Вам потрібно виглядати чудово перед важливою зустріччю або інтригуючою вечіркою, але ви не знаєте як відновити шкіру обличчя за невеликий проміжок часу? Тоді дана технологія швидкого відновлення шкіри обличчя вас зацікавить!

Як відновити шкіру обличчя

Як відновити шкіру обличчя

Адже ми розуміємо, що макіяж і одяг не вирішують все, чи не так? Сяючою і свіжою повинна бути і шкіра! Тоді і макіяж ляже рівно, і збережеться на весь вечір, а то і ніч. Пропоную кілька порад, як швидко відновити шкіру обличчя в домашніх умовах перед накладенням макіяжу.

Дана програма допоможе для екстреного відновлення шкіри, зняти внутрішнє і поверхневе напруження м’язів обличчя і шиї, поліпшити кровообіг і надати шкірі сяючий вигляд, рівний колір і бархатистість.

Як швидко відновити шкіру обличчя, шиї і декольте:

  1. Знайдіть у своєму розпорядку дня 30 хвилин, для себе коханої, щоб зайнятись відновленням шкіри власного обличчя.
  2. Очистіть шкіру обличчя, шиї і декольте очищуючим засобом для вашого типу шкіри. Замість фабричного засобу для чищення відмінно впорається з очищенням будь-якого типу шкіри одна з базових жирних олій, яку ви можете підібрати по спеціальній таблиці. Протріть обличчя тоніком або відваром череди, чи ромашки, закінчивши етап очищення.
  3. Зволожіть шкіру водою і нанесіть скраб для шкіри і м’яко почніть відлущувати шар відмерлих клітин з поверхні епідермісу. Пальці повинні м’яко ковзати по поверхні обличчя, шиї і декольте, не розтягуючи шкіру. Рухи повинні бути круговими, зі слабким тиском пальців, враховуючи масажні лінії. Змийте теплою водою і промокніть рушником. Для проблемної, роздразненої шкіри цей етап слід пропустити.
  4. Знову протріть шкіру тоніком.
  5. Накладіть на шкіру товстий шар зволожуючого крему, що відповідає вашому типу шкіри. Дайте йому вбратися кілька хвилин. Для дуже сухої шкіри краще застосувати нічний живильний крем.
  6. Поки зволожуючий крем вбирається, приготуйте маску. Візьміть глину (білу або блакитну, зелену) і змішайте її з водою до консистенції густої сметани. Ретельно розмішайте до повної однорідності. І потім нанесіть маску на шар зволожуючого або живильного крему, уникаючи області очей. Не забудьте про шию і декольте! Ляжте на рівну поверхню і розслабтеся, подумайте про щось приємне. Міміка повинна бути в повному спокої. Тривалість процедури — 10-15 хвилин.

Під глиняним шаром відбувається розбухання верхнього шару епідермісу, відкриваються пори, відбувається процес всмоктування всіх поживних і зволожуючих інгредієнтів крему в глибокі шари шкіри. Шкіра підтягується, поліпшується овал обличчя, зморшки розгладжуються, поліпшується підшкірний кровообіг, вирівнюється колір шкіри.

  • Через 10-15 хвилин акуратно змочіть маску вологою серветкою. Намагайтеся не розтягувати шкіру! Потім змийте теплою водою і промокніть зайву вологу рушником. А тепер подивіться, якою свіжою і чистою стала ваша шкіра.
  • Нанесіть знову тонким шаром зволожуючий денний крем і приступайте до макіяжу.

Тепер, знаючи як відновити шкіру обличчя, ви будете постійно підтримувати її зволоженість і чистоту, продовжуючи свою молодість на довгі роки.

Будьте чарівні кожен день!

Поділитись: