У народній медицині повно не тільки рецептів лікування недуг, а й різноманітних засобів і порад як допомогти втомленим очам та поліпшити роботу організму. Сьогодні — про способи зняття перенапруги очей.

Як допомогти втомленим очам

З давніх-давен народні баби пряли пряжу і, стомивши свої очі цією нелюдською працею, користувалися вірним рецептом, який їм заповідали їхні бабусі, а для нас так просто прапрабабусі.

  1. На втомлені очі можна прикласти масу всякої корисної всячини, яка знімає з них втому. Наприклад, скибочки сирої картоплі, пакетики з чаєм, або ватні тампони, просочені відваром ромашки.
  2. Є і більш радикальний метод, що включає в себе цілу гімнастику для очей. Для її виконання нам знадобляться два тази. В один ми наллємо води студеної, а в другий — води кип’яченої, доведеної до теплого стану. Ось в ці-то тази ми і пірнаємо лицем.

Причому, по-перше, пірнаємо в таз з теплою водою, де без обману дораховуємо до двадцяти п’яти, а вже тільки потім занурюємо своє личко в студену, де також вправляємося в рахунку до двадцяти п’яти.

Пізніше, коли звикнете, можна спробувати відкривати під водою очі. Ця вельми корисна процедура освіжить і зміцнить очі зовні і видалить слізну гнійну рідину з мішків очей. На сьогодні все. Тепер ви знаєте як допомогти втомленим очам. Далі ще буде.