В житті всяке буває, тому судити тут по чиїй вині це сталося немає сенсу, бо аргументи знайдуться в обох сторін. Тому краще буде прислухатись до деяких порад стосовно того, як пережити розлучення з чоловіком з найменшими моральними та психологічними втратами.

Як пережити розлучення з чоловіком, чому подружжя розлучається

Чому подружжя розлучається?

Однією з причин розлучення є зрада одного з подружжя. Кожен, хто сам зраджував, або кому зраджували знають, що причиною зрад є спроба на стороні знайти те, чого в сім’ї не вистачає:

  • тепла;
  • емоційної підтримки;
  • розуміння;
  • хороших слів про себе тощо.

Також причиною зрад — є бажання випробувати нові сексуальні відчуття. Ті, хто зраджує, цю зраду називають випадковістю, яка сталася з вини різних обставин, наприклад, багато було випито спиртного. Цікаво, що 35% жінок, вирішують сім’ю зберегти, дізнавшись про зраду чоловіка. Набагато рідше зустрічаються чоловіки, які смиренно сприймають зраду дружини.

Часто ініціатори розлучення — молоді жінки, яким вантаж материнства непосильне нервово-психічне навантаження. Порушення спілкування в сім’ї призводить до руйнування сімейної ідилії, породжує найчастіше нерозв’язні конфлікти.

Причиною багатьох конфліктів в сім’ї — є неможливість задовольнити потреби, капризи або бажання одного з подружжя. Конфлікт переходить в скандал в наступному випадку, якщо обидві сторони вважають, що тільки їх вимогу в першу чергу повинно бути виконано.

Якщо в сімейному житті подружжя намагається спочатку взаємодіяти, а потім оцінюють або реагують, тоді вони зможуть подолати всілякі суперечності, в тому числі і ті багато сімей, які опинившись в такій ситуації, збираються розлучитись.

Як пережити розлучення з чоловіком

Всім відомо, що нервові клітини не відновлюються, а негативні емоції руйнують людину як зсередини, так і зовні. Якщо у вас все ж трапилося розлучення, то сумувати більше місяця не варто, це може згубно позначитися на вашому організмі. В недалекому майбутньому ви, ймовірно, зустрінете нову любов, і до цього потрібно бути готовою.

Щоб горе не зруйнувало вашу психіку і красу, потрібно дотримуватися наступної інструкції щодо подолання горя. Вона розрахована на місяць.

  1. Гнів — три дні вам відводиться, щоб виплеснути весь гнів на колишнього чоловіка, на тих, хто вас оточує і навіть на себе.
  2. Ненависть — рівно п’ять днів ви можете щосили ненавидіти людину, яка так з вами повелась.
  3. Помста — три дня вам буде досить для складання плану помсти. Тут потрібно подумати про те, як вразити його своєю красою і змусити його пошкодувати про те, що він зробив. Добре, якщо поруч з вами буде гідна заміна чоловікові.
  4. Сльози — двох днів буде достатньо, щоб виплакати образу, горе і розчарування.
  5. Жалість — протягом двох днів інтенсивно жалійте себе, обговорюйте бридкий вчинок свого колишнього в колі подруг.
  6. Дурість — протягом двох днів можна поміркувати про те, що нерозумно лити сльози і жаліти себе із-за негідної вас людини.
  7. Сміх — дуже корисно буде посміятися над собою і тим, що відбувається протягом двох днів.
  8. Забути — хоча б на п’ять днів змусьте себе не згадувати про неприємності, що трапилися з вами, спробуйте просто радіти кожному дню.
  9. Друг — три дні слід витратити на відновлення дружніх відносин з чоловіком заради дітей.
  10. Закоханість — всього чотири дні вам може знадобитися для того, щоб знайти своєму колишньому гідну заміну.
  11. Щастя — в останній день місяця слід прокинутися абсолютно щасливою і оновленою!

Ось повна інструкція того, як пережити розлучення з чоловіком та неприємні моменти життя. Тут дуже важливо не допустити розвитку депресії.

Поділитись: