І знову я публікую власну збірку, в яку увійшли 13 цікавих фактів про все на світі. Гадаю, що ці знання всіх часів існування людства нікому зайвими не будуть.

13 цікавих фактів про все на світі, почуття гумору, найбільш поширена мова в світі

13 цікавих фактів

Це не тільки цікаво, а й інколи шокуюче. Бо часто в житті трапляється так, що ми не знаємо елементарних речей про предмети, живу природу та й навколишній світ, що знаходяться поряд із нами. Те, що ви тут можете пізнати, може взагалі перевернути ваше життя, зробити його насиченим і достатнім.

Чистої води в природі немає

В чистому вигляді у природі вода не трапляється, позаяк є універсальним розчинником і завжди містить у своєму складі розчинні речовини.

Книга Мопассана «Пишка» мало кого цікавила

Книга Мопассана, яка ніяк не продавалася під назвою «Пишка», була розкуплена моментально, коли видавці перейменували її, назвавши «Любов та інші історії». А коли ця ж книга одержала назву «Як здійснилося заклання однієї французької проститутки», то наклади збільшилися у 10 тисяч разів.

Прикраси жінок Ефіопії

Жінки Ефіопії з усіх прикрас віддають перевагу круглому диску, вкладеному в нижню губу. Щоправда, як вони їдять, важко уявити, напевне, знімають свою прикрасу під час вживання їжі. Часто жінкам задля вкладання диску видаляють два нижніх різці, а іноді усі чотири. Що більший розмір диска у губі, то вищий соціальний статус жінки.

Кукарача

Міжнародна назва таргана «кукарача» — іспанського походження. Вона перекочувала в лексикон англійської мови ще на початку XVII століття саме як назва таргана.

Шоколад небезпечний для кішок і собак

Хоча шоколад і неотрутний для людей, інгредієнт теобромін, що міститься в цьому продукті, небезпечний для кішок і собак. Усього 40 г його може спричинити у них серйозне отруєння.

У підлокітника ескалатора в метро інша швидкість

Гумовий підлокітник ескалатора в метро рухається з іншою швидкістю для того, щоб пасажир не заснув на ескалаторі.

Небезпечні акули

Акули можуть бути небезпечними навіть до свого народження. Вчений Стюарт Спрінгер був укушений ембріоном у той час, коли досліджував нутрощі вагітної акули.

Почуття гумору формується в результаті статевого відбору

З точки зору еволюції почуття гумору — результат статевого відбору, оскільки воно є ознакою високого рівня інтелекту і творчих здібностей людини.

Бігун швидший за гоночну машину

Бігун здатен зі старту випередити гоночну машину в перші 10 метрів. Оце так-так!

Аеродинаміка орла при випадінні пера

Для точного підтримання балансу та аеродинамічних властивостей орел при випадінні пера з одного крила втрачає таке ж перо з іншого крила.

Між плитами піраміди Хеопса лезо не пройде

Між плитами піраміди Хеопса неможливо просунути лезо. Цікаво, хто, як і чим на той час так точно шліфував ці плити?

Найбільш поширені мови на планеті

Найбільш поширена мова в світі — китайська. А друга за поширеністю — іспанська. Англійська — на третьому місці.

Скільки потрібно часу для повної зупинки танкера

Повністю навантаженому танкеру, що йде на середній швидкості, необхідно близько 12 хвилин для повної зупинки.

Ну як вам 13 цікавих фактів? Напишіть про свої враження в коментарях до цієї публікації. А, можливо, у вас є своє щось цікаве додати…

Поділитись: