудня. Історія його створення бере свій початок з 70-их років XX століття. Але у січневого більш широка популярність, тому його відзначають з набагато більшим розмахом.

На думку психологів, люди, які хочуть вас обійняти, бажають відчути безпеку, комфорт і любов. А самі обійми переслідують нас протягом усього нашого життєвого шляху. Ми беремо в обійми при зустрічі своїх близьких людей і друзів, коли зустрічаємося, після тривалої розлуки, обіймаємось один з одним для вираження своєї радості і подяки.

Найбільш приємним є те, що святкуючи Міжнародний день обіймів, немає необхідності нести будь-які матеріальні витрати. Від вас вимагається лише щедре нагородження теплотою свого серця всіх, кого захочете. Привітайте з цим благородним святом всіх своїх близьких, коханих і друзів, а також просто незнайомих людей. Проявіть до них теплоту свого ставлення, нагадавши їм про щирість теплоти ваших почуттів.

Ха щастить вам в цей Міжнародний день обіймів!

Поділитись: