Переважна більшість активних користувачів Інтернету знають, що таке сервіс MailerLite, для чого він призначений і які його функції. Зараз більш детально про це й піде мова, але з деякою інтригою. Отже, поїхали!
Друзі, сьогодні публікується інтерв’ю, яке мені пощастило взяти онлайн в Ігнаса, дизайнера і засновника відомого і популярного сервісу email-розсилок MailerLite, результатами якого я поспішаю поділитися з вами. Інтерв’ю взято через перекладача, тому подається в такому вигляді, як є.
На мої запитання відповідає Ігнас, яким засновано сервіс MailerLite
Ігнас, читачі цього блоґу народ прискіпливий і одними технічними моментами їх цікавість навряд чи вдасться задовольнити, бо за всім цим стоїть, перш за все, людина. Розкажіть, будь ласка, ким Ви були до того, як прийшли в дизайн? Чому Ви вибрали саме професію дизайнера, де Ви цьому вчилися і, яка у Вас основна освіта?
Інтернет-дизайном і технологіями цікавитися я почав ще в школі. Ніякої освіти в області дизайну у мене немає. Всьому вчився з книг та Інтернету. Я вважаю, що важливо вибрати правильні джерела і авторитети, за якими треба пильно стежити. Звичайно ж ще важливішою є сама практика. Я б сказав, що веб-дизайн — як спорт, потрібно постійно тренуватися, щоб підтримувати хорошу форму і створити щось варте уваги.
Чому Ви вибрали Інтернет основною своєю сферою діяльності?
Я завжди був захоплений ідеєю, що мої роботи зможуть побачити тисячі або взагалі необмежена кількість людей.
Який Ваш проект був найпершим і які у Вас залишилися про нього спогади?
Який був найперший проект точно вже не скажу. Я не прив’язаний до своїх проектів, немає ніяких сентиментів. Мені здається, що це дуже важливо, тому що завжди краще скасувати проект на ранній стадії, якщо бачиш, що з цього не виходить нічого хорошого. Багато було проектів, стартапів, ідей до MailerLite. Але на цей день всі вони закриті, і зараз у мене в пріоритеті тільки сервіс MailerLite.
Ігнас, чому Ви обрали для своєї діяльності email-маркетинг? Через слабку конкуренцію чи то був інший мотив?
З усіх випробуваних бізнесів послуга email-маркетингу була найвдаліша, росла дуже швидко, і вже з самого початку було видно великий потенціал. Тому дуже скоро закрили всі інші діяльності та проекти, і всю свою увагу сконцентрували на сервісі MailerLite.
Але світова конкуренція на ринку email-маркетингу величезна. Ми завжди бачили, що можемо зробити краще, більш зручніше. Також знали і про те, що можна запропонувати кращі ціни і клієнтську підтримку. Тому і не побоялися цієї конкуренції і великих компаній (таких, як MailChimp, CampaignMonitor, ConstantContact), які такі послуги пропонували вже багато років. Сьогодні ми можемо сміливо сказати, що потрапили в TOП 10 компаній email-маркетингу в світі.
Крім сервісу MailerLite у Вас є ще інші проекти? Чи плануєте ще розширювати свою діяльність і в інших IT-сферах?
Як і говорив вище, інших проектів немає, і не плануємо. Я впевнений, що в той же самий час можна реально добре працювати тільки над одним проектом. Тому вся наша увага направлена на сервіс MailerLite. І повірте, тут є досить багато роботи — у клієнтів завжди є побажання, і ми весь час прагнемо покращувати наш сервіс. Таких можливостей — нескінченна кількість.
Так як я сам блоґер, то не обійду стороною і цю наймасовішу віртуальну ділянку мережі Інтернету. Ігнас, Ваш сервіс MailerLite має свій блоґ підтримки. Чи є він реальною формою підтримки основного проекту?
Блоґ MailerLite — один з найважливіших інструментів нашого маркетингу і каналів комунікації з нашими клієнтами. У своєму блозі ми:
- повідомляємо про нові функції;
- даємо поради;
- ділимося своїми нотатками;
- розповідаємо про життя нашої команди.
Правда, блоґ працює разом з розсилкою. Запустивши черговий блоґпост, ми відправляємо на цю тему розсилку всім своїм клієнтам. З ростом числа клієнтів цей інструмент маркетингу стає все важливішим і ефективнішим. Вже зараз, коли ми відправляємо лист з пропозицією прочитати новий блоґпост всім своїм клієнтам, відчуваємо вражаючий ефект. Клієнти заходять в блоґ, коментують. Інші, які довгий час не користуються сервісом, повертаються.
З усіх наших маркетингових зусиль найефективніший елемент — дует блоґу і розсилки.
Раз вже мова зайшла про блоґ, то ще таке питання. Чи читаєте Ви блоґи конкурентів або інших авторів, якщо так, то які?
Так звичайно. Читаю блоґи MailChimp, CampaignMonitor та блоґи інших сервісів email-маркетингу, щоб бути в курсі, які нові функції і послуги вони представляють, які поради дають клієнтам.
Але найбільше натхнення мені дає блоґ компанії Basecamp, який називається Signal vs. Noise. У ньому засновники компанії та інші члени команди діляться своїми ідеями на тему бізнесу та продуктивності.
Ігнас, Ви прекрасно знаєте, які клієнти облюбували Ваш сервіс MailerLite, і серед них чимало блоґерів, я в цьому впевнений. Особисто я раніше думав, що можна запросто обійтися в блозі без розсилки. Поясніть, будь ласка, коротко скептикам, яку користь вони можуть отримати з розсилки?
Все дуже просто — відвідувачі самі не прийдуть читати ваш новий блоґпост. Їх треба покликати, повідомляючи про нову статтю. Раніше серед блоґерів були популярні RSS-читалки. Але серед простих людей вони ніколи популярні не були, і зараз ця технологія вже вмирає. А ось з електронною поштою зовсім інша історія — у всіх є поштові скриньки, і всі ними активно користуються. Безліч людей починають свій день з перевірки електронної пошти. Це і є те місце, де ви можете повідомити про новий запис у своєму блозі.
Зараз модним стало вести корпоративні блоґи, та й малий бізнес не є винятком. Ігнас, як фахівець, Ви зможете підказати блоґерам найбільш «рибні» місця для створення бази підписантів? Чи є якісь прийоми нарощування цієї бази?
Кращий, але в той же час і найскладніший спосіб — просто створювати дуже цікавий контент. Тоді відвідувачі будуть хотіти читати ваші нові блоґпости і з задоволенням залишать свою електронну пошту.
Інший спосіб — за пошту пропонувати щось корисне, наприклад, безкоштовну PDF-книгу, результати дослідження, відео-уроки, і так далі.
Говорячи про технічні інструменти, найбільш ефективні спливаючі (popup) форми, які спливають, коли потенційний підписант якийсь час знаходиться в блозі або намагається закрити сторінку. Хоча деякі вважають, що такі форми набридають, але за результатами бачимо, що вони — найефективніший спосіб збирати базу.
Які помилки, найчастіше, роблять новачки в email-маркетингу?
Новачки часто не розуміють правил анти-спаму — хочуть купити готову базу одержувачів, а не збирати самим.
Таким чином вони сподіваються на швидкі результати, думають, що відправлять один лист, і продажі відразу почнуть рости. Розсилка — інструмент для підтримки зв’язку і поліпшення взаємодії з клієнтами. Це означає, що для того, щоб були результати, потрібно постійно відправляти цікаву і корисну інформацію, щотижня або хоча б раз на місяць.
Яку оцінку Ви можете дати нинішньому стану email-маркетингу, спостерігається тенденція зростання?
Його значення точно зростає. Електронна пошта — найважливіший компонент Інтернету. У кожного користувача повинна бути електронна пошта.
Звичайно, зараз і соціальні мережі дуже важливі для інтернет-маркетингу. Може здатися, що іноді соціальні мережі конкурують з електронною поштою в області інструментів маркетингу. Але найбільш ефективно, коли ці два інструменти використовуються разом, доповнюючи один одного.
Електронна пошта унікальна тим, що у вас може бути прямий зв’язок з окремим конкретним користувачем — листи можуть бути персоналізовані, відправлятися після якихось дій користувача, і так далі. Ще одна важлива перевага електронної пошти — все можливо порахувати — скільки точно, і хто конкретно прочитав лист або перейшов по посиланню.
Так само швидко ростуть і технології email-маркетингу, які також пропонує сервіс MailerLite. Дизайн листів стає все більш ефективним, використовуються анімації, динамічний контент. Інша важлива тенденція і область, де прогрес дуже швидкий — автоматизація маркетингу. Це — листи і серії листів, які активізуються, коли передплатник здійснює якісь дії або відповідає якимось встановленим умовам.
Ігнас, що в листі важливіше, дизайн, чи його зміст? Чи можна красивим дизайном компенсувати відверто середній, я б сказав, не дуже привабливий текст?
Дизайн і текст разом створюють зміст. Зміст повинен бути цікавим і корисним. Іноді він може бути несподіваним, дивним, смішним або навіть шокуючим. Є компанії, у яких сильна сторона — текст, а інші краще використовують красиві фотографії.
Головне — створювати унікальний контент, бути щирими і розсилку відправляти регулярно.
Ваш сервіс MailerLite пропонує партнерську програму. Які привілеї отримують Ваші клієнти за залучених партнерів?
У нас є навіть 2 партнерські програми: рекомендація одного (Refer a Friend) і програма Affiliate.
Першою може скористатися кожен користувач MailerLite. Через спеціальне посилання або електронну пошту, запросивши одного до нашої розсилки, той друг отримає кредитів на 20 доларів, які зможе використовувати для оплати послуг MailerLite. Якщо він стане платним клієнтом, ви теж отримаєте 20 доларів.
Друга партнерська програма призначена блоґерам-професіоналам, у яких є своя база читачів, і яких цікавить додаткове фінансове джерело. Партнери отримують 30% від оплат приведених ними клієнтів.
Ігнас, у Вашому колективі вітається віддалена робота. Тобто, будь-який з Ваших співробітників може вирішувати свої особисті справи і, навіть, відпочивати на морі в робочий час і одночасно працювати віддалено? Така свобода для співробітників дає позитивні результати?
Дистанційна означає тільки те, що члени команди самі вибирають де працюватимуть. Але всі знають свої робочі години, проекти, з якими працюють, і цілі, які зобов’язані досягти. Члени команди займаються своїми справами або відпочивають біля моря після роботи, а не під час роботи. Повірте, працювати з комп’ютером на пляжі тільки на фотографіях виглядає круто, а насправді — зовсім незручно.
Дистанційна робота нам завжди приносить позитивний результат, тому що члени команди таким видом діяльності задоволені. Вони не втрачають час в пробках, можуть приділяти більше уваги своїй сім’ї, подорожувати по світу або сховатися від зими в теплих краях.
Ви залучаєте на віддалену роботу фрілансерів?
Ні, ми приймаємо тільки на регулярну роботу. Для нас дуже важлива культура компанії і командний дух. Тому для всіх членів команди MailerLite — єдина і головна робота.
Як виглядає Ваш офіс зовні і зсередини? Фото можна подивитися?
Яке Ваше хобі і, як Ви підтримуєте фізичну форму? Подорожі, риболовля, полювання, тренажерний зал?..
Говорячи про спорт, вже давно відвідую тренування muay-thai, а останнім часом дуже цікавлюся кроссфітом. Намагаюся поєднати і те, і інше. Спорт мені допомагає розслабитися, зняти стрес, поліпшити самопочуття. Найчастіше спортом займаюся під час обідньої перерви. Так економлю час і піднімаю собі настрій на весь день.
Які Ви любите страви і чи любите самі готувати? Яким спиртним напоям віддаєте перевагу?
Люблю гарну і здорову їжу. Всю цю зиму проводжу в Аргентині, тому майже кожен день їм прекрасні стейки і насолоджуюся вином Malbec. Мені подобається ходити в ресторани, у яких є своя історія або де страви готують відомі шеф-кухарі. Під час подорожей їжа дуже важлива. Іноді одна хороша або погана вечеря може вплинути на те, чи сподобається мені вся країна.
Ви своєї головної мети в житті досягли, чи все ще попереду?
Вірю в те, що все ще попереду. Я ще молодий, тому все ще тільки починається.
Ігнас, і на завершення Ваші побажання моєму блоґу і його читачам…
Бажаю знайти для себе діяльність, яка приносить вам задоволення. Щоб досягти своєї мети, потрібно прикласти дуже багато зусиль. Тому завжди краще, якщо ця робота приносить вам задоволення. Короткого шляху до успіху немає, але якщо точно будеш знати, чого хочеш і 10 років будеш старанно працювати, можна досягти всього.
Ігнас, дякую Вам за корисні і інформативні відповіді на поставлені питання. Бажаю Вам і Вашій дружній команді нових звершень. Хай продовжує набирати обертів Ваш сервіс MailerLite!
З повагою, творець і автор блоґу «Ласкаво просимо в Україну», Вадим.
Я дивуюся Вадиму. Як так йому вдається брати інтерв’ю у різного роду діячів в Інтернет-бізнесі. А тут він мене взагалі вразив. Ще й іноземного бізнесмена інтерв’ю взяв. Просто талант домовлятися. Вражений!
Сергій, просто я поставив перед собою мету взяти інтерв’ю у когось з команди MailerLite, а вийшов на самого засновника проекту Ігнаса. Потрібно стукати у двері і вони відчиняться.
Ну, да, в черговий раз підтвердили серйозність своїх намірів і проекту, що незмінно збільшує повагу і до Вас, як до професіонала, і до Вашого проекту. Респект, як то кажуть!
Сергій, дякую за позитив і похвалу!
Раніше багато хто, в тому числі і я, ставилися до блоґінгу, як до іграшки, типу погрався і викинув. Потім почав вникати в суть блоґосфери і побачив, що це далеко не так, що блоґи ведуть цілком серйозні дяді і тьоті, а також компанії. З тих пір я вирішив уже не гратися в блоґера, а стати професійним блоґером, що зараз і роблю.
Приємно дізнатися про щось нове, про творців успішних інтернет-проектів. Мені, як людині, що не закінчила навчання у ВНЗ, але завжди займається самоосвітою, приємно усвідомлювати, що є люди, які домоглися приголомшливих успіхів і отримали свої знання з книг та Інтернету.
Підтримую. Більш того, я вважаю, що справжні таланти готуються точно не в вузах. Тільки самоосвіта — і ніяк інакше. Вуз — це свого роду обязаловка: відмахнутися і забути. А щоб досягти справжніх успіхів, потрібна внутрішня мотивація, пристрасть до своєї справи, потреба заглиблюватися в неї і вдосконалюватися. Тим більше коли мова стосується веб-сфери.
Офіс просто шикарний. Чітке розмежування простору. Приємні тони в меблях і оформленні стін. В такому місці хочеться працювати і творити. Усвідомлюючи, що ти частина великої творчої команди по створенню унікального продукту.
Вітаємо! Дуже приємно, що вам подобається наш офіс. І так, ви праві, ми всі пишаємося і дуже раді, що працюємо в MailerLite — працювати і творити тут одне задоволення.
Нічого собі офіс у них. Одне задоволення там працювати. Сама атмосфера створює позитивний робочий настрій. Упевнений, що і колектив підібраний, що треба. Тільки не зрозумію чому віддалена робота не вітається. Фрілансери, можна сказати, роблять левову частку проектів, починаючи від написання текстів і закінчуючи створенням складних тривимірних сцен і ефектів при створенні фільмів.
Ну це залежить від того, у кого яка концепція і бачення свого бізнесу. Ось, наприклад, в Тінькофф банку 90% (якщо не більше) працюють віддалено. І що ми бачимо? Цілком процвітаючий банк, з інтернет технологій так взагалі передовий.
Вітаю! Дякую за добрі слова про наш офіс.
Віддалена робота у нас як раз вітається — половина нашої команди працює віддалено, по всіх куточках планети. Тільки всі ці працівники — частина великої родини MailerLite, тому тимчасових працівників у нас немає, тільки постійні.
Так, погоджуся з попередніми коментарями, саме фото офісу вразили насамперед. У порівнянні з ним, я в якомусь хліві працюю. Якось незвично нам в таких царських умовах. Аби була вона, робота і платили б справно. Так багато міркують і треба визнати, це сучасні реалії.
Завжди цікаво почитати людей відомих, творчих. Емейл-маркетинг річ, так би мовити специфічна і не кожен зможе домогтися успіху в цьому напрямку. Звичайно, краще б він пару кейсів або фішок розкрив, але і так було цікаво почитати.
Дуже цікаве і пізнавальне інтерв’ю з дуже успішною людиною, яка займається настільки нині модним веб-дизайном! Погоджуся з думкою, що Вадим — великий молодець, з задатками якісного журналіста! Вразив офіс компанії, так і хочеться сісти за зручний столик і створити що-небудь розумне! Велике спасибі за класний матеріал!
Вітаю! Раді що сподобалося інтерв’ю і наш офіс. Ігнасу теж було приємно відповідати на цікаві питання Вадима.
Яскравий приклад дружного фрілансерського агентства. Працюють члени команди, там, де хочуть. Але якщо чесно, я щось про цей сервіс ні разу не чув. Смарт респондери якось на слуху, але він начебто закрився. MailerLite — вперше чую.
Добрий день, Андрій!
Сервіс Smartresponder на жаль закрився.
А про наш сервіс, якщо цікаво, більше можете дізнатися на нашому сайті: https://www.mailerlite.com/. Якщо виникнуть питання, то готовий відповісти.
Стаття цікава в плані пізнання. Найбільше сподобалося про настільний теніс. І коли, цікаво, всі наші роботодавці зрозуміють, що здоровий співробітник набагато вигідніше хворого і, як на гнилому Заході, почнуть робити для співробітників спортзали? Хоча треба визнати, деякі вже це зрозуміли. У нас ось півціни тренажерного залу роботодавець платить. Ну хоч так.
Мда, абсолютно не в нашу сторону умови роботи в європейських країнах і у нас, там дійсно хочуть щоб працівник був здоровим і приносив компанії користь і прибуток! Ну а про нашого роботодавця і говорити не варто, не подобається працівник — взяли знайшли привід і звільнили, який тут спорт під три чорти))
Повагу викликає сам факт того, що люди не побоялися вступити в таке конкурентне середовище Інтернету, як емейл-маркетинг. З огляду на те, скільки вже напартачили попередники і як «постаралися» створити негативне ставлення у рядових користувачів… Побажаю успіхів!
Добрий день, Тетяно! Дякую за побажання!
З великим задоволенням прочитав це інтерв’ю. Ігнас звичайно молодець, але і Ви, Вадим, постаралися на славу.
Дуже приємно дивитися на завзятих, молодих людей які не бояться ставити перед собою амбітні завдання, прагнуть досягти більшого у своєму житті, а не тупо протирати штани перед комп’ютером.
Яке цікаве інтерв’ю. Прочитав на одному диханні. А сам керівник проекту mailerlite, цілком простий і товариський хлопець. Офіс звичайно у них прикольний, нічого не скажеш. Після закриття Смартреспондера я перейшов саме на розсилку від mailerlite і не крапельки не шкодую. Все працює як годинник. Дуже проста настройка і зручний функціонал.
Привіт, Тимур! Дуже раді, що ви задоволені MailerLite! Звертайтеся, якщо виникнуть питання!
Професія дизайнера допомогла Ігнасіо створити творчий нестандартний підхід в бізнесі інтернет-технологій. Штат постійних співробітників компанії вселяє довіру.
Цікаво і дуже пізнавально. Не завжди дізнаєшся інформацію, що саме слід робити для того, щоб ваш бізнес розвивався, тим більше від керівника проекту. Ігнас, як успішна людина і керівник, допомагає не тільки собі і своїй компанії рости, але і дає можливість іншим людям стати професійніше і компетентніше. Це не всім дано.
ТОП 10 компаній світу — це серйозна заявка. Згодна, що наявність своєї бази передплатників, цікавий і регулярний контент, вміння зацікавити, утримати увагу — це і є одна з частин успішної справи. Будь то просто блоґ або комерційний проект, інтернет-магазин. Я сама рідко залишаю свій емеіл, рідко підписуюсь на розсилки, але якщо це відбувається, то я дійсно зацікавлена в отриманні анонсів і я обов’язково повернуся на сайт, з якого прийшла розсилка про нові матеріали.
Подібні статті завжди мене мотивують! Коли молоді люди домагаються високих результатів у своїй діяльності, можуть дозволити собі подорожувати і вести той спосіб життя, який їм подобається. В цьому плані Ігнас — відмінний приклад для наслідування!
Я, як і багато хто, звернула увагу на офіс — просто мрія. По-моєму, ще жодного разу не читала інтерв’ю іноземних інтернет-підприємців на україномовних блоґах. Вадим, ви молодець!
З приводу самого інтерв’ю: все дуже цікаво і мотивує до дії. Але збентежив один момент — як можна не пам’ятати свій перший проект? Начебто молодій людині ще років небагато, щоб забути. Ймовірно, Ігнас просто не хоче про нього говорити.
Читаю коментарі і бачу що майже всіх офісне приміщення захоплює. Дійсно оригінальна обстановка. Все зроблене для людей. Навіть ось в теніс можна пограти, дати мізкам відпочити від комп’ютера. Мрія фрілансера, і не тільки.
Відмінний приклад цілеспрямованої людини, яка не розпорошується на 1000 справ і займається одним, улюбленим і найголовнішим ділом. Звичайно, це не аксіома успіху, можна вести кілька проектів паралельно, у кожного свій шлях — неповторний. Головне бути корисним людям, все інше підтягнеться за інерцією. Класне інтерв’ю!
По офісу видно, що Ігнас — людина зі смаком)) А подивився фото їх команди і сам захотів там працювати)) От багато пишуть, що вивчали всі самостійно… У зв’язку з цим запитаєте в наступний раз пару книг, які «авангардисти блоґосфери» радять до прочитання новачкам. Цікаво ж, що варто почитати))
Михайло, дякую за підказку. Мені навіть самому цікаво стало, які книги читають успішні блоґери.
Відмінна злагоджена команда! Не дивно, що все більше вебмайстрів вибирають саме MailerLite. І офіс у них класний) Порядок на столі — порядок в голові. Вадим, спасибі за прекрасне інтерв’ю, прочитав із задоволенням!
Привіт, Нікіта! Дякуємо за хороші слова.
Відмінна позитивна команда, просто дивовижний офіс, в якому кожному працювати — тільки в задоволення, на мій погляд)) Ну і звичайно сам «опитуваний» — відмінний опонент, з задоволенням прочитала все інтерв’ю і захотілося ще раз перечитати, все по суті і в той же час дуже цікаво)) До речі, Вадим, ваша заслуга тут у наявності!)))
Добрий день, Алена! Передаємо вам привіт з MailerLite!
Ігнас — це яскравий приклад самоучки, який зумів перенести своє захоплення (хобі) в проект світового масштабу.
Читаючи інтерв’ю мене не залишало відчуття, що зі мною розмовляє людина, яка, по-перше, задоволена своїм життям; по-друге — сповнена нових ідей і розуміння того, як їх застосувати на практиці; по-третє — дуже любить смачно поїсти і по-подорожувати.
Гарне інтерв’ю.
І у нього є цікавий момент. Якби я знайшов спочатку лендінг або сайт цих хлопців, то вони були б для мене одними з усіх. Не факт що я б вибрав їх послуги, тому що оцінював би за зовсім іншими критеріями.
А тут я побачив живу людину, його думки, спосіб життя. Він показав мені свою роботу, побут.
І зацікавився. Бути може, тому що знайшов багато схожого з собою, не знаю. Але факт є факт.
Спробую їх продукт.
Здрастуйте, Олександре!
Ради, що зацікавилися!
Повідомте, якщо виникнуть питання.
Завжди цікаво, коли про якийсь відомий і популярний проект розповідає хтось із засновників. Інтерв’ю порадувало достатком деталей це робить сервіс більш «людяним», якось так. Одна справа коли користуєшся і просто натискаєш кнопки і зовсім інша, коли розумієш що за цим стоїть прекрасна команда, яка позитивно налаштована і якісно працює над проектом. І якось настрій передається.
Я дуже люблю читати інтерв’ю. При читанні інтерв’ю вчишся і у героя, і у журналіста. Інтерв’ю тоді виходить цікавим, коли питання змістовні, актуальні. Життя героя, його професія, його особисті аспекти розкриті дуже добре. На таких інтерв’ю вчишся не менш, ніж на рекомендаціях або інструкціях. Я ось наприклад користуюся сервісом для спільного проекту Basecamp, але ніколи не читала їх блоґ. Тепер обов’язково подивлюся. По суті, ми читаємо те, що вже схвалив хтось успішний.
Я використовую інший сервіс розсилок, але і заглянула звичайно ж в пропонований. Дуже подобається, коли сервіс думає про користувачів і постійно оновлюється. Так само мені дуже сподобалося фото офісу і те, що компанія дбає і про своїх співробітників, щоб їм було комфортно на роботі. Відмінне інтерв’ю!
З цікавістю прочитала інтерв’ю про email-маркетингу. Такий згуртований колектив молодих хлопців, та й офіс мене теж вразив! Про цей сервіс розсилок не чула раніше, та й особливого значення розсилкам теж не надавала. Посилання на сервіс збережу, реєструватимуся, почитаю, виявила безкоштовний план. Точно треба спробувати! Спасибі за підказку!
Тетяно, я теж раніше не знав про цей сервіс, як і ви. Але, коли дізнався і вивчив, то твердо вирішив, що цей сервіс саме для мене. Дуже зручний, інтуїтивно зрозумілий, українською мовою з україномовною підтримкою, тим більше, безкоштовний тарифний план на 1 000 передплатників. Цього цілком достатньо, щоб протестувати сервіс протягом певного часу.
Приклад про те як Ігнас став дизайнером сервісу розсилок, його шлях до цього — наочний приклад для наслідування, що «не Боги горщики обпалюють». Опис шляху в журналі, досягнень і успіхів надихнуть багатьох, хто зараз в пошуку або зміні виду діяльності. Розумне рішення — освітлення долі успішних людей.
Використовуйте сервіси типу MailChimp або MailerLite, щоб керувати списком email-ів потенційних читачів. Одна з найкращих рис цих сервісів в тому, що вони дозволяють побачити, хто відкрив лист і клікнув на посилання всередині (наприклад, на посилання «Купити книгу»).