Сад і город восени        25 Вересня 2018        2007         0

Як вибрати саджанці яблуні: не дайте себе ошукати

Аби не потрапити на «гачок» підприємливих продавців садивного матеріалу, які пропонують під виглядом одних сортів будь-які інші, за бажанням клієнта, слід, звичайно, знати і їх відмітні ознаки. Та чи багато садівників-любителів, а їх на ринку більшість, може похвалитися такими знаннями? Тож перед купівлею саджанців яблуні необхідно засвоїти хоча б мінімум «секретів», аби бути не ошуканими.

Як вибрати саджанці яблуні: не дайте себе ошукати

Отже, як вибрати саджанці яблуні? Приміром, більшість традиційних сортів яблунь можна відрізняти за кольором кори. Яблуні із зеленим забарвленням плодів мають і відповідний зеленкуватий відтінок кори саджанця. Яскравий тому приклад відомий сорт Ранет Симиренка. Знаючи таку особливість, цей сорт ні з чим не сплутаєш, оскільки саджанець зовні практично увесь зелений.

А ось все сімейство так званих «голденів»…

  • Голден Делішес.
  • Гримз Голден.
  • Голден Ранет.

…легко відрізнити за характерними «веснянками» — білими цятками на корі. Ця особливість не дасть сплутати їх з іншими сортами. Існує ще одне загальне просте правило, за якими можна легко відрізнити літні сорти від пізніх осінніх і зимових. У перших саджанців яблуні колір кори світлий, а у сортів пізніх термінів дозрівання він темно-коричневий.

Як вибрати саджанці яблуні: не дайте себе ошукати
5 (100%) 3 голосів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пошук по блоґу
 
Ласкаво просимо в Україну — Welcome to Ukraine!
Відкрита спільнота · 308 учасників
Приєднатися до нас
УВАГА! НАША СПІЛЬНОТА БЕЗ ПОЛІТИКИ! Мета спільноти створення позитивного іміджу Україні та її народу в інформаційному просторі мережі Інтернет.
 
Рідна моя Україна
Від роботи коні дохнуть