Розкішне волосся — головна перевага не тільки багатьох жінок, але і чоловіків. Однак не у всіх від природи красиве і сильне волосся, але це можна змінити за допомогою нехитрих секретів наших предків.
Якщо хочете мати розкішне волосся
Для того щоб зробити волосся більш густим, необхідно кілька разів на місяць мити голову за допомогою відвару з висівок. Для його приготування потрібно брати півсклянки висівок і 2 літри води. Потім воду слід поставити на вогонь і закип’ятити два рази. Далі відвар необхідно процідити і додавати в воду при споліскуванні голови.
Щоб прискорити ріст волосся можна змішати 1 частину молока з 1 частиною одеколону. Отриманий засіб необхідно втирати в шкіру голови кілька хвилин, після чого слід просушити волосся, а потім розчесати грубою щіткою.
Якщо волосся дуже сильно випадає, то допоможе настій кропиви. Для його приготування слід столову ложку сухих дрібно порубаних листків кропиви вкинути в склянку окропу. Засобу потрібно дати постояти протягом півгодини, а потім процідити і сполоснути ним голову.
При появі лупи необхідно відразу почати боротьбу з нею. Для цього потрібно раз на тиждень мити голову за допомогою чистого дігтярного мила.
Також позбутися лупи допоможе суміш касторки і очищеного гасу, які змішуються в рівних частках і використовуються для протирання шкіри голови два рази на тиждень.
Після таких нехитрих процедур, у вас буде розкішне волосся.
Як правильно підібрати шампунь?
В основі підбору шампуню лежить досить простий принцип, а саме: ознайомтеся з текстом на упаковці та купуйте тільки той, який відповідає вашому типу волосся, а, почавши його застосовувати, аналізуйте отримані результати.
До позитивних результатів від використання шампуню належать такі:
- Шкіра голови не роздратована.
- Пасма волосся слухняні і добре розчісуються.
- Наявність блиску волосся після того, як воно висохне.
- Відсутність жиру на волоссі.
- І, звичайно, волосся добре промите.
Крім цього, обраний вами шампунь повинен:
- надавати волоссю шовковистість і підвищувати його еластичність;
- знімати статичну електрику, що накопичилася на волоссі;
- після його застосування волосся не повинно здаватися надто важким;
- пригладжувати лусочки кутикули і забезпечувати захист кутикули волосся;
- відшкодовувати втрату вологи, поживних речовин та білків.
А щоб стало зрозуміло, що придбаний шампунь вам точно не підходить, достатньо застосувати його один, максимум два рази. Навпаки, щоб переконатися, що цей шампунь саме ваш, користуйтеся ним регулярно протягом кількох тижнів. Після того, як ви підберете собі шампунь, який повністю вас влаштовує, не поспішайте міняти його на інший, це не рекомендується.
Хай у вас завжди буде розкішне волосся!
Нещодавно спробувала кокосову олію для свого фарбованого білявого волосся, дуже задоволена. Треба спочатку підігріти засіб на водяній бані, аби він краще вбирався.
На мою думку, ріст волосся не прискорюється, як і його кількість-генетика.
Згоден з одним, в теперішніх шампунях забагато зайвої хімії. Організм намагається зберегти волосся від чого, з’являється надмірна жирність. Виробнику вигідно, адже витрата збільшується.
Я періодично роблю відпочинок волоссю та змиваю зайве.
В миску береться 1 столова ложка соди і 1 столова ложка лимонної кислоти. Замішується в теплій воді.
Голову миємо милом на рослинній основі, після полощємо в приготованому розчині.
Кожному індивідуально, якщо робити часто волосся може світлішати, так що, перед застосуванням пошукайте додаткову інформацію з цього приводу.
Я мию голову кожні 3 дні, після «відпочинку від хімії» — 5! І частіше міняйте наволоку на подушці, об неї волосся вимазується і вечірня мийка втрачає сенс.
Щоб волосся краще виглядало треба застосовувати не тільки зовнішні засоби, а й правильно харчуватися. Волосся відображає здоров’я усього організму. Щоб покращити його вигляд можна їсти пшеницю, котру на ніч треба попередньо замочити в теплій воді.
А ще я б порекомендувала маску против випадіння волосся. Для неї потрібно взяти гірчицю (2 ст. л), реп`яхову олію (2 ст. л), яєчний жовток та мед (2 ч. л). Дуже добре допомогає, але треба обережно використовувати, можуть бути алергічні реакції.
Діна, а от за попередження дякую вам від себе і всіх тут присутніх. Бо буває дадуть рецепт, а потім не знаєш як вилікуватись від його наслідків.