Якщо врахувати кліматичну обстановку нашого регіону, то можна зрозуміти, що вирощувати фрукти і овочі цілий рік не вийде, тому, важливо правильно зберігати урожай, щоб всю зиму бути з вітамінами. На жаль, не всі сорти плодів яблунь підходять для зимового зберігання. Пропонуємо вашій увазі кращі зимові сорти яблук для цих цілей, які збережуть свій зовнішній вигляд, смакові якості і всі корисні властивості до весни.

Найкращі зимові сорти яблук

Певна яблуня здатна давати плоди, які без проблем зможуть зберігатися до весни. Для простої людини це говорить про те, що вона зможе отримувати вітаміни протягом усього зимового періоду. Для підприємця це можливість продавати зимові сорти яблук, що зберігаються до весни, набагато дорожче, адже ціна них взимку істотно підвищується. Отже, кращі зимові сорти яблук для зимового зберігання:

  1. Айдаред.
  2. Грін схем.
  3. Голден Делішес.
  4. Джонатан.

Зимовий сорт яблук «Айдаред»

Зимові сорти яблук, Айдаред

Це надзвичайно популярний сорт зимових яблунь. Плід досить великий, вагою від 160 до 200 грам, має яскраво-червоний рум’яний колір. Такі плоди відмінно продаються, вони мають привабливий вигляд і гарні смакові якості. Збір пізній, збирають яблука в кінці вересня, але зберігати їх можна до середини весни, що дозволяє продавати яблука набагато дорожче по закінченню сезону. Завдяки тому, що термін зберігання досить тривалий, можна бути впевненим в тому, що зиму яблука переживуть точно і не втратять свого товарного вигляду.

Яблука «Грін схем»

Зимові сорти яблук, Грін схем

Дуже популярний сорт яблук в нашому регіоні. Даний сорт не можна назвати тим, який зберігатися надзвичайно довго. Термін його зберігання, зі збереженням текстури і смакових якостей, доходить до середини грудня. Але вивчивши опис, ви зможете зрозуміти, чому дані плоди такі популярні. Зриваючи яблука з дерева, ви отримуєте досить великі плоди вагою 160-180 грам, вони мають світло-зелений колір. Після тривалого зберігання колір яблук змінюється, вони набувають світло-жовтий відтінок. Яблука мають неймовірний винний аромат, текстура дуже м’яка і соковита.

Зимовий сорт «Голден Делішес»

Зимові сорти яблук, Голден Делішес

Один з найулюбленіших сортів яблук серед покупців. І це можна зрозуміти:

  • довгастий плід має неймовірні смакові якості;
  • яблука солодкі і соковиті;
  • структура щільна і хрустка.

Вага одного плоду може становити 150-200 грам, в зрілому стані мають золотистий колір. Збирають дані яблука в кінці вересня, а зберігатися плоди можуть до середини весни. Мають тонку, але щільну шкірку, тому не пошкоджуються при транспортуванні або зберіганні.

Яблуня «Джонатан»

Зимові сорти яблук, Джонатан

Розповідаючи про зимові сорти яблук, цілком доречною буде інформація про сорт «Джонатан». Відмінний сорт для нашого клімату, сама яблуня абсолютно не вибаглива, вона витримує будь-які випробування навколишнього середовища і не вимагає дорогого обслуговування. Яблуня дає великі плоди вагою 150-190 грам, в дозрілому стані вони володіють червоним відтінком. Всі споживачі відзначають неймовірний кисло-солодкий смак плоду, аромат слабкий, але досить приємний. Завдяки своїй міцній і щільній шкірці яблука залишаються цілими під час транспортування і зберігання. Зберігаються яблука до березня, тому цікаві як споживачеві, так і підприємцю.

Звичайно ж, будь-які яблука для тривалого зберігання вимагають дотримання певних правил. Необхідно звертати увагу на температурний режим зберігання, необхідно уникати механічних пошкоджень плода, стежити за вологістю повітря. При дотриманні простих правил, зимові сорти яблук зберігаються надзвичайно довго, зберігають всі свої смакові якості і корисні властивості.

Поділитись: