На сьогоднішній день зробити вибір світильника або красивої люстри, як виявилося, дуже непросте завдання, адже людина повинна враховувати абсолютно все:

  1. Наскільки красиво виглядає обраний світильник.
  2. Яка його функціональність.
  3. Які у нього дизайнерські властивості.
  4. Як він впишеться в інтер’єр будинку або приміщення, в якому буде знаходитися.
Вибір світильника

Знайомство з світильниками

Іноді, зайшовши в спеціалізований магазин, де продають різного роду світильники, клієнт просто «губиться» в такому величезному розмаїтті запропонованих йому приладів, хватається за голову типу навіщо він прийшов в цей магазин, і не завжди, відразу, може вибрати, саме те, що йому потрібне. Але, варто зазначити, якщо гарненько подумати, то в цьому процесі, зробити правильний вибір світильника немає ніяких складнощів, найголовніше, що потрібно знати, це які види світильників існують, а також, для чого кожен з них призначений.

У сучасному світі абсолютно всі світильники, по різновиду випромінюваного світла, можна умовно поділити на кілька типів.

  1. Декоративні світильники. Вони, найчастіше, використовуються в якості прикраси, як основний або додатковий декоративний предмет інтер’єру, ніж реальний освітлювальний прилад.
  2. Функціональні світильники. Такий тип цих освітлювальних приладів відмінно вписується в дизайн інтер’єру абсолютно будь-якого приміщення. Таке світло створює якусь атмосферу комфорту і затишку, особливо, якщо в кімнаті немає вікон. Функціональне світло, це проста лампа без абажура. Такий варіант, найбільше, підходить для освітлення робочого кабінету.

Крім цих двох типів, існують ще і так звані світильники, у яких розсіяне світло. По суті, це такі самі прилади, але оснащені вони скляним абажуром, тканиною або папером, а їх головною перевагою є створення комфортної і затишної атмосфери в будинку або приміщенні, де їх встановлюють.

Як правило, всі світильники, які мають розсіяне світло, можуть застосовуватися в якості люстри в приміщенні, але, також, вони можуть використовуватися, як невеликі підлогові, або настільні.

Вибір світильника

Коли ви вибираєте освітлювальний прилад, не останню роль відіграє і такий аспект, як ціна. Так, наприклад, зайшовши в спеціалізований магазин, не потрібно відразу ж купувати перший-ліпший освітлювальний прилад. Для початку необхідно прицінитися і уважно оглянути весь асортимент, адже зараз підробки приладів для освітлення, особливо, якщо ці світильники виробляються компаніями зі світовим ім’ям, не така велика рідкість.

Після того, як ви вибрали для себе світильник, потрібно буде підібрати ще до нього спеціальні лампи. Слід згадати, що в сучасних приладах освітлення часто використовуються галогенні лампочки. Основною перевагою яких, є їх економічність, простота в експлуатації і довгий період служби.

На сьогоднішній день найпростіший покупець, який зайде в магазин з освітлювальними приладами, просто розгубиться побачивши цю величезну кількість різноманітних світильників різних кольорів, відтінків, конструкцій, дизайну і форм.

Іноді, прийшовши в такий спеціалізований магазин, щоб придбати для себе освітлювальний прилад, людина може купити ще кілька (просто так, щоб було в запасі). Благо, що є така можливість вибору, якої у свій час просто не було.

Так, наприклад, зараз практично в будь-якому такому магазині споживач замість вже трохи набридлих підвісних люстр і нудних бра, може купити собі в будинок досить модні, сучасні та технологічні освітлювальні прилади, які здатні створити в кожному інтер’єрі щось незвичайне. Отже, вибір світильника не така вже й складна справа.

Поділитись: