Якщо хочете захопити і порадувати малюка новим цікавим заняттям, що розвиває логіку і уяву дитини, то йому, напевне, буде цікава гравюра для дітей. Придбайте спеціальні дитячі гравюри, за допомогою яких ваш малюк для себе відкриє дивовижний і чарівний світ мистецтва.

Гравюра для дітей: найдавніше Східне мистецтво, дитяча творчість

Дитяча творчість: гравюра для дітей

Техніка, яка пропонується юному художнику, досить проста і в той же час незвичайна, що обов’язково зацікавить його. Для того щоб виконати малюнок, вказаний на упаковці набору, необхідно для початку опанувати спеціальний інструмент — штихель. Спочатку мама або тато повинні показати, як слід правильно працювати з новим для дитини предметом. Коли дитина ознайомиться і зрозуміє техніку роботи, то незабаром сама легко зможе наносити малюнок, і через невеликий проміжок часу з-під шару фарби вона побачить світлу основу малюнка. Таким чином, поступово, крихітка під вашим керівництвом зможе освоїти найдавніший вид Східного мистецтва.

Гравюра — найдавніше Східне мистецтво

Недарма мудреці Стародавнього Сходу з дитинства вчилися красиво гравірувати. Існували навіть спеціальні школи, які навчали цьому складному виду майстерності. Саме тоді вчителі звернули увагу на особливі властивості, які набуває людина в процесі створення гравюри. Це, в першу чергу:

  • висока концентрація уваги;
  • посидючість;
  • зібраність;
  • терпіння.

Захопіть свою дитину новим цікавим навчальним заняттям.

У багатьох інтернет-магазинах пропонується гравюра для дітей будь-якого віку. Наприклад, компанія Lori виготовила цілу серію гравюр для маленьких талановитих майстрів. Вони відрізняються тим, що мають невеликі розміри. До того ж картинки складаються з невеликої кількості деталей, які збільшені, щоб полегшити процес відтворення зображення.

Якщо ваш малюк вже відвідує підготовчу групу дитячого саду і готується до школи, то для нього можна придбати гравюри з більш складним малюнком. Всі картини мають різну тематику, тому можна з легкістю підібрати малюнок і для дівчаток, і для хлопчиків. Тільки уявіть, як буде радіти дитина, коли першу роботу, зроблену з великими труднощами і бажанням, ви помістите в рамку і поставите на почесне місце в своєму будинку! Як бачите, гравюра для дітей — це корисне заняття для ваших малюків.

Поділитись: