Адже дійсно, наша дивовижна Україна багато чим може приємно здивувати не тільки наших гостей, а й нас самих, корінних українців. У нас є на що подивитись і чому навчитись. Тому не дарма Т.Г. Шевченко писав, щоб чужому навчались і свого не цурались.

Дивовижна Україна, найкраща у світі країна, відпочинок в Україні, Індустрія туризму в Україні, Курорти України

Люблю українську природу, гарячий борщ, холодну воду і повну пазуху цицьок…

Дивовижна Україна — найкраща у світі країна

На території України величезна кількість місць для подорожей. Важко обійти стороною цю країну при виборі місця для відпочинку. Сильне враження викликає у туристів безліч сімейних турів по найкрасивіших і захоплюючих місцях України, яка приховує в собі дивовижну історію багатьох тисяч років, стародавні традиції, дивовижні місця для туризму і відпочинку.

Подорожі по країні з точки зору туризму корисні не тільки для відпочинку, але і для здоров’я. Адже в кожному куточку країни розташовані цілющі курорти зі своїми оздоровчими факторами:

 • чистим повітрям;
 • мінеральними водами;
 • мальовничими краєвидами;
 • лікувальними властивостями.

Людей зустрічають тут теплом і ласкою щедрості сердець. Україна має багату культурну багатовікову історію. Тому територія України приховує в собі безліч історичних місць, про більшість яких ми і не здогадуємося. Відбувається швидке зростання заповідної зони. Країна має достатню кількість заповідних місць.

Дивовижна Україна з давніх часів знаменита своєю кухнею, яка налічує сотні і сотні рецептів смачних страв відомих не тільки на території країни, а й у багатьох куточках земної кулі.

Відпочинок в Україні

Туристичним центром можна вважати всю територію України від Карпат і від Полісся до берегів Азовського і Чорного морів і благородних донських степів.

Туристів приваблюють курорти в Криму на побережжі моря з хорошим для здоров’я кліматом і численними лікувальними процедурами. Всі ці умови мандрівники знаходять в Алушті, Ялті, Саках, Євпаторії та Феодосії.

Дивовижна Україна, найкраща у світі країна, відпочинок в Україні, Індустрія туризму в Україні, Курорти України, курорти в Криму

Серед іноземних туристів відпочинок в Україні має велику популярність. Кожен турист може отримати спеціальну екскурсію в величний Київ — столицю України, отримати незабутні враження, дізнатися історію країни і міст.

Одним з найпопулярніших місць для відпочинку є Карпати зі своєю великою кількістю розважальних програм. Це:

 1. Відпочинок в санаторіях.
 2. На лижних базах катання на сноуборді і лижах.
 3. Прогулянки по горах пішки, на конях або автомобілях.

Люди в тих місцях знають, як треба відпочивати вільній людині. Відпочинок в Україні — це заняття корисне для здоров’я, тіла і душі.

Також людей спраглих до пригод може люб’язно зустріти західна частина країни і теплі обійми людей Львова, Миргорода та Ужгорода. Це гарна можливість відновити здоров’я цілющими джерелами і отримати масу вражень від відпочинку. Ось така вона дивовижна Україна. Але це ще не все.

Індустрія туризму в Україні

Інформаційний та організаційний рівень Українського туризму зароджувався спочатку на застарілому рівні 70-х і 80-х минулого століття. Завдяки вжитим заходам і законам в Україні за останні роки ці області добре розвинулися. Міністерство туризму і культури України зіграло в цьому свою головну роль.

Зараз же туризм в країні на високому рівні і, завдяки фінансовій підтримці держави і приватного сектора, дивовижна Україна приймає до себе все більше нових гостей.

Через велику конкуренцію в туристичних областях тримати свою марку дуже складно. Люди хочуть бачити щось нове, тому щороку для них відкриваються нові маршрути для екскурсій, санаторії та бази відпочинку.

Щоб працювати в сфері туризму, в Україні передбачена спеціальна підготовка кадрів. В країні достатньо місць для навчання і роботи всередині країни на високому світовому рівні. Гідну увагу туристи приділяють історичним місцям, яких на території України безліч, куди щороку приїжджають тисячі гостей.

Індустрія туризму приділяє значну увагу відвідуванню знаменитих архітектурних місць в країні, а також відпочинку для дітей.

Набирає свою популярність автобусний туризм. Існує багато програм для екскурсій по Україні, але також можна скласти свою, індивідуальну, програму.

Курорти України

У кожної зайнятої людини є час відпустки. У ці моменти вони подумки шукають місця, куди їхати відпочивати, вибираючи далекі країни і забуваючи про те, що ні чим не гірший відпочинок можна знайти в прекрасній країні — Україні. Дивовижна Україна має в своєму розпорядженні чудові курортні місця, де можна відпочити.

Азовське море з давнього часу залишається найкращим місцем, де можна відпочити всією сім’єю.

 1. Оздоровчі табори.
 2. Прибережний клімат.
 3. Море повне корисних для здоров’я мінералів.
 4. Достатня кількість житла.
 5. Піщані пляжі і інші елементи курорту зустрінуть тисячі людей.

Ще одним гідним місцем для відпочинку можна вважати Крим. У складі території Криму степові зони, гори, південне узбережжя України. Субтропічний клімат Криму приваблює багатьох європейських гостей, які тут дуже комфортно себе почувають.

Серед туристів користується популярністю гірськолижний курорт — Карпати. Тут можна екстремально провести відпочинок, спускаючись, наприклад, з гір на лижах, а також просто насолодитися незабутнім видом гір. Влітку можна проводити піші прогулянки в гори, або просто насолоджуватися красою цього місця.

Серед туристів користується популярністю гірськолижний курорт — Карпати

А також ідеальним місцем для літнього відпочинку в Україні є Чорне море.

Поділитись: