Інколи мене «прориває» і я люблю приготувати щось ексклюзивне, смачне і неповторне. А справа в тому, що я до діючих рецептів приготування люблю додати ще чогось на свій смак. За оцінкою сім’ї, до сих пір виходило і виходить смачно, просять ще… Завдяки моєму «прориву», в мене з’явилися законспектовані поради молодим господаркам, які я публікую прямо тут і зараз. Українська гостинність безмежна… Якщо у когось виникнуть питання, чи то критична точка зору, то прошу писати в коментарях до цього допису.

Поради молодим господаркам, завжди вдала випічка

Поради молодим господаркам

 1. Не слід зберігати при мінусовій температурі холодець, заливні страви, желе, мус, крем: вода, що міститься в них, замерзне, відділиться від загальної маси, і страви втратять свої вигляд і смак.
 2. Якщо ви додасте в сметану трохи молока, вона не збіжиться в соусі, супі, підливці.
 3. Коли сметана не збивається, слід додати в неї курячий білок, остудити посуд у холодній воді і лише потім уже збивати.
 4. Корисний для організму каротин, котрий міститься в деяких овочах, руйнується від кислот, тому в салат чи вінегрет рекомендується додавати оцет безпосередньо перед подаванням на стіл.
 5. Перед тим як смажити млинці чи оладки, посипте сковороду сіллю і добре протріть ганчіркою.
 6. При зберіганні багатьох продуктів протипоказана волога. Тому перед закладанням на зберігання борошно, грубу сіль, сухофрукти слід підсушити. Для цього найкраще потримати їх на листі в трохи відчиненій духовці при температурі 40…50°C чи розкласти тонким шаром у сухому теплому приміщені. Зберігати такі продукти краще в тканинних мішечках, паперових пакетах, металевих чи скляних банках із добре підігнаними кришками. Час від часу банки треба провітрювати.

Щоб була завжди вдала випічка

А ось ще одні корисні поради молодим господаркам.

 1. Не ставте торт у жарку духовку, інакше він зовні буде тугим, а всередині залишиться сирим. Духовку зігрійте, але не розжарюйте, випікайте торт на повільному вогні.
 2. Цукор поліпшує якість готової випічки, але його слід класти строго за нормою.
 3. Пісочне тісто не слід довго місити. Після замішування його треба охолодити, позаяк із теплого тіста випічка буває жорсткою і кришиться.
 4. Теплий легкий кекс розрізайте гарячим ножем — тоді він не зімнеться.
 5. Випічка з тіста, замішаного на маргарині, довго не черствіє.
 6. Готовий торт, не виймаючи з форми, поставте на мокрий рушник, і випічка легко вийде з форми. Не виносьте торт на холод, він може «осісти».
 7. Щоб листковий пиріг із фруктовою начинкою краще спікся, проколіть у кількох місцях нижній шар тіста.
 8. Аби пиріжки були більш рум’яними і м’якими, їх потрібно смажити в закритій сковороді із широким дном. А більш ароматними вони бувають, якщо фритюр складається із 3-х частин олії та однієї частини вершкового масла.
 9. Глазур для тіста і печива можна забарвити в червоний колір соком буряка, у жовтий — соком апельсина.

От і всі на даний момент корисні поради молодим господаркам.

Поділитись: