Багато вже сказано, написано і втлумачено в гарячі голови любителів оковитої про те, як боротися з похміллям. Але, як виявляється, не всі це запам’ятовують, і коли настає відчайдушний момент боротьби з цією штучно створеною напастю, починають судорожно шукати полегшення мук. Тому, тримайте ще раз, і закарбуйте це собі на лобі.

Як боротися з похміллям, лас-вегас, після вчорашнього, лосине молоко

Як боротися з похміллям

Випивши лосиного молока, Польський Бізон несподівано з’явився в Лас-Вегасі. Після закінчення радісного святкування, наприклад, весілля чи то Нового року і неминучого в таких випадках ранкового синдрому «після вчорашнього» кожен з нас має повне право на набуття свіжої зовнішності і ясності думок. А тому, саме сьогодні, коли голова вже починає працювати, а дзеркало все ще показує чуже відображення, ми хочемо поділитися з вами рятівними стародавніми рецептами, як боротися з похміллям, за допомогою яких можна буде знову домогтися повної гармонії з собою і навколишнім світом.

Польський Бізон

Перший рекомендований рецепт дійшов до нас під назвою «Польський Бізон». Ця грізна, «ядерна» суміш може врятувати вас не тільки від похмілля, але і від сильної, тривалої застуди. Для виготовлення цілющого розчину вам доведеться змішати одну чайну ложку бульйонного екстракту (попередньо розведеного у воді) з чаркою горілки, додати туди кілька крапель лимонного соку і трохи перцю. Потім вкрай необхідно заткнути собі чимось вуха, щоб не чути власного несамовитого крику і — осушити чарку чарівного зілля. Через мить ви гарантовано будете почувати себе значно бадьоріше, можливо, у вас навіть відкриється здатність до польської мови. Або несподівано проявиться неабияка сила бізона (в крайньому випадку — коня).

Лас-Вегас

Для рецепта номер два вам знадобиться змішати три частки томатного соку з двома частками вершків, додати сире яйце і щіпку мускатного горіха. Поєднавши ці інгредієнти, не поспішайте приймати засіб всередину. Бо якась таємнича сила в категоричному тоні обов’язково накаже вам додати в нього півсклянки пива. Виконайте це прохання і тоді ви отримаєте прекрасний похмільний напій, який витончено іменується в народі «Лас-Вегас».

Лосине молоко

Ну і остання мікстура, яка неодмінно розжене хмари вашого похмурого ранку, чомусь називається «лосине молоко». Хоча молоко, що входить в його склад, ні до лосів, ні навіть до лосиць ніякого відношення не має. Навпаки, молоко, яке нам знадобиться, має бути самим що ні на є звичайним, тобто коров’ячим.

Однак, будучи добряче підкоригованим чотирма столовими ложками горілки, 1/4 склянки цукрового піску, однією столовою ложкою запашної води (приготовленої з квітів апельсинового дерева) і шістьма кубиками льоду, воно повільно, але вірно, просто зобов’язане перетворитися в субстанцію, яка не може бути названа інакше, ніж лосине молоко.

Не знаю, який лось зможе зробити або хоча б вжити з користю для себе такий напій. І тільки людина, доведена наслідками свята до крайності, здатна самостійно виготовити і випити цю чарівну суміш і, що важливо, відчути дивовижне полегшення. Станьте цією людиною!

От і все. Тепер ви знаєте як боротися з похміллям, і, що для цього потрібно. А ще краще: не перебирати вчора, щоб сьогодні не мучитись.

Поділитись: