Маринований гострий перець з медом — добре підходить в якості закуски в зимовий час, коли свіжі плоди на прилавки магазинів і ринків поступають в меншій кількості, що ускладнює приготування різноманітних страв. Цією закускою можна вносити зміни до щоденного меню і радувати сім’ю та гостей на свята. Закуска відрізняється своєю оригінальністю: за рахунок солодкого меду відбувається приємне приглушення гострого і терпкого присмаку гіркого перцю.

Маринований гострий перець з медом

Закуска ідеально поєднується з безліччю страв, і в першу чергу, з м’ясом. Але також хороша і при подачі до перших страв. Окремо нагадаємо, що під час приготування страв з гіркого перцю необхідно використовувати гумові рукавички.

Інгредієнти:

  1. Гострий перець Чилі — 2 кілограми.
  2. Рідкий натуральний мед — 4 столові ложки.
  3. Вода кип’ячена — 0,5 літра.
  4. Оцет столовий (9%) — 0,5 літра.
  5. Дрібна кухонна сіль — 4 чайні ложки.
  6. Цукор-пісок — 2 чайні ложки.
  7. Спеції — за бажанням.

1 етап: Тару для консервації рекомендується підготувати заздалегідь, стерилізувати банки з кришками. Після того, як перець вимитий, наповнюємо наші банки. Хвостики з овоча не знімаємо. Банки укладаємо щільно, але пам’ятаємо, що потрібно залишити місце для маринаду.

2 етап: Маринад готуємо наступним чином: в воді змішуємо мед, цукор, сіль, оцет, спеції. Ємність з сумішшю ставимо на вогонь, чекаємо початку кипіння. Як закипить, заливаємо його в банки з заготівлею, після закриваємо кришками. Консервація може зберігатися досить довго при невисокій температурі.

От і все. Тепер ви можете в будь-який час куштувати маринований гострий перець з медом, і засвідчити від цього  про свої враження в коментарях нижче.

А також прошу вас, шановні читачі і відвідувачі цього блоґу, ділитись власними різноманітними рецептами заготовки на зиму гострого перцю. Адже я більш ніж впевнений щодо існування власних рецептів домогосподарок, про які ще ніхто не знає. Не робіть із цього великих таємниць, бо Маринований гострий перець з медом не є першим чи то останнім рецептом. Надіюсь на вашу свідомість, доброту і такий бажаний намір ділитись з іншими людьми найкращими домашніми рецептами.

Поділитись: