На жаль, не кожній жінці вдається викроїти час на себе і сходити до професіонала, тому приходиться створювати дизайн нігтів власними руками в домашніх умовах. А якщо врахувати, що ви самі собі виберете і зробите малюнок своїми руками, то це вдвічі приємніше. Для цього варто відвідати звичайний магазин косметики. Там вам запропонують широкий асортимент продукції для манікюрного дизайну. Це:

  • акрилові фарби;
  • спеціальні лаки;
  • шаблони для французького манікюру;
  • найтонші пензлики для малювання на нігтях.

Дизайн нігтів в домашніх умовах

Дизайн нігтів своїми руками

Для початку пофантазуйте і намалюйте бажаний малюнок, який ви хотіли б бачити на своїх нігтях, на звичайному папері. Тепер справа за малим — потрібно скопіювати цей шедевр на нігті. Однак зробити малюнок лівою рукою на правій буде досить складно, тому потрібно тренуватися.

Тепер переходимо безпосередньо до справи. Для початку, як і при будь-якому вигляді манікюру, на ніготь варто нанести базове покриття. Після потрібно нанести лак-основу на якому ви будете творити. Робити це потрібно в три етапи: спочатку середня смужка, а потім бічні нахлистом до основної. Після повного висихання лаку можна приступати до креативу.

Базовим повинен бути лак, якого в вашому малюнку найбільше. Після висихання першого етапу, пензликом домальовують фрагменти і прорисовують елементи. При нанесенні малюнка можуть бути плями і патьоки. Їх потрібно видаляти відразу, щоб уникнути неохайності. Однак основним правилом все-таки залишається повне висихання лаку. Після закінчення малювання малюнок покривають базовим захисним покриттям або закріплювачем. Ця дія захистить ваш шедевр від пошкоджень і зробить ніготь гладким, а малюнок яскравим.

Малюнки голкою і пензликом

Дизайн нігтів за допомогою голки і пензлика різниться між собою. Різний також і малюнок по такій техніці.

Технологія малювання голкою така: на ніготь наносять базовий (основного кольору) лак і на його ще не висохлу поверхню капають краплю контрастного за кольором лаку. Рухаючись по колу, створюємо бажаний малюнок. Щоб візерунок вийшов яскравим і помітним, в манікюрі потрібно використовувати один базовий і два контрастні кольори. Ширина голки відіграє особливу роль, тоді як довжина не має ніякого значення. Щоб створити основний візерунок. Вибирають більш товсту голку, для промальовування деталей — тонку. Не зайвою буде добавка золотих або срібних блискіток. Лак-закріплювач на завершення манікюру обов’язковий.

Якщо ви використовуєте в своєму манікюрі пензлика, то потрібно чекати, коли основа повністю висохне. Контури малюнка повинні бути яскравими і наносяться тоненьким пензлем. Щоб не було огріхів, лак повинен бути не густий. Малюнок розфарбовують товстими кистями. Також прижилось вже в дизайні нігтів — використання гелієвих ручок. Найгустішим є гель в кольорі «металік». Такий візерунок накладається поверх базового прозорого шару. В кінці не забуваємо закріплювач, який допоможе захистити малюнок від пошкоджень.

Секрети внутрішнього дизайну нігтів в двадцять першому столітті

У наш час дизайн нігтів настільки різноманітний, що наші бабусі і мами не могли таке уявити навіть у віщому сні.

Приклеювання до нігтів металізованих смужок з візерунками, картинками, блискітками і стразами — найлегший і швидкий спосіб прикрасити нігті. Досить просто нанести лак, приклеїти зверху картинку і нанести закріплювач. Модною стала імітація діамантів на нігтях за допомогою стразів. Для цього достатньо просто капнути краплю спеціального клею і вологим пензликом приліпити страз на потрібне місце. Далі на вибір наносять шар акрилу, прозорого лаку або звичайного закріплювача.

Якщо ви бажаєте виділитися з натовпу, це теж можна зробити за допомогою манікюру. Наклейте на нігті пір’ячко декоративних птахів і станьте зіркою вечора. Тільки такий вид манікюру «на один день». Вишуканий дизайн нігтів можна також зробити за допомогою переводної фольги. Ніжно буде також виглядати мереживо. Ще одна новинка в манікюрі — нігтьовий пірсинг.

Для створення об’ємного дизайну нігтів можна використовувати сухі гілочки, листочки і навіть квіточки, вміло поєднуючи їх з намистинами і стразами. Є ще таке поняття, як кольоровий пісок. Наносячи його на ще вологий від лаку ніготь, можна створити химерні візерунки. Після чого обов’язково покрити нігті закріплювачем.

Тепер ви знаєте як доглядати за нігтями в домашніх умовах. Якщо у вас є новий власний досвід з цього питання, то поділіться ним із іншими читачами в коментарях нижче.

Поділитись: