Що таке оформлення 1 класу НУШ? Це коли класну кімнату для першокласників оформлюють в особливому стилі: бібліотекою з цікавими книгами, зручними модульними м’якими меблями, стендами, наочними приладдями тощо. Де це все брати? Та нема проблем! Замовити і купити стенди для 1 класу НУШ можна на спеціалізованих майданчиках Інтернету.

Оформлення 1 класу НУШ

Оформлення 1 класу НУШ в особливому форматі

У кожної такої класної кімнати для першокласників має бути власний особливий стиль, який відрізняється своєю безпечністю, зручністю, функціональністю та естетичною привабливістю. В ці параметри дуже добре вписуються різноманітні стенди та наочні приладдя в комплекті з м’якими модульними меблями, створюючи в класі затишок та невимушені відносини між дітьми. Такі умови навчання надають дітям відчуття спокою. Тому, після вихідних, а то й канікул, їм набагато легше буде адаптуватись до навчального процесу.

Також слід пам’ятати не тільки про навчання, а й відпочинок. Тому повинно бути обладнано місце, де діти будуть невимушено спілкуватись та грати в різні ігри. Це буде майданчик для утворення більш дружніх стосунків між учнями. Тим паче, цікаве спільне дозвілля спонукає дітей до більш плідної праці.

Також в класі може бути власна бібліотека, яка ні в якому разі не повинна дублювати шкільну. Тут можуть бути зібрані досить цікаві книги, що спонукатимуть дітвору до читання. Створювати таку бібліотеку потрібно без зайвого фанатизму. Не треба сюди поміщати товстелезні або на кілька томів книги. По-перше, така література буде фізично важкою, тому утримати в руках тривалий час таку вагу дітям не під силу. По-друге, найбільш оптимальною книгою буде та, яка буде прочитана не більше, як за 15 хвилин.

Обладнання осередка вчителя

Вдале оформлення 1 класу НУШ має важливий вплив на навчальний процес. Тому не треба забувати і про існування вчителя в класі. Його місце можна обладнати практичним столом, шафами, тумбами, стендами та полицями де будуть знаходитись дидактичні матеріали.

Облаштовуючи місце вчителя слід пам’ятати, що з цього місця вчитель має добре бачити кожного учня, чим він там займається, та й взагалі весь клас. Також рекомендується розміщення на робочому столі комп’ютера або ноутбука.

Повинні бути в наявності шафи або тумби, де будуть знаходитись особисті речі вчителя. Досить добре було б якби якісь меблі були мобільними для спрощення роздачі матеріалів першокласникам. А взагалі в шкільному кабінеті повинні бути відкритого типу шафи. На їх полицях розташування навчальних матеріалів зроблено таким чином, щоб діти могли їх вільно брати.

Ось так коротенько про оформлення 1 класу НУШ.

Поділитись: