Хочу вам розповісти свій нелегкий шлях, як я докотилась до книги. Можливо для когось це буде коротка, але пізнавальна розповідь.

Як я докотилась до книги, копірайтинг, написати книгу

Як я докотилась до книги

В дитинстві я часто конфліктувала із своїм батьком — авторитарним і агресивним чоловіком. Захищаючи себе і маму, інколи погрожувала:

«От я виросту, стану відомою журналісткою, мене будуть показувати по телевізору і ти пошкодуєш, що мене лаяв!»

Пройшли роки. Я не пішла вчитися на журфак, як хотіла, а за настановами мами продовжила педагогічну династію, закінчила педінститут. Але в 35 стала безробітною і доля-таки закинула мене в газету. Я стала журналістом, згодом редактором радіомовлення, а потім і редактором газети. І не однієї. Та й по телевізору мене показували. Правда, батькові моєму це було не цікаво.

А потім був копірайтинг — цікавий період вільних хлібів. Пам’ятаю свій перший текст про телефон Apple, який писала цілий день і за який отримала аж 24 гривні… Потім були собаки, педіатрія, бьюті сфера, народна медицина. В той час, 8 років тому, я стала бабусею, точніше другою мамою, адже моя Софія ніколи бабусею мене не називала. Просто Альоною. Моя педагогічна практика перейшла в родинне русло і її плоди мене тішили! Нині ми з Сонею колежанки і найкращі подруги.

Згодом народився ютуб канал Бабусяндія https://www.youtube.com/channel/UCsgkw2fe3M5DpSwPNX1-w_A

Потім — однойменна сторінка в ФБ, визрів задум написати книгу і нещодавно я його втілила. Моє дітище — «Щоденник колежанки» я написала ще й тому, щоб підтримувати ЗСУ — відправляти частину коштів з продажу книги. До речі, вона електронна. Ось так я докотилась до книги.

Про що і для кого моє дітище? Про партнерство з дошкільниками, власні методи навчання, фінансової грамотності, виходу з конфліктів. Словом, книга для тих, хто по справжньому любить дітей!

Як її отримати? Відправляєте 150 гривень (Карта приват банку 5168752017975452 Толочик Олена Богданівна), повідомляєте на який вайбер чи пошту надіслати вам книгу.

Заздалегідь вдячна своїм читачам і чекаю відгуків про те, як я докотилась до книги та про мою книгу.

Старша колежанка і авторка Олена Толочик.

Поділитись: