Христос рождається — славте! Христос із небес — стрічайте! Дорогі читачі блоґу «Ласкаво просимо в Україну!», як адміністратор і власник цього чудового проекту, щиро вітаю з Різдвом Христовим, бажаю вам міцного здоров’я, миру, наснаги, всіх благ Земних!

Щиро вітаю з Різдвом Христовим, з Різдвом Христовим Україно, про свято Різдва Христового, про народження Христа
Щиро вітаю з Різдвом Христовим

Щиро вітаю з Різдвом Христовим

Величаємо Тя, живодавче Христе, нас заради нині плоттю рождшагося від Безневістої і Пречистої Діви Марії. (Зі святого співу).

В ім’я Отця і Сина і Святого духа! З нами Бог! Такими словами починається богослужбове прославлення Різдва Христового напередодні свята. І це твердження складає головний зміст згадуваної євангельської події.

Через народження немовляти Ісуса Христа Вічний Бог, Творець всесвіту, увійшов у людську історію життя, з’єднався з людською природою, став одним із нас, щоб завжди бути з нами. Суть і мета Христа, народженого на землі, — оновлювати й оживотворяти своє творіння. І якщо ми самі свідомо не відвертаємося від Бога своїми гріхами без покаяння і нашою неправдою не зводимо стін, що відокремлюють нас від Творця, тоді сила Божої енергії живить нас. Вона заповнює наше з вами зубожіння, витрати сил, лікує душевні і тілесні недуги, напучує і зміцнює.

Щиро вітаю з Різдвом Христовим! У цей день ми, віруючі православні християни, що стали ними у Святому Хрещенні в Христа, знову подумки бачимо Сина Божого Живого. Він, Бог наш, немовлям лежить у яслах Віфлеємських. Знову і знову чуємо в серцях своїх Ангельський голос, що співає хвалу Творцю і Спасителю: «Слава в вишніх Богу, і на землі мир, у людях благовоління!».

Слухаючи славослів’я неба і Небесних сил, ми усвідомлюємо, що Різдво Христове сповнене позачасового значення і має пряме відношення до долі кожного з нас. Навіть та людина, хто не знає про подвиг Спасителя, може тепер отримати пізнання істини, стати чадом Божим і успадкувати Вічне Життя!

З Різдвом Христовим Україно!

Щиро вітаю з Різдвом Христовим! Бо Різдво Христове відкриває нам правду про нас самих і, понад це, дає можливість цю правду зрозуміти і засвоїти. У священні дні великого свята ми, звісно, подумки розмірковуємо про це явище. Ми уявляємо собі картину Різдва, місце, де сталася ця подія, історію тощо. Допомагає нам у цьому храм Божий, який є Віфлеємом, де невпинно втілюється заради нашого спасіння Христос Бог.

Хіба тепер не живе з нами Христос, особливо в Церкві, найпаче у святих Христових Таїнствах? Він і нині вчить нас вірі, любові, правді.

  • через своє Боже слово;
  • через Святе Євангеліє;
  • через святу Свою Церкву;
  • через своїх священнослужителів.

Про свято Різдва Христового

Скільки благодіянь Божих, які ми перестали помічати або просто до них звикли, а тому належним чином не цінуємо. Стид і каяття — ще одне почуття, яке виникає у роздумах про свято Різдва Христового. Тоді обраний іудейський народ не захотів прийняти Христа Спасителя. Тепер народи християнські зневажають основні закони Христа про любов до Бога і людей. Зневажають гріхами і почасти свідомим беззаконням, не слухаючи порад і не намагаючись виправитися. Ми з надією усвідомлюємо, що Господь прийшов не праведників, а грішників рятувати. От і виникає знову почуття вдячності до Бога, Якому слава на небі і землі.

У ці дні Церква переживає радість великої події всієї історії людського життя від створення світу — Різдва Господа нашого Ісуса Христа. Ми намагаємося осягнути спасенне її значення і вникаємо в таємницю Божої поблажливості до нас, грішних. Ми славимо Спасителя, Який прийшов урятувати людство і Який є шлях, істина і життя. Тому щиро вітаю з Різдвом Христовим!

Про народження Христа

У народженні Христа Богонемовляти виповнилася вся Божа правда. Сам себе Христос називав Сином Людським. Він зволив заради нас, людей грішних, стати людиною. Христос незмінний і вічний, хоча змінюється все і минає час. Він усе такий же в любові і милості до роду людського. І нам треба не тільки радіти Спасителю, а й навертатися до Бога розумом і серцем. Він усіх кличе до Себе і радіє всякому людському поводженню й оновленню. Нехай цей приклад Божої правди і любові, злагідності і смирення буде для нас законом життя. У нашому прагненні до нього ми зміцнюємося в чеснотах. Це допомога для нашого сходження від суті до суті. Щиро вітаю з Різдвом Христовим! Амінь.

Поділитись: