Неможливо висловити однозначні «за» чи «проти» міжнародних шлюбів. Якщо вийти заміж за іноземця в Україні, то завжди може створитись як щаслива сім’я, що живе душа в душу, так і нещасна у всіх сенсах.

Вийти заміж за іноземця в Україні, знати іноземні мови, пройти консультацію у юриста, попередні зустрічі, знайомство з батьками, про чорний день
Вийти заміж за іноземця в Україні

Вийти заміж за іноземця в Україні

До першої щасливої групи можна віднести такий випадок. Дівчина ще зі школи була впевнена, що Україна — це не її країна. Не те, щоб їй було гидко дивитися на хирляві деревця і таке собі провінційне містечко, ні. Просто вона чекала свого часу, при цьому методично переглядала сайти знайомств, вчила мови до посиніння, читала все про культуру, звичаї та моду Європи.

Всі глузування щодо неї ігнорувалися, поки вона нарешті не вирішила вийти заміж за іноземця в Україні, тобто, австрійця. Іноді вона дзвонить своїм батькам, але загалом цілком добре себе там почуває. Вона повністю підпадає під загальні вимоги чоловіків-іноземців:

  • хороша постать;
  • блондинка;
  • мовчки сидить удома;
  • добре готує;
  • до України не проситься;
  • нові речі та косметика їй не потрібні;
  • грошей не просить.

На превеликий жаль, багато іноземних чоловіків, які шукають українську дружину по суті своєї невдахи. Вони нерідко задовольняються мізерною зарплатою, не стежать за собою, забіяки або закінчені алкоголіки. Але вони вважають, що в Україні настільки злиденне життя, що жінка до кінця своїх днів буде дякувати йому за те, що він зміг витягнути її звідси.

Тільки дуже маленький відсоток чоловіків усвідомлюють, що шлюб із українкою принесе чималі зміни до його життєвого укладу, вимагатиме колосальної відповідальності та зусиль. Тільки якщо обидва партнери готові до такого, вони можуть створити нормальну сім’ю. І навіть якщо незважаючи на всі відмови, ви хочете все одно шукати щастя за кордоном, то подумайте над наступними моментами.

Знати іноземні мови

Ви повинні мати знання хоча б на рівні сьомого класу. В іншому випадку, якщо ви весь час дивитися на чоловіка, відкривши рота, то вийде, як в анекдоті «закрий рот, дурепа, я все сказав уже».

Пройти консультацію у юриста

Якщо ви твердо вирішили вийти заміж за іноземця в Україні, то вам конче потрібно звернутись за консультацією до юриста. Не шкодуйте грошей, а розберіться в законах країни, до якої збираєтеся, особливо у Сімейному кодексі.

Крім того, важливо знати, чи є у чоловіка кредити чи борги. Адже в деяких державах боргові зобов’язання переходять від одного родича чи то члена сім’ї до іншого.

Траплялися випадки, коли майбутній чоловік запрошував у гості майбутню дружину разом із мамою, оскільки розумів, що батьки хвилюються за дочку. І пред’являв їм пакет документів, починаючи від довідки від психіатра і закінчуючи різними документами про податкові платежі, майно, довгострокові кредити. Якщо ж майбутній чоловік не посвячує вас в подібні тонкощі, то швидше за все, йому є що приховати від вас. Але пам’ятайте, що ви маєте повне право знати, що ваш обранець чистий перед законом і готовий максимально відкритися для створення міцних і серйозних стосунків.

Попередні зустрічі

Перед тим, як вирішити вийти заміж за іноземця в Україні, потрібно із ним зустрітись. Кохання з листування — це звичайно романтично, але зовсім не те. Адже в цьому випадку ви вигадуєте собі якийсь образ, який може зовсім не виправдати ваших очікувань та надій на ділі.

З цієї причини потрібно спілкуватися наживо, і не 1-2 рази, а якнайбільше. Якщо чоловік по-справжньому цінує вас, то він не пошкодує грошей на свої поїздки до вас в Україну. Вам доведеться пізнати одне одного за максимально короткий термін часу, тому це дуже важливий етап.

Знайомство з батьками

Якщо вийти заміж за іноземця в Україні, то це не значить, що вам обом потрібно повністю відриватися від свого коріння. Саме з цієї причини найкраще влаштувати спільну вечірку. Як каже Гоша «Пропонують дружити будинками». Далі все на ваш розсуд:

  • національні ігри;
  • кімната з двома прапорами;
  • танці;
  • кулінарний турнір і т. д.

Якщо ж у вас є діти від попереднього шлюбу, то потрібно уважно придивитися, як ваш обранець до них ставиться, чи він готовий прийняти їх.

Про чорний день

Не факт, що такий день обов’язково настане. Але все ж таки варто мати хоч якийсь запас грошей на зворотний квиток, готель, хоча б на кілька ночей. Розклад автобусів, поїздів та телефони друзів, які можуть вам допомогти також знадобляться.

Але якщо ваше серце від однієї тільки думки, що ви потрапите в дивовижний світ, тремтить, вам здається, що життя перетворитися на казку, то наважуйтесь. Головний секрет щастя після того як вийти заміж за іноземця в Україні простий: людину треба любити не за її громадянство, гаманець чи соціальний статус, а за вчинки та характер. Не потурати його шаленим бажанням, не розчинятися у ньому, а зберігати своє «я». І в будь-якій ситуації залишатися Особистістю, яку він не тільки плекає і любить, а й поважає. І нехай у вас все вийде і буде добре.

Поділитись: