Вченими був створений апарат «Ритмосон» замість снодійного, який дозволяє забути про безсоння, стабілізувати режим природного сну, зробивши його повноцінним.

Ритмосон

Що таке Ритмосон

У нашому активному, стресовому світі багато хто стикається з проблемою порушення сну. Тоді людина зазвичай вдається до найпростішого способу вирішення цієї проблеми, за допомогою снодійних засобів. Але мало хто з нас знає, що ці ліки хоч і допомагають організму розслабитися і зануритися в сон з головою, але все-таки більшою мірою вони на наш організм шкідливо впливають. Медична практика перенесла на собі і широко поширений метод електросну, але незручності, викликані ним, змушують пацієнтів відмовлятися від даного методу.

Кілька десятків років тому в Радянській медичній Академії був розроблений новий метод і вся необхідна для його здійснення апаратура під назвою «Ритмосон».

Основною ідеєю методу було прискорення процесу настання сну. Для того, щоб ввести пацієнта в сон, досить було 1-2 джерел впливу: світла або звуку. Звук подавався у вигляді переривчастого звукового сигналу, що нагадує шум дощу, а світло — у вигляді почергових світлових сигналів, які подавалися апаратом в певному ритмі. Все це було направлено на розслаблення м’язів, що вже саме по собі викликає сон.

Особливістю цього апарату є те, що параметри світлового і звукового сигналів здатні змінюватися протягом процедури. Це залежить від стану пацієнта, яке визначається такими фізіологічними показниками:

  1. Біоструми м’язів і мозку.
  2. Частота пульсу і дихання.
  3. Рухи очей.

Коли людина починає все більше і більше заглиблюватися в сон, зростає амплітуда мозкових біострумів і поступово зменшується їх частота. М’язи розслабляються, тому падає їх біоелектрична активність, пульс і дихання стають рідше, сповільнюються рухи очей.

Всі ці фізіологічні показники реєструються, і натомість апарат виробляє автоматичне регулювання сили звуку і яскравості світла, а також частоти проходження сигналів.

Аналізуючи стан пацієнта, апарат поступово змінює відтінки кольору: від фіолетових і світло-синіх до темно-зелених.

Також програма відтворення світлового і звукового впливу може працювати і без урахування фізіологічних показників пацієнта. В такому випадку «Ритмосон» заздалегідь програмується.

Але краще за рослини в кімнаті нам не допоможе ніяка залізяка. Звертайтесь до фен-шуй і буде вам щастя.

Поділитись: