Навіть якщо ви не вірите у новорічні прикмети та й взагалі, все одно казкова новорічна ніч вабить до чогось незвичайного. А скільки їх усіляких прикмет? А народні прикмети, на які ще зважали наші бабусі? Спробуймо, а раптом здійсняться? Та й вашим гостям може сподобатися весела програма свята. Найпопулярніша прикмета — догодити звірку, чий рік настає, тож піддобрюйте його, починаючи вже від бою годинника о дванадцятій.

Новорічні прикмети

Новорічні прикмети та поради

  1. На Новий рік заведено обплутувати ніжки стола, за яким зібралася вся родина, — це допоможе зберегти її в повному складі впродовж року.
  2. На столі має бути вдосталь їжі і напоїв, тоді в родині буде статок.
  3. Коровай хліба і сіль на столі — до благополуччя.
  4. Хочете, щоб у новому році ви були завжди із грошима? Тоді попросіть ваших боржників віддати борг прямо за святковим столом. Не забороняється домовитися з кимось із близьких і позичити один одному символічну суму за умови повернути її в новорічну ніч. Так ви забезпечите собі та вашим рідним фінансове благополуччя.
  5. А ще, щоб гроші не переводилися, треба покласти на дно холодильника червоний мішечок із трьома мідними монетками, обов’язково решкою догори.
  6. А тим, хто рішуче налаштований розпочати з Нового року нове життя, рекомендується влаштувати багаття, в котрому потрібно спалити символічний папірець, на якому перелічено все, із чим ви хочете розпрощатися.
  7. А ще новорічні прикмети попереджають, що новорічної ночі не можна сваритися, лаятися, плакати, а також рано лягати спати, бо існує прикмета: як зустрінеш Новий рік, так його і проживеш.
  8. Не можна під Новий рік прати одяг, аби не накликати лиха на когось із членів родини.
  9. Перед Новим роком не можна виносити сміття з оселі, інакше у прийдешньому році не буде благополуччя.
  10. Готуючи новорічні подарунки, врахуйте доречні поради щодо їх вибору. Адже ви прагнете своїм подарунком потішити ваших рідних, висловити ним вашу турботу й увагу до них.
  11. А ще новорічні прикмети, а точніше, поради попереджають, що жінкам не до вподоби коли їм дарують набори дешевого мила, дешеві парфуми, біжутерію, помаду (дуже важко догодити із тоном), колготки, кофтинки, сковорідки, чашки і предмети, які нагадують їм про кухню чи домашнє господарство, за винятком заздалегідь обумовлених речей.
  12. Чоловіки не хотіли б одержати в подарунок шкарпетки, носовички, білизну, одеколон чи лосьйон після гоління, що мають різний запах, краватку (складно дібрати тон), запонки, квіти.
  13. Діти будуть розчаровані, якщо їм подарувати одяг (вони зрадіють обновці, якщо це буде доповнення до іграшки), книжку на тему «Як правильно поводитися за столом», шкільне приладдя (пенал, ручки, зошити), сувенір, з яким не можна гратися, а тільки ставити на полицю. Діти мають рацію, вважаючи, що всім цим вони мають бути забезпечені без будь-яких свят.
  14. І найголовніша народна прикмета — частіше посміхайтеся, не втрачайте почуття гумору, будьте приязні та доброзичливі не лише на свята, тоді вам обов’язково таланитиме!

Ось такі новорічні прикмети, які обов’язково допоможуть вам збільшити власний достаток, принести сімейне благополуччя і зробити вас щасливими. Щасливого Нового року!

Поділитись: