Існуюче на даний час японське нарощування вій має на увазі подовження (нарощування) кожної волосинки своїх, природних вій.

Японське нарощування вій, вії нарощені, нарощувати вії, видалення нарощених вій

Японське нарощування вій

Основною перевагою такої методики є натуральність, тобто не використання синтетичних, штучних матеріалів. Накладні вії, які використовували раніше, не мали такого природного вигляду. Японський спосіб нарощування робить вії довгими, ефектними і доглянутими. Навіть при найближчому розгляді не можна запідозрити, що вії нарощені.

Ще японське нарощування вій має чималу значну перевагу такої технології, як повна відмова від використання туші. Коли на кожну природну вію приклеєна ще одна, то всі разом вони виглядають густими, пухнастими, довгими — просто чарівними.

Створення спеціальної технології дозволяє нарощувати вії, використовуючи такі матеріали, як волоски норки, соболя, силікону та шовку. Кожному з таких видів матеріалів властиві свої особливості. Наприклад:

  • Вії з волосків норки діаметром 0,15 мм. Цей вид волосків створює ефект акуратно нафарбованих вій.
  • Соболячі волоски, діаметром 0,25 мм, роблять вії щільними і густими, але тільки вони мають найменший термін використання.
  • Шовкові волоски-війки — товщиною лише 0,1 мм. Такі волоски м’які, тоненькі і більше, ніж будь-які інші схожі на натуральні, природні.
  • Волоски з силікону мають просто чарівний блиск і надають об’ємності віям.

Технологія японського методу нарощування вій

У чому полягають особливості японської технології?

  1. Готуючись до процедури нарощування вій, потрібно обов’язково видалити всю косметику. Якщо замість окулярів ви використовуєте контактні лінзи, вони також мають бути видалені з очей.
  2. Потрібно вибрати той ефект вій, який хочете отримати. Досвідчений майстер запропонує вам кілька варіантів: збільшити об’єм вій (3D об’єм), наростити їх по довжині, зробити «лялькові» вії або наростити їх у куточках очей, щоб надати погляду лисячу хитрість. Ті, хто думає, що збільшити обсяг можна тільки на густих віях, вони глибоко помиляються. Застосування японської технології допомагає зробити будь-які вії по-справжньому густими, з використанням матеріалів (волосків) відповідного діаметра.
  3. Для здійснення процедури японського нарощування вій клієнта укладають на кушетку. Він повинен закрити очі і не відкривати їх до закінчення процесу нарощування, так як технологія передбачає використання досить гострих інструментів. Спочатку майстер знежирить ваші вії за допомогою спеціального засобу. Потім на нижні вії накладаються спеціальні наклейки, щоб вони не опинилися в процесі нарощування склеєними.
  4. Коли ви заплющите очі і готові, майстер почне саму процедуру. На кожну з ваших вій майстер наклеюватиме донорську, використовуючи для цього спеціальний вид гіпоалергенного клею, виготовленого на смолистій основі. Кількість нарощуваних вій буде залежати від того, який ефект в результаті ви хочете отримати. Кількість донорських волосків може досягати 150-ти для вій одного ока. Довжина донорської вії може становити від 6 до 16 мм.
  5. Після закінчення процедури очі можна буде відкрити, і в цей момент ви можете відчути невелику різь і пощипування, може з’явитися сльозогінність. Так може проявлятися реакція слизової оболонки на клей, але через кілька хвилин все пройде, і ви зможете покліпати своїми оновленими нарощеними віями.

Таке японське нарощування вій може зайняти близько двох годин, тому що майстер повинен зробити все акуратно, обережно, і при цьому дотриматися ювелірної точності. Саме тому таку процедуру рекомендується робити у досвідченого фахівця.

Хоча японський спосіб нарощування вій і є безпечним, але руки некваліфікованого майстра можуть зіпсувати все, тому перед початком процедури краще переконатися в наявності у спеціаліста відповідного сертифікату і портфоліо.

Нарощені таким методом вії через 3-6 тижнів почнуть випадати, причому разом із природними, рідними. Якщо ви це помітили, значить, настав час або їх зняти, або пройти процедуру корекції.

Видалення нарощених вій

Зняття вій — процедура швидка і безболісна. Коли ви заплющите очі, майстер зніме вії, застосувавши для цієї процедури спеціально для цього призначений засіб — ремувер.

Якщо ви захочете пройти процедуру корекції, то її вартість дорівнюватиме половині первісної і займе хвилин сорок. Корекція полягає у нарощуванні нових вій на природні відрослі. Після корекції ви знову кліпатимете чарівними очима.

Якщо ви не тертимете очі, часто не плакатимете, не лягатимете обличчям на подушку, то зможете продовжити час носіння нарощених волосків. Намагайтеся також якнайменше користуватися кремами жирних складів (а краще від них взагалі відмовитися), тому що вони здатні просто розчинити клей. Розчісуйте вії тільки спеціальною щіточкою і умивайтеся акуратно. Ось і все про японське нарощування вій.

Поділитись: