Якщо чесно, то слимаки у мене на ділянці задовбали. Тому не тільки моїм читачам, а й мені самому захотілося взнати про те, як позбутися слимаків на городі. Отже, дякуючи порадам досвідчених городників, я ділюсь із вами, друзі, дієвими способами боротьби зі слимаками.

Як позбутися слимаків на городі, пастки для слимаків

Як позбутися слимаків на городі

Виявляється, це дуже просто. Можна використати старий дідусів метод — посипати город махоркою або тютюном. Також слизнякам не по душі підкислений ґрунт. Домогтися цього можна, розкидавши по грядках хвойні голки, які абсолютно не шкідливі для рослин.

Також можна додати до місця проживання слимаків перчику. Чудовим варіантом стане червоний і чорний мелений перець, посипаний прямо на листя й ґрунт. Вийшовши вночі на «полювання», слимаки обпечуть свої ніжні черевця і, швидше за все, не захочеться їм повертатися знову.

Можна обробити ґрунт ще одним чудодійним засобом, який вкрай неприємний для черевець слимаків. Для цього потрібно вибрати деревний попіл, яєчну шкарлупу або вапно, змішати у пропорції 1:1 і ввечері посипати доріжки равликів. Якщо використовувати цей спосіб хоча б раз на тиждень, через місяць про слимаків можна буде забути.

Пастки для слимаків

Ще один досить дієвий спосіб — це встановлення пасток для слимаків з використанням пива або суміші дріжджів і меду. Слимаків дуже приваблює запах несвіжого пива або суміші пива і дріжджів. Заповніть ємність однією із вищевказаних речовин. Заглибте її в землю таким чином, щоб краї були на рівні землі. Молюски приповзуть на принадний запах і потраплять в суміш.

Ємність повинна бути досить глибокою, щоб слимаки не мали можливості вибратися з посуду. Кожні 2-4 дні перевіряйте пастки, звільняйте від шкідників і наповнюйте новим розчином. Зібраних слимаків знищують в міцному соляному розчині або заливають крутим кип’ятком.

Календар садівника на 1-2 серпня

Кореневе і некореневе підживлення рослин, боротьба з хворобами та шкідниками. Сприятливий період для збирання врожаю на зберігання і насіння. Сприятливі дні для пересадки багаторічників.

Також є рослини, які відлякують слимаків. До них належать, наприклад:

  1. Настурція.
  2. Часник.
  3. Лаванда вузьколиста.
  4. Розмарин.
  5. Шавлія.

Їх рекомендують висаджувати у міжряддях серед основних культур.

Тепер я і ви знаємо, як позбутися слимаків на городі. Якщо у вас є інші способи боротьби зі слимаками, то поділіться ними в коментарях до цього допису.

Поділитись: