Адже дійсно, наша Україна дивовижна країна, і багато чим може приємно здивувати не тільки наших гостей, а й нас самих, корінних українців. У нас є на що подивитись і чому навчитись. Тому не дарма Т.Г. Шевченко писав, щоб чужому навчались і свого не цурались.

Україна дивовижна країна, люблю українську природу, популярні курорти України, розвиток індустрії туризму та гостинності в Україні

Люблю українську природу, гарячий борщ, холодну воду і повну пазуху цицьок…

Україна дивовижна країна — найкраща в світі

Постійний розвиток туристичної галузі України надає змогу весь час вдосконалювати послуги туроператорів. На території України величезна кількість місць для подорожей. Важко обійти стороною нашу країну при виборі місця для відпочинку. Сильне враження викликає в туристів безліч сімейних турів по найкрасивіших і захоплюючих місцях України, яка приховує в собі дивовижну історію багатьох тисяч років, стародавні традиції, дивовижні місця для туризму і відпочинку.

Подорожі по країні з точки зору туризму корисні не тільки для відпочинку, але і для здоров’я. Адже в кожному куточку країни розташовані цілющі курорти зі своїми оздоровчими факторами:

 • чистим повітрям;
 • мінеральними водами;
 • мальовничими краєвидами;
 • лікувальними властивостями.

Людей зустрічають тут теплом і ласкою щедрості сердець. Україна має багату культурну багатовікову історію. Тому територія України приховує в собі безліч історичних місць, про більшість яких ми і не здогадуємося. Відбувається швидке зростання заповідної зони. Країна має достатню кількість заповідних місць.

Україна дивовижна країна. Бо з давніх часів знаменита своєю кухнею, яка налічує сотні і сотні рецептів смачних страв відомих не тільки на території країни, а й у багатьох куточках земної кулі.

Куди поїхати на відпочинок в Україні

Туристичним центром можна вважати всю територію України, від Карпат та від Полісся до берегів Азовського і Чорного морів і благородних донських степів.

Туристів приваблюють курорти в Криму на побережжі моря з відмінним для здоров’я кліматом і численними лікувальними процедурами. Всі ці умови мандрівники знаходять в Алушті, Ялті, Саках, Євпаторії та Феодосії.

Україна дивовижна країна, люблю українську природу, популярні курорти України, розвиток індустрії туризму та гостинності в Україні, курорти в Криму

Серед іноземних туристів відпочинок в Україні має досить велику популярність. Кожен турист може отримати спеціальну екскурсію у величний Київ — столицю України, отримати незабутні враження, дізнатися історію країни і міст.

Одним з найпопулярніших місць для відпочинку є Карпати зі своєю великою кількістю розважальних програм. Це:

 1. Відпочинок в санаторіях.
 2. На лижних базах: катання на сноуборді і лижах.
 3. Прогулянки по горах пішки, на конях або автомобілях.

Люди в тих місцях знають, як треба відпочивати вільній людині. Відпочинок в Україні — це заняття корисне для здоров’я, тіла і душі.

Також людей спраглих до пригод може люб’язно зустріти західна частина країни і теплі обійми людей Львова, Миргорода та Ужгорода. Це гарна можливість відновити здоров’я цілющими джерелами і отримати масу вражень від відпочинку. Ось така вона Україна дивовижна країна. Але це ще не все.

Розвиток індустрії туризму та гостинності в Україні

Інформаційний та організаційний рівень Українського туризму зароджувався спочатку на застарілому рівні 70-х і 80-х років минулого століття. Завдяки вжитим заходам і законам в Україні за останні роки ці області добре розвинулися. Міністерство туризму і культури України зіграло в цьому свою головну роль.

Зараз же туризм в країні на високому рівні і, завдяки фінансовій підтримці держави і приватного сектора, ми приймаємо до себе все більше нових гостей. Адже недарма Україна дивовижна країна.

Через велику конкуренцію в туристичних областях тримати свою марку дуже складно. Люди хочуть бачити щось нове, тому щороку для них відкриваються нові маршрути для екскурсій, санаторії та бази відпочинку.

Щоб працювати в сфері туризму, в Україні передбачена спеціальна підготовка кадрів. В країні достатньо місць для навчання і роботи всередині країни на високому світовому рівні. Гідну увагу туристи приділяють історичним місцям, яких на території України безліч, куди щороку приїжджають тисячі гостей.

Індустрія туризму приділяє значну увагу відвідуванню знаменитих архітектурних місць в країні, а також відпочинку для дітей.

Набирає свою популярність автобусний туризм. Існує багато програм для екскурсій по Україні, але також можна скласти свою, індивідуальну, програму.

Популярні курорти України

У кожної зайнятої людини є час для відпустки. У ці моменти вони подумки шукають місця, куди їхати відпочивати, вибираючи далекі країни і забуваючи про те, що ні чим не гірший відпочинок можна знайти в прекрасній країні — Україні. Україна дивовижна країна, бо має в своєму розпорядженні чудові курортні місця, де можна відпочити.

Азовське море з давнього часу залишається найкращим місцем, де можна відпочити всією сім’єю.

 1. Оздоровчі табори.
 2. Прибережний клімат.
 3. Море повне корисних для здоров’я мінералів.
 4. Достатня кількість житла.
 5. Піщані пляжі і інші елементи курорту зустрінуть тисячі людей.

Ще одним гідним місцем для відпочинку можна вважати Крим. У складі території Криму степові зони, гори, південне узбережжя України. Субтропічний клімат Криму приваблює багатьох європейських гостей, які тут дуже комфортно себе почувають.

Серед туристів користується популярністю гірськолижний курорт — Карпати. Тут можна екстремально провести відпочинок, спускаючись, наприклад, з гір на лижах, а також просто насолодитися незабутнім їхнім видом. Влітку можна проводити піші прогулянки в гори, або просто насолоджуватися красою цього місця.

Україна дивовижна країна, люблю українську природу, популярні курорти України, розвиток індустрії туризму та гостинності в Україні

А також ідеальним місцем для літнього відпочинку в Україні є Чорне море. Україна дивовижна країна! Тут є ще багато цікавих місць не тільки для організації подорожей, а й відпочинку.

Поділитись: