Багато чого вже написано і сказано про те, як правильно поводитися з чоловіками, але, як то кажуть, віз і нині там. Подібні рекомендації я зустрічав на багатьох сайтах мережі Інтернету, наприклад, читаючи жіночий онлайн-журнал Beauty Hub, рубрику, присвячену жіночій психології, чого і вам рекомендую. А ось мій сайт у цьому питанні чомусь пасе задніх. Тому зараз і тут негайно я цей недолік ліквідовую.

Як правильно поводитися з чоловіками

Як правильно поводитися з чоловіками

Всім нам відомо, що чоловіки, по своїй суті, вельми прості істоти. Якщо когось із них трохи приголубити, то у відповідь можна отримати щось хороше і надзвичайне. Але от якщо його ненароком скривдити, то доведеться дуже довго віддуватися. Саме з цієї причини дуже важливо знати всі типові помилки, які ні в якому разі дівчина не повинна вчиняти ні за яких обставин. Отже, починаємо. як правильно поводитися з чоловіками.

16 настанов правильного поводження дівчини (жінки) з чоловіком

 1. Не варто особливо підкреслювати, яка ти щаслива і старанна в своїй професії. Жінка не повинна бути краще свого чоловіка.
 2. Не будь надто нерішучою, якщо він цікавиться твоєю думкою. Наприклад, якщо він цікавиться, чим би вам зайнятися або що поїсти разом, то він в будь-якому випадку все зробить по-своєму, тому твоя думка, щось на зразок дорадчого голосу.
 3. Не варто говорити біля кожної вітрини, що ти дуже хотіла б мати саме це. Хоч раз промов фразу, що йому б це пішло. І подивишся, після покупки чогось цікавого для себе, він згадає і про те, що хотілося тобі. Результат завжди однаковий, а ось приводів для сварок у вас стане менше.
 4. Стримай своїх батьків від задоволення поводитися з твоїм хлопцем, як з потенційним зятем.
 5. Не варто йому розповідати, що дуже хочеш мати багато дітей. При таких розмовах дуже чітко вимальовується жахлива для багатьох чоловіків картина втраченої свободи.
 6. І ні в якому разі, ніколи не говори погано про інших дівчат, особливо про його подруг, нехай і колишніх. Хіба він міг щось погане вибрати? А ти точно не просто так втрачаєш час з ним?
 7. Намагайся не спілкуватися з травлячими життя і розчарованими подругами.
 8. Як правильно поводитися з чоловіками, коли тобі кортить пізнати щось із їхнього минулого? Не варто розпитувати їх про любовні пригоди в минулому!
 9. Не потрібно його порівнювати зі своїми колишніми хлопцями. І ніколи не починай розмову про своїх колишніх молодих людей. Адже у відповідь ти можеш отримати досить ґрунтовну розповідь про його колишніх дівчат.
 10. Уникай використання банальних виразів, якщо сам він любить більш влучну і яскраву розмову. Але в той же час не старайся бути більш гострою на слово і кмітливішою, ніж він сам. Як відомо, комплекс неповноцінності практично не піддається лікуванню.
 11. Важливо контролювати свій сміх, не варто пронизливо реготати при кожній можливій ситуації.
 12. Не роби банальної помилки, не потрібно його постійно питати, чи любить він тебе.
 13. Ти не повинна надто часто ображатися на дрібниці. Жінки, які постійно зображують ображену невинність, навряд чи отримають пропозицію руки і серця.
 14. І не намагайся відучити його від алкоголю і куріння. Чоловіки схожі з собаками, вони дуже ревниво ставляться до своїх улюблених звичок.
 15. На роботу дзвони йому тільки в крайніх випадках, якщо потрібно повідомити щось дуже важливе. А повідомляючи йому під час наради про те, що зламала ніготь, ти навряд чи отримаєш співчуття, скоріше він визвіриться на тебе.
 16. І остання порада по цій темі, як правильно поводитися з чоловіками. Не варто надто серйозно ставитися до таких ось порад. Скрізь і завжди краще бути самою собою, поводитися природно. Та й як може бути інакше, якщо ми говоримо про відносини двох люблячих один одного людей!

От тепер ви точно знаєте, як правильно поводитися з чоловіками і, не гаючи часу, зараз все, що вище прочитали, почнете застосовувати на практиці. Удачі вам, в цій нелегкій жіночій справі!

Поділитись: