На жаль, не кожній жінці вдається викроїти час на себе і сходити до професіонала, тому приходиться створювати дизайн нігтів своїми руками в домашніх умовах. А якщо врахувати, що ви самі собі виберете і зробите малюнок своїми руками, то це вдвічі приємніше. Для цього варто відвідати звичайний магазин косметики. Там вам запропонують широкий асортимент продукції для манікюрного дизайну. Це:

  • акрилові фарби;
  • спеціальні лаки;
  • шаблони для французького манікюру;
  • найтонші пензлики для малювання на нігтях.
Дизайн нігтів своїми руками, створення об’ємного дизайну нігтів, шаблони для французького манікюру, пензлики для малювання на нігтях, малюнки голкою, техніка малювання голкою, нігтьовий пірсинг, секрети ідеального манікюру

Дизайн нігтів своїми руками

Для початку пофантазуйте і намалюйте бажаний малюнок, який ви хотіли б бачити на своїх нігтях, на звичайному папері. Тепер справа за малим — потрібно скопіювати цей шедевр на нігті. Однак зробити малюнок лівою рукою на правій буде досить складно, тому потрібно тренуватися.

Тепер переходимо безпосередньо до справи: це сама процедура догляду за нігтями. Для початку, як і при будь-якому вигляді манікюру, на ніготь варто нанести базове покриття. Після потрібно нанести лак-основу на якому ви будете творити. Робити це потрібно в три етапи: спочатку середня смужка, а потім бічні нахлистом до основної. Після повного висихання лаку можна приступати до креативу.

Базовим повинен бути лак, якого в вашому малюнку найбільше. Після висихання першого етапу, пензликом домальовують фрагменти і прорисовують елементи. При нанесенні малюнка можуть бути плями і патьоки. Їх потрібно видаляти відразу, щоб уникнути неохайності. Однак основним правилом все-таки залишається повне висихання лаку. Після закінчення малювання малюнок покривають базовим захисним покриттям або закріплювачем. Ця дія захистить ваш шедевр від пошкоджень і зробить ніготь гладким, а малюнок яскравим.

Малюнки голкою і пензликом

Дизайн нігтів своїми руками за допомогою голки і пензлика різниться між собою. Різний також і малюнок по такій техніці.

Техніка малювання голкою така: на ніготь наносять базовий (основного кольору) лак і на його ще не висохлу поверхню капають краплю контрастного за кольором лаку. Рухаючись по колу, створюємо бажаний малюнок. Щоб візерунок вийшов яскравим і помітним, в манікюрі потрібно використовувати один базовий і два контрастні кольори. Ширина голки відіграє особливу роль, тоді як довжина не має ніякого значення. Щоб створити основний візерунок. Вибирають більш товсту голку, для промальовування деталей — тонку. Не зайвою буде добавка золотих або срібних блискіток. Лак-закріплювач на завершення манікюру обов’язковий.

Якщо ви використовуєте в своєму манікюрі пензлика, то потрібно чекати, коли основа повністю висохне. Контури малюнку повинні бути яскравими і наносяться тоненьким пензлем. Щоб не було огріхів, лак повинен бути не густий. Малюнок розфарбовують товстими кистями. Також прижилось вже в дизайні нігтів — використання гелієвих ручок. Найгустішим є гель в кольорі «металік». Такий візерунок накладається поверх базового прозорого шару. В кінці не забуваємо закріплювач, який допоможе захистити малюнок від пошкоджень.

Секрети ідеального манікюру в двадцять першому столітті

У наш час дизайн нігтів своїми руками настільки різноманітний, що наші бабусі і мами не могли таке уявити навіть у віщому сні.

Приклеювання до нігтів металізованих смужок з візерунками, картинками, блискітками і стразами — найлегший і швидкий спосіб прикрасити нігті. Досить просто нанести лак, приклеїти зверху картинку і нанести закріплювач. Модною стала імітація діамантів на нігтях за допомогою стразів. Для цього достатньо просто капнути краплю спеціального клею і вологим пензликом приліпити страз на потрібне місце. Далі на вибір наносять шар акрилу, прозорого лаку або звичайного закріплювача.

Якщо ви бажаєте виділитися з натовпу, це теж можна зробити за допомогою манікюру. Наклейте на нігті пір’ячко декоративних птахів і станьте зіркою вечора. Тільки такий вид манікюру «на один день». Вишуканий дизайн нігтів можна також зробити за допомогою переводної фольги. Ніжно буде також виглядати мереживо. Ще одна новинка в манікюрі — нігтьовий пірсинг.

Для створення об’ємного дизайну нігтів можна використовувати сухі гілочки, листочки і навіть квіточки, вміло поєднуючи їх з намистинами і стразами. Є ще таке поняття, як кольоровий пісок. Наносячи його на ще вологий від лаку ніготь, можна створити химерні візерунки. Після чого обов’язково покрити нігті закріплювачем.

Тепер ви знаєте, що таке дизайн нігтів своїми руками та як доглядати за нігтями в домашніх умовах. Якщо у вас є новий власний досвід з цього питання, то поділіться ним із іншими читачами в коментарях нижче.

Поділитись: