Різдвяний вінок сьогодні став одним із символів зимових свят. Можна купити різдвяну прикрасу в магазині, але стильні різдвяні вінки коштують досить дорого. Недорогий варіант декору теж можна підібрати, тільки ось якість такого різдвяного вінка навряд чи задовольнить навіть найскромніші запити.

Різдвяний вінок своїми руками

Різдвяний вінок своїми руками

Це один з бюджетних варіантів. При цьому можна створити саме такий вид прикраси, який буде повністю відповідати інтер’єру вашої оселі та загальному стилю святкового антуражу.

З чого можна виготовити основу для різдвяного вінка? Варіантів безліч. Це може бути картон, пінопласт, дріт, навіть шматок шланги, краї яких з’єднані між собою. Одним з варіантів основи для різдвяного вінка буде виготовлення такої основи з гілок.

Для основи різдвяного вінка з гілок найкраще брати гілки берези або верби. Варто відзначити, що тонкі гнучкі гілки цих дерев необхідно акуратно зрізати секатором, а не обламувати руками. Перед нарізкою перевіряємо, чи живі це гілки. Жива гілочка добре гнеться, приймаючи будь-яку форму. Сухі гілки легко ламаються.

Зірвані гілки скручуємо в віночок потрібного діаметру і об’єму і укладаємо в каструлю відповідного розміру. Заливаємо водою і кип’ятимо близько 5 хвилин на повільному вогні. Після виключення залишаємо гілки в воді до охолодження. Коли вода охолола, витягуємо основу вінка і просушуємо.

Гілки берез мають темний колір, гілки верби мають жовтуватий відтінок. При бажанні різдвяний вінок можна пофарбувати в будь-який колір. Використовувати найкраще акрилову фарбу.

Основа вінка готова. Тепер відкривається можливість для творчості. Для прикраси різдвяного вінка можна використовувати найрізноманітніші матеріали. Це можуть бути природні матеріали:

  • шишки;
  • гілочки ялини;
  • сосни;
  • кипариса;
  • туї;
  • горіхи;
  • жолуді і інше;
  • можна використовувати стрічки, іграшки, намистини, гірлянди.

Кріпити прикраси на віночок можна за допомогою клейового пістолета, спеціального клею типу «Момент». Гілочки найкраще закріплювати тонким гнучким дротом.

Не забуваємо про петлю, за допомогою якої різдвяний вінок можна повісити в будь-якому місці. Її потрібно прикріпити до вінка до того, як приступати до прикраси основи.

Також можна взяти до уваги різдвяне меню.

Поділитись: