У наш час широко використовується така процедура, як застосування кератину для випрямлення волосся, а також з метою його лікування та поліпшення зачіски. Ця процедура буде ефективною, якщо роботу виконує грамотний майстер. А по її закінченні, ви будете дотримуватись правил як доглядати за волоссям після кератинового вирівнювання. І цими аспектами не можна нехтувати, так як витрачені кошти не принесуть успіху, а результат виявиться не таким, якого ви сподівались.

Як доглядати за волоссям після кератинового вирівнювання, кератинове вирівнювання, для укладання волосся

Як доглядати за волоссям після кератинового вирівнювання

Головним чином слід доглядати за волоссям перші три доби (тобто 72 години) після його «лікування» і створення нового образу. У цей період не можна мити голову, навіть якщо волосся дуже жирне або брудне, ні в якому разі не порушуйте цю заборону і утримайтеся три дні. Так само заборонено просто мочити волосся, а значить в цей період не ходіть в сауну, басейн, лазню, на пляж і так далі, де ви можете випадково його намочити.

А коли вам необхідно буде помитися в цей час, рекомендується одягнути захисну шапочку, під якою волосся буде в безпеці. Оскільки не тільки вода, але і вплив пари може пошкодити кератин. Тому ви повинні максимально дотримуватись правил та інструкцій від майстра, де вказано, як доглядати за волоссям після кератинового вирівнювання. Дуже важливо для людей, які зробили кератинове вирівнювання, дотримуватися рекомендацій щодо збереження волосся сухим. Навіть якщо воно жирне або брудне, та й термін цих «випробувань» невеликий. Необхідно, щоб волосся завжди було розпущеним, рівними і прямими. Не слід його перетягувати гумками або іншими зажимами. Але якщо все ж воно вам заважає і потрапляє в обличчя — скористайтеся м’яким шарфом для його фіксації.

Ось вам декілька корисних порад як доглядати за волоссям після кератинового вирівнювання в період трьох днів після проведення процедури:

  • не слід користуватися феном або праскою для укладки волосся в цей період;
  • не заправляйте волосся за вуха, не зажимайте його шпильками, гумками та іншими зажимами, які можуть пошкодити волосся.

Рекомендації та застереження як доглядати за волоссям після кератинового вирівнювання

Після такої процедури з вирівнювання волосся, за ним потрібно доглядати правильно, ніжно і акуратно. Коли ж мине певний термін після проведеної процедури, голову можна мити з використанням шампуні і бальзаму або кондиціонера, але тільки тих засобів, у складі яких немає сульфатів і хлориду натрію (а значить — безсульфатними препаратами). Аналогічні вимоги ставляться і до інших косметичних засобів (масок, лаків, мусів, гелів і так далі).

Якщо не дотримуватися цих рекомендацій і мити волосся забороненими засобами, то виконана процедура не дасть необхідних результатів. І через декілька разів миття голови волосся вже не буде рівним і таким, як ви хотіли. У «вологі» місця вже ходити можна (пляж, лазня і так далі), однак, перед тим як намочити волосся, його потрібно змастити спеціальним бальзамом, а потім, по можливості, змити чистою водою. Так само ви вже можете використовувати для укладання волосся фен. Тепер ви знаєте, як доглядати за волоссям після кератинового вирівнювання.

Поділитись: