Волинська область        12 Вересня 2018        1988         0

Зимненський Святогірський Свято-Успенський монастир

Село Зимнє знаходиться за 10 км на південь від міста Володимир-Волинський. Добратися можна маршрутним таксі від Володимир-Волинської автостанції.

У селі Зимнє збереглася давня православна обитель, заснована Володимиром Великим за часів Київської Русі, — Зимненський Святогірський Свято-Успенський монастир.

Зимненський Святогірський Свято-Успенський монастир

Зимненський Святогірський Свято-Успенський монастир

Літописи стверджують, що монастир засновано 1001 року. За легендою князь Володимир під час хрещення побачив сильне сяяння від ікони, після чого прозрів. Через п’ять років після заснування Святогірського монастиря, 1006 року, Володимир прибув на його освячення й подарував ченцям цю чудотворну ікону, яку в обителі бережуть і до сьогодні.

Зимненський монастир належить до оборонних монастирів. Це справжній архітектурний комплекс, до складу якого входять Успенська церква, ділянки оборонних стін із п’ятьма брамами й трьома кутовими вежами, надбрамна вежа-дзвіниця, трапезна палата.

Зимненський Святогірський Свято-Успенський монастир
5 (100%) 5 голосів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пошук по блоґу
 
Ласкаво просимо в Україну — Welcome to Ukraine!
Відкрита спільнота · 308 учасників
Приєднатися до нас
УВАГА! НАША СПІЛЬНОТА БЕЗ ПОЛІТИКИ! Мета спільноти створення позитивного іміджу Україні та її народу в інформаційному просторі мережі Інтернет.
 
Рідна моя Україна
Від роботи коні дохнуть