Про здоровий стан організму після новорічних свят говорити не доводиться. Жирна їжа, солодке, алкоголь і велика кількість майонезу згубно впливають на здоров’я травної системи, нирок і печінки. Кращим варіантом відновлення після зимових свят стане застосування розвантажувальних днів. Розвантаження на монопродуктах допоможе не тільки вивести токсини і шлаки з організму, але і відновити організм після пишного застілля.

У чому користь розвантажувальних днів після новорічних свят

Розвантажувальне меню після Нового року дозволяє плавно відновити працездатність печінки і травної системи — без стресу і можливості зриву. Подібні дні призначені для очищення кишечника, печінки і підшлункової залози, що і потрібно організму після святкових днів.

Під час розвантажувальних днів система харчування ґрунтується на одному базовому продукті або типі продуктів. Це дозволяє:

 • вивести токсичні сполуки;
 • зайву воду;
 • позбавитись від набряків;
 • усунути шлакові утворення;
 • позбутись продуктів розпаду алкоголю.

Для якісного очищення всього організму варто дізнатися про те, як правильно харчуватися після новорічних свят і які продукти брати за основу розвантажувального харчування.

Кефірний день — боротьба з токсинами

Подібний варіант розвантажувального дня найбільш оптимальний для виведення токсинів після рясних святкових застіль. Кефір не тільки відмінно покращує травлення, виводить накопичену рідину, очищає тіло від продуктів розпаду алкоголю, але й виводить спиртне в першу добу після застілля.

Після новорічних свят: кефірний день

День на такому кисломолочному продукті передбачає виключення жирних страв, овочів і фруктів. Можна поєднувати в розвантажувальному дні кефір з іншими кисломолочними продуктами. Наприклад, нежирним сиром або йогуртом. Під час такого розвантаження можна пити мінеральну воду. Не можна проводити кефірні розвантажувальні дні при непереносимості лактози, гастриті, алергії на казеїн і виразці шлунку.

Огірковий день — звільняємось від набряків

Розвантаження на огірках після новорічних свят дозволяє якісно очистити кишечник та печінку. Схема подібного розвантажувального дня така:

 • відсутність солі і перцю;
 • споживання двох кілограм огірків на добу;
 • п’ять прийомів їжі;
 • вживання огірка разом зі шкіркою.
Огірковий день

Також, можна пити мінеральну воду без газу і, в окремих випадках, нежирний кефір. Не варто проводити розвантаження на огірках при підвищеній кислотності, захворюваннях нирок, патологіях шлунково-кишкового тракту і гастриті.

Чайний день — перезавантаження організму

Трав’яні і чайні напої після новорічних свят дозволяють очистити печінку від алкоголю, відновити водний баланс і здоров’я шлунково-кишкового тракту. Чай здатний наситити тіло вітамінами, вивести токсини і наповнити організм антиоксидантами. Оптимальне таке розвантаження при надмірній вазі, патологіях жовчовивідних шляхів, захворюваннях печінки і нефриті.

Після новорічних свят: чайний день

Схема чайного розвантажувального дня виглядає так:

 • відсутність цукру;
 • споживання трьох літрів рідини на добу;
 • заварювання зеленого, журавлинного, м’ятного, яблучно-лимонного, кропив’яно-зеленого або імбирного чаю.

Не варто застосовувати розвантаження чайного типу при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і патологіях нирок. В такому випадку, можна замінити чай на просту мінеральну воду без газу.

Тепер ви знаєте все про те, як правильно харчуватися після новорічних свят, щоб відновити здоров’я організму, особливо — печінки і травної системи. Ці всі процедури допоможуть ще й налаштуватись на роботу.

Поділитись: