Для мене питання, як кинути палити, ніколи не стояло так гостро. Я почав курити при батьках у 17 років (на той час це був великий подвиг), а покинув — у 43 роки. Як бачите, стаж заняття цією пагубною звичкою у мене достатньо великий був. Але це не завадило мені в одну мить взяти і відмовитись від паління. У мене після цього не було ніяких конвульсій, вночі не снились цигарки, і взагалі ніякої тяги не було. Скоріше за все, я себе до цього налаштував психологічно. А тепер до діла.

Як кинути палити, способів відмовитися від куріння, ви вирішили кинути курити, кодування куріння

Ви вирішили кинути курити

Якщо ви курите і не знаєте як кинути палити, вам допоможуть поради фахівців зі Стенфордського університету.

 1. Реєструйте кожну викурену сигарету. Оберніть пачку сигарет аркушем паперу і записуйте, в який час сигарета була викурена.
 2. Починайте ламати свої курильні рефлекси. Наприклад, сигарету, яку ви звикли викурювати по обіді, відкладіть на пів години. Замість того, щоб палити, сидячи в зручному кріслі, куріть стоячи.
 3. Збирайте свої недопалки в скляну банку, щоб ви могли їх бачити у всій непривабливості.
 4. Вчіться чимось замінювати куріння. Два-три рази на день замість сигарети випийте склянку води, пройдіться по свіжому повітрю. Проводьте більше часу там, де курити не можна.
 5. Увечері, напередодні «дня останньої сигарети», викиньте всю решту сигарет, приберіть попільнички. Постарайтеся зробити цей день приємним, можна влаштувати пікнік на природі.
 6. Коли дуже хочеться курити, нагадайте своєму організму, що тепер ним командуєте ви, а не цигарка.
 7. Будьте напоготові: заздалегідь подумайте, як попередити курильний рефлекс. Наприклад, складіть план, чим зайнятися після обіду, щоб відразу встати з-за столу і відволіктись на інші справи.

Рецепти народної медицини, як кинути палити

Народна медицина дуже дієвий спосіб покинути палити. Якось мені потрапило на очі питання, позитивне вирішення якого мало б вплив на здоров’я майбутньої дитини. По відомій причині авторів не називаю. Цитую його дослівно.

Ми з чоловіком плануємо народити дитину. До питання продовження роду підходимо серйозно, вважаємо, що здоровий спосіб життя батьків — основа здоров’я майбутнього маляти. Але непокоїть одна проблема — обоє палимо і не можемо кинути. Допоможіть порадою, як кинути палити.

Міна вповільненої дії під назвою паління може «вибухнути» із серйозними наслідками. А її мішенями стануть:

 • серце і судини;
 • нирки і печінка;
 • травний тракт і кишечник;
 • очі;
 • головний мозок;
 • суглоби;
 • імунна система.

Найефективніше, як кинути палити, — це комплексні методи боротьби із цією шкідливою залежністю — це медикаментозні препарати, психотерапія і гіпноз, голковколювання, аутотренінг, дихальні вправи, дієта, заняття спортом. Я хочу розказати про народні способи боротьби з палінням, які можуть служити допоміжним засобом при лікуванні тютюнової залежності, допоможуть викликати відразу до паління і підтримати у важкий період відвикання від тютюну.

Рецепт 1

При потягу до паління слід жувати свіжий або сухий корінь лепехи (російською — аир болотный). Це викликає легкий блювотний рефлекс.

Рецепт 2

Змішати листя м’яти перцевої і кореневище лепехи (1:2). 1 столову ложку сухої подрібненої суміші залити в термосі склянкою окропу, настоювати дві години, затим процідити. Використовувати для полоскання порожнини рота при виникненні бажання закурити.

Рецепт 3

Узяти листя м’яти перцевої, листя бобівника (російською — вахта трехлистная) і корінь валеріани лікарської (1:1:2). 2-3 столові ложки сухої подрібненої суміші залити в термосі 0,5 л окропу, настоювати годину, процідити. Пити по 0,5 склянки тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Добре зміцнює нервову систему і знижує потяг до паління.

Рецепт 4

Змішати листя чорної смородини, листя м’яти перцевої і траву материнки звичайної (1:2:2). 3 столові ложки сухої подрібненої суміші залити в термосі 0,5 л окропу, настоювати 35-40 хвилин, процідити. Використовувати для полоскання порожнини рота при виникненні бажання закурити. Можна також пити цей настій по 0,5 склянки 2-3 рази на день за 30 хвилин до вживання їжі.

Як кинути палити рецепт 5

100 г квіток малини залити 0,5 л горілки, настоювати 10 днів, процідити, приймати внутрішньо по 1 столовій ложці тричі на день.

Знахарський рецепт від паління

Ось цікавий знахарський рецепт, як кинути палити: 1 столову ложку листя евкаліпта залити 0,5 л окропу, настоювати годину, додати 1 столову ложку меду і 1 столову ложку гліцерину. Приймати по ¼ склянки 7 разів на день. Курс лікування — 30 днів.

Кодування куріння в домашніх умовах

Коли людина спить і ви до неї звертаєтеся, то мозок фіксує всі сигнали, що надходять. Тому вам необхідно під час сну вашої близької людини, запеклого курія, стати у головах (тільки не позаду голови) і промовити такі слова (можна пошепки): «Бажання курити зникло в тебе назавжди, і організм більше не в змозі приймати нікотин, кожна клітинка твого організму не витримує сигаретного диму».

Заговір від паління

Читають над сплячим: якщо той, хто палить, — підліток, то читають біля голови, а якщо той, хто палить, — доросла людина, то біля ніг (для чоловіків у чоловічі дні: понеділок, вівторок, четвер; для жінок — у жіночі: середа п’ятниця, субота): «Стоїть на базарі дяк, сує йому чорт тютюн. На, дяче, покури, чорта повесели. Дяк йому говорить: «Мені моя віра не велить. Я тютюн не палю і рабові (ім’я) не велю». Слава Отцю і Сину і Святому Духу. Амінь».

Ось тепер ви знаєте, як кинути палити.

Частково по матеріалам біолога Галини Кітик.

Поділитись: