Дорогі читачі, вам цілком зрозуміло із заголовку, що мова зараз піде про те, як позбутися слимаків на ділянці за допомогою добрив. Тобто, роблячи один постріл, ви одразу вбиваєте двох зайців: і город удобрюєте, і від слимаків позбавляєтесь.

Як позбутися слимаків на ділянці, присутність слимаків, народні методи боротьби зі слимаками, система застосування добрив, боротися зі слимаками

Як позбутися слимаків на ділянці

Якщо ви вирішили прочитати ці корисні поради про те, як позбутися слимаків на городі, то вони заподіяною шкодою рослинам вас дійсно вже дістали. Але не треба так дуже перейматись, ви зможете власноруч значною мірою зменшити їх поголів’я на наступний рік. Для цього потрібно виконати декілька корисних рекомендацій прямо зараз, не відкладаючи на довгий термін.

Визначити присутність слимаків на городі дуже просто: на ваші очі може потрапити пошкоджене ними листя, неначе його хтось погриз. Це і є любимим заняттям слимаків, бо вони відносяться до некрофагів — тих, хто любить поїдати листки.

Народні методи боротьби зі слимаками

Перш, ніж перейдемо до застосування добрив, давайте коротенько поговоримо про те, як позбутися слимаків на ділянці народними методами. І це цілком природньо. Знайте, що слимаки полюбляють обирати для свого помешкання темні і вологі місця. Тому потрібно визначитись із такими місцями на ділянці і, якщо є можливість, знищити їх. Це може бути наявність будівельного сміття, затемнених ділянок, які потрібно розпушити або перекопати. Завдяки таким діям відбувається поховання наявних яєць слимаків. Також наявність густої трави впливає на підтримку високої вологості, тому краще буде її скосити.

Система застосування добрив проти слимаків

WelcomeToUa.Net пропонує наступну схему застосування добрив для городу та від слимаків. Щоб слимакам не дати перезимувати і заодно знищити їхні яйця майже повністю, мова далі піде про добрива, які мають згубний вплив на цих шкідників та їхнє потомство.

Слід знати

Одним слимаком восени відкладається 400 яєць!

Тому боротися зі слимаками краще восени, щоб на наступний сезон ці молюски не завдавали шкоди рослинам на городі. У такому разі пропонується застосування таких добрив:

  1. Суперфосфату амонізованого.
  2. Будь-якого калійного добрива  (калійної солі, калію хлористого).
  3. Будь-якого аміачного добрива (аміачної селітри, сульфату амонію, нашатирного спирту).
  4. Золи + хлорного вапна.

Якщо залишки будівельного сміття поки що неможливо прибрати, то для його обробки краще застосувати аміачне добриво.

Треба взяти 10 л води, додати туди аміачну селітру приблизно 100 г або сульфату амонію — 150 г, або нашатирний спирт — 50 г. Вибір за вами. Потім зробити обприскування важкодоступних місць. Аміак добре знищує слимаків, а особливо їхні яйця.

Землю бажано обробити амонізованим суперфосфатом як звичайним добривом. Плюс до всього, можуть суттєво допомогти калійні добрива. Вони мають згубний вплив на яйця слимаків. Цими добривами потрібно просто посипати землю типу удобрювання.

І зрештою є ще один ефективний засіб — зола. Вона теж є добривом. Взяти 4 частини золи і змішати з однією частиною хлорного вапна і посипати по землі. Це є чудовим засобом боротьби зі слимаками і додатковим добривом для ґрунту.

От і все. Тепер визнаєте як позбутися слимаків на ділянці.

Поділитись: