Про здоровий стан організму після новорічних святкувань говорити не доводиться. Жирна їжа, солодке, алкоголь і велика кількість майонезу згубно впливають на здоров’я травної системи, нирок і печінки. Кращим варіантом відновлення після зимових свят стануть розвантажувальні дні для організму. Розвантаження на монопродуктах допоможе не тільки вивести токсини і шлаки з організму, але і відновити організм після пишного застілля.

Розвантажувальні дні для організму

Розвантажувальне меню після Нового року дозволяє плавно відновити працездатність печінки і травної системи — без стресу і можливості зриву. Подібні дні призначені для очищення кишечника, печінки і підшлункової залози, що і потрібно організму після святкових днів.

Під час розвантажувальних днів система харчування ґрунтується на одному базовому продукті або типі продуктів. Це дозволяє:

 • вивести токсичні сполуки;
 • зайву воду;
 • позбавитись від набряків;
 • усунути шлакові утворення;
 • позбутись продуктів розпаду алкоголю.

Для якісного очищення всього організму варто дізнатися про те, як правильно харчуватися після новорічних святкувань і які продукти брати за основу розвантажувального харчування.

Кефірний день — боротьба з токсинами

Новорічні свята закінчились, тому подібний варіант розвантажувального дня найбільш оптимальний для виведення токсинів після рясних святкових застіль. Кефір не тільки відмінно покращує травлення, виводить накопичену рідину, очищає тіло від продуктів розпаду алкоголю, але й виводить спиртне в першу добу після застілля.

Розвантажувальні дні для організму, після новорічних святкувань, новорічні свята закінчились, розвантажувальне меню, кефірний день, боротьба з токсинами, огірковий день, чайний день, перезавантаження організму

День на такому кисломолочному продукті передбачає виключення жирних страв, овочів і фруктів. Можна поєднувати в розвантажувальному дні кефір з іншими кисломолочними продуктами. Наприклад, нежирним сиром або йогуртом. Під час такого розвантаження можна пити мінеральну воду. Не можна проводити кефірні розвантажувальні дні при непереносимості лактози, гастриті, алергії на казеїн і виразці шлунку.

Огірковий день — звільняємось від набряків

Розвантаження на огірках після новорічних свят дозволяє якісно очистити кишечник та печінку. Схема подібного розвантажувального дня така:

 • відсутність солі і перцю;
 • споживання двох кілограм огірків на добу;
 • п’ять прийомів їжі;
 • вживання огірка разом зі шкіркою.
Розвантажувальні дні для організму, після новорічних святкувань, новорічні свята закінчились, розвантажувальне меню, кефірний день, боротьба з токсинами, огірковий день, чайний день, перезавантаження організму

Також, можна пити мінеральну воду без газу і, в окремих випадках, нежирний кефір. Не варто проводити розвантаження на огірках при підвищеній кислотності, захворюваннях нирок, патологіях шлунково-кишкового тракту і гастриті.

Чайний день — перезавантаження організму

Розвантажувальні дні для організму також пов’язані, коли використовуються трав’яні і чайні напої після новорічних святкувань, які дозволяють очистити печінку від алкоголю, відновити водний баланс і здоров’я шлунково-кишкового тракту. Чай здатний наситити тіло вітамінами, вивести токсини і наповнити організм антиоксидантами. Оптимальне таке розвантаження при надмірній вазі, патологіях жовчовивідних шляхів, захворюваннях печінки і нефриті.

Чайний день

Схема чайного розвантажувального дня виглядає так:

 • відсутність цукру;
 • споживання трьох літрів рідини на добу;
 • заварювання зеленого, журавлинного, м’ятного, яблучно-лимонного, кропив’яно-зеленого або імбирного чаю.

Не варто застосовувати розвантаження чайного типу при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і патологіях нирок. В такому випадку, можна замінити чай на просту мінеральну воду без газу.

Тепер ви знаєте все про розвантажувальні дні для організму, як правильно харчуватися після новорічних святкувань, щоб відновити здоров’я організму, особливо — печінки і травної системи. Ці всі процедури допоможуть ще й налаштуватись на роботу.

Поділитись: