Догляд за газоном в червні має свої відмінності. Червень перший місяць літа, але часто так буває, що йому передує спекотна весна. Тому, особливу увагу необхідно приділяти поливу.

Полив газону в червні

Полив

Поливати газон необхідно в вечірній час, найкраще, коли сонце вже опуститься за обрій. Полив повинен бути помірним, але так, щоб не утворювалися застої води. Регулярність — кожні 3-5 днів. Якщо газон отримує мало вологи, то це позначається на його зовнішньому вигляді, він стає менш пружним і втрачає колір. Для поливу краще використовувати крапельну систему або дощування, але не рекомендується струменевий полив.

Догляд за газоном: стрижка

Догляд за газоном: стрижка

Влітку газон стригти потрібно регулярно. Перед стрижкою обов’язково перевірте гостроту ножів, якщо вони її втратили, то можуть просто зажовувати верхівку трави, після цього газон буде мати неохайний верх. Коли трава досягне висоти в 4 см, її вже можна стригти. Дуже низька стрижка може нашкодити газону, активно можуть піти в ріст бур’яни. Обов’язкове правило — після стрижки повинен бути полив. Відповідно стрижку також краще проводити у вечірній час.

Підживлення

Підживлення

Комплексний догляд за газоном також включає і його підживлення. Не забувайте влітку підгодовувати газон, це необхідно для гарного росту і насиченого, інтенсивного кольору. Можна використовувати спеціальні органо-мінеральні добрива, які мають правильно підібраний склад.

Ліквідація бур’янів

Видаляйте бур’яни, використовуйте для цього спеціальний інструмент, який дозволяє робити це без пошкодження великої площі. Важливо видалити бур’ян разом з коренем, а не тільки верхівку.

Дотримуючись цих нескладних правил, ви отримаєте гарний, смарагдовий газон, який буде радувати вас все літо.

Поділитись: