Старе, як навколишній світ питання — як зберегти відносини в родині? Скоріше за все, відповіді на нього, яка б влаштувала всіх, немає в природі. Але це не значить, що треба опустити руки і чекати, що за вас хтось інший вирішить всі проблеми.

Як зберегти відносини в родині, бути щасливими в сім'ї, звички чоловіка, як розвести чоловіка на гроші, як розвести чоловіка, чоловік моєї мрії, як зберегти відносини з чоловіком

Як зберегти відносини в родині і бути щасливими в сім’ї

Давно досліджено і доведено, чому від жінок йдуть чоловіки. Виходячи з цього виявлено багато причин. У топ потрапили:

 • криві жіночі ноги;
 • неуважне ставлення до чоловіка і його проблем;
 • погано приготована їжа;
 • повна невідповідність інтересів (бачте, футбол їй не подобається!).

Перераховувати можна до нескінченності.

У жіночих журналах є тьма-тьмуща порад, як зберегти відносини в родині. Вони абсолютно різноманітні.

 1. Як після вдалого полювання накинути на чоловіка аркан.
 2. Як зберегти відносини з чоловіком після довгих років спільного життя.
 3. Як підтримати загострення пристрастей.
 4. Як розвести чоловіка на гроші і зберегти його при собі.

Операція «Чоловік моєї мрії» починається після вивчення жінкою всієї цієї «корисної» літератури. І що дивує: дотримуючись порад, жінка знаходить або зберігає другу половинку.

Помічницею в сексуальному житті, як і раніше вважають Камасутру, а створити кулінарні шедеври на кухні допомагають всілякі передачі і енциклопедії.

Жінка постійно худне, займається вдосконаленням своєї фігури, нарощує і накачує все, що можна наростити і накачати. І коли настає пік досконалості, жінка вирішує, що цей конкретний чоловік їй не потрібен. Ні бачити вона його не хоче, ні чути. І взагалі, він її дуже сильно дратує.

Звички чоловіка

Чоловік звикає до того, що він як сир у маслі купається. Жінка заглядає йому в рот, віддано вірить в його ідеї, повністю підтримує всі його починання, прощає недоліки і зради. На цьому етапі у чоловіка може статися шок: як це його ідеального, єдиного і неповторного раптом відкидають? Адже він же абсолютно позитивний:

 • порядний;
 • зарплату всю до копійки несе додому;
 • не має шкідливих звичок;
 • розумний і…

Однак, це перебір. Адже від абсолютно ідеальних людей не йдуть. Хоча ні, все-таки йдуть, але не явно, а приховано, таємно, в думках, а насправді продовжують жити. Таких чоловіків обдирають як липку, маніпулюють ними, а потім кидають, як вичавлений лимон. Або просто скандалять і вимотують. І тут до чоловіка доходить, що він абсолютно зайвий на цьому святі життя. Це його морально травмує, і він йде на пошуки нового життя.

Нерідкі випадки, коли жінка, знайшовши спонсора повністю розчиняється в побуті: робота, діти, серіали… У таких сім’ях життєва ситуація нестабільна. Бувають випадки, коли жінки йдуть до сусіда по сходовій клітці. В такому випадку повернути їх неможливо. Рідкісні випадки, коли жінка живе на два будинки, щоб не сказати, що такого взагалі не буває.

Отже, одні жінки самі знають без сторонньої допомоги, як зберегти відносини в родині, а інші шукають порад у подруг, періодичних виданнях або в Інтернеті. І немає універсального рецепту, бо кожен чоловік потребує індивідуального підходу.

Поділитись: