Здоровенькі були, шановні читачі мого блоґу! Сьогодні моя розповідь про те, як мені прийшлося «скуштувати» безлімітний домашній Інтернет у славному місті Одесі, куди я завітав у невідкладних справах.

Безлімітний домашній Інтернет від провайдера Briz

Безлімітний домашній Інтернет від провайдера Briz

В Одесі живе мій давній товариш по службі в збройних силах, друг і побратим. Його будинок знаходиться в приватному секторі, де я і зміг вирішувати свої деякі справи онлайн за допомогою свого ноутбуку. Але більш за все в процесі роботи мене зацікавила швидкість Інтернету. Чесно, я був просто в щоці: швидке завантаження сторінок а сама робота провайдера мене приємно здивувала.

Справа в тому, що я займаюсь менеджментом та блоґінгом і в різних містах України часто користуюсь послугами Інтернету від різних провайдерів. Але той випадок, коли закінчується ліміт тарифного плану і тобі конче потрібен зв’язок, а він не пропадає — це як манна небесна. І, коли я відправляв важливу інформацію і був весь час на зв’язку, це мене просто вразило. Адже інформація дійшла до клієнта вчасно, а це значить, угода відбулася теж вчасно. Отже, про все по порядку.

7 днів на шару

Тут така цікавинка, про яку хочеться швиденько розповісти. Я не вникав в подробиці тарифного плану провайдера, яким користується мій друг, але він мені розповів про наступне. Виявляється, якщо у нього закінчується ліміт на послугу, тобто, місяць закінчився, а наступний не проплачений, то провайдер дає ще 7 днів користування Інтернетом безкоштовно. Це зроблено задля того, коли:

  1. Ви у відрядженні і не маєте можливості оплатити.
  2. Оплата не надійшла вчасно.
  3. На вашій картці не вистачає коштів.
  4. Ви просто забули провести оплату тощо.

Тобто, у вас є 7 днів на роздуми. На мою думку, лояльність провайдера Briz до своїх клієнтів зашкалює.

Мені стало цікаво, і я запитав у свого друга: а як відбувається сам процес підключення Інтернету?

Підключення до Інтернету

Все дуже просто: необхідно зайти на сайт провайдера https://www.briz.ua/ і обрати необхідний тарифний план. Далі потрібно скористатися зворотнім зв’язком, і оператор підтримки зв’яжеться із вами, разом із ним врегулюєте всі питання і підберете зручний час, щоб підключитись. Потім до вас в назначену годину завітає майстер і підключить безлімітний домашній Інтернет. Зі швидким підключенням ви маєте швидкий Інтернет.

Також існує гнучка бонусна система, де ціна одного бонусу рівняється одній гривні.

А плюс до цього, якщо здійснити оплату тарифу одразу за рік, то можна значно зекономити кошти.

А ще для туристів є послуга Інтернету на один день. Просто шикарно.

От і все. Головне, що я зміг поспілкуватись з другом, і виконати вчасно деякі завдання по роботі, завдяки провайдеру Briz. Гарне місто Одесса, і люди тут живуть доброзичливі.

Поділитись: