Про те, що каша з вівсяної крупи корисна — знають усі, від малого до дорослого. Але чому ж вівсянка, сер, така корисна? Давайте розглянемо користь вівсяної крупи тай вівсянки більш детально.

Вівсянка, вівсяна каша, користь вівсяної крупи

Вівсяна каша

Отже, вівсяна каша ситна, і тут питань відносно цього взагалі не повинно бути. Це тому, що в ній міститься близько 60% вуглецю і 15% білків. Також вона багата мінеральними речовинами, такими як:

  • калій;
  • фосфор;
  • магній;
  • залізо;
  • йод.

У ній містяться вітаміни PP, B і B2. Ці елементи позитивно впливають на роботу мозку. Вівсяна крупа містить 1,3% клітковини. Це дозволяє довго відчувати ситість. Після поїдання вівсяної каші організм не буде вимагати порцію цукру, так як у вівсянці низький глікемічний показник. Це сприяє поступовому накопиченню необхідного цукру в крові.

Вівсянка сер!

Але не вся вівсяна крупа зберігає в собі корисні властивості. На сучасному ринку існує дуже багато різноманітних видів вівсяної каші для миттєвого приготування. Щоб досягти хвилинного приготування крупи, її попередньо пропарюють під високим температурним паром близько півгодини. Тим самим руйнуючи корисні речовини, що містяться в крупі.

Приготувати смачну кашу абсолютно не складно. Для цього потрібно лише запарити крупу молоком або водою і кілька хвилин потримати на вогні, не даючи їй закипіти. Після цього збагачуємо кашу сухофруктами і маслом. Вівсянка, сер, подана! Смакуйте на здоров’я!

Поділитись: