Не всі люди знають як захистити себе від нападу собаки. Зате всім відомо, що собака буває кусючою тільки від життя собачого. Але що ж робити нам — людям, якщо важке собаче життя будь-якого пса штовхає на агресію?

Як захистити себе від нападу собаки

Корисні поради про те, як захистити себе від нападу собаки

  1. Ніколи не чіпайте собаку під час їжі, сну, і взагалі, коли вона зайнята собою. Собаки, як правило, досить відповідально ставляться до свого дозвілля і тому подібних вольностей з вашого боку не потерплять. Винятками у деяких з домашніх псів є їхні господарі, цих вони не зачеплять майже ні за яких умов. До речі, собака може вести себе агресивно, якщо ви надмірно активно почнете розмахувати руками перед носом її господаря, особливо якщо собака натренований.
  2. Тепер хитрість друга, вона ж оборонна, на той випадок, якщо ви все-таки вивели собаку з себе, і вона вирішила вас вкусити. По-перше, будь-якими способами треба заглушити в собі страх (і чим небезпечніший собака, тим це важливіше). Ніколи не бійтеся, собаки в буквальному сенсі це відчувають по запаху, крім усього страх не дає вам діяти більш-менш свідомо. І ні в якому разі не здумайте тікати від собаки, взагалі не повертайтеся спиною до неї. Це може спровокувати на кидок навіть миролюбного пса.
  3. Постарайтеся, знову ж таки не повертаючись до собаки спиною, виманити її на незнайому територію. Справа в тому, що багато собак, як правило, відчувають себе невпевнено, якщо втрачають господаря, або виявляються в інший, незвичній обстановці. Іншими словами, якщо на вас у дворі накинулася собака, спробуйте заскочити в під’їзд будинку, там вона свій запал зменшить.
  4. І остання сьогоднішня хитрість, і рішуча. Вона буде незамінна в тому випадку, якщо собака вас все-таки вкусила і тримає в зубах, незрозуміло про що думаючи. Для того щоб позбутися від пса, що вчепився, є такий прийом: беремо великий і вказівний палець, і вставляємо їх у дві невеликі виїмки на шиї під самою щелепою. Це такі спеціальні кнопки у собак зроблені, щоб вони відпускали. Ось на ці кнопки і потрібно натиснути. Причому натиснути якомога сильніше.

Ну а взагалі, якщо собака буває кусючою, то тільки, як відомо, від життя собачого, а тому, собак потрібно любити, пестити, будувати їм будки, щоб у них розцвітали в душі незабудки. Тепер ви знаєте як захистити себе від нападу собаки. А ще не завадило б вам знати як боротися з гризунами.