Гарні та доглянуті нігті свідчать про те, що їх хазяйка завжди слідкує за собою, дбає про власну гігієну. Тому процедура догляду за нігтями для неї має не аби яке значення.
Як доглядати за довгими нігтями
Якщо ви — володарка найдовших нігтів, то про них треба дбати з подвоєною силою, адже вони повинні бути чистими, охайними і однакової довжини і форми.
Ще одна турбота для власниці довгих нігтів — це збереження їх цілісності. Адже ніхто не відміняв домашню роботу. В цьому випадку радять використовувати рукавички. А після миття руки обов’язково потрібно змащувати зволожуючим кремом.
Змазування рук живильним кремом має стати щовечірньою процедурою. Плюс до цього потрібно робити масаж кутикул і самих нігтів. Для цього вам знадобиться спеціальне масло.
Яка процедура догляду за нігтями, якщо вони занадто довгі? У цьому випадку обов’язковою має стати процедура нанесення на них корисного зміцнювального засобу. Якщо трапилася аварія — зламався ніготь — потрібно акуратно зрізати його від краю нігтя до середини з двох сторін. Після чого запиляти. Пилочка повинна бути наждачною, але м’якою. Підпилювати нігті потрібно в тому ж напрямку, в якому ви їх обрізаєте. Пилочка розташовується до нігтя під кутом у сорок п’ять градусів.
Природна краса рук або чим шліфувати нігті
А зараз ще одна процедура догляду за нігтями — їх шліфування. Сама техніка шліфування нігтів дуже важлива для їх подальшого росту. По суті вона проста. Завдяки шліфуванню нігті стають більш здоровими і міцними, поліпшується кровообіг в нігтьовому ложі.
Шліфування нігтів є безпечною процедурою. На відміну від неї лак висушує ніготь і пошкоджує його поверхню. Займає ця процедура кілька хвилин, зате після неї нігті набувають здоровий вигляд і блиск. Такі нігтики будуть під стать будь-якому макіяжу.
Для цього вам знадобитися спеціальна шліфувальна пилочка. Такі пилочки триколірні, і кожен колір несе свою функцію. Для початку вам знадобиться рожева сторона, потім в хід йде біла, яка згладить всі нерівності, а вже сіра придасть нігтям блиск прозорого нігтя. Жирову плівку, яка знаходиться на руках будь-якої людини видаляють за допомогою миття рук з милом. Шліфування за допомогою рожевого боку пилочки зробить поверхню нігтя злегка шорсткою.
Далі приходить час білого боку пилочки. Водимо нею по нігтю до тих пір, поки він не стане гладким і блискучим. Потім обробіть ніготь сірого кольору пилочкою. Ви побачите, як він засіяє. Вам треба було всього десять хвилин на всю процедуру, але ефект того вартий. Нігті доглянуті і виглядають привабливо.
Процедура догляду за нігтями: простий секрет чистих нігтів
Як би жінка не прагнула доглядати за нігтями, але зробити їх всі ідеально рівними, а кінчики ідеально білими неможливо. Тому для цього існує спеціальний білий олівець. Якщо ви таким ще не обзавелися, досить буде косметичного олівця для макіяжу очей.
Отже, яка процедура догляду за нігтями в цьому випадку? Перш за все олівець вимагає ретельної заточки. Важлива також його марка, вона повинна бути «М». Після миття рук, на чисті нігті потрібно нанести базове покриття або ж прозорий лак для нігтів. Після повного висихання процедуру повторити.
Після нанесення другого шару ви побачите, як ваші нігті заблищали і набули міцності. Лак повинен гарненько висохнути, щоб уникнути надмірної товщини лаку і нерівностей на поверхні нігтя. Від внутрішньої сторони до центру акуратно проведіть олівцем білу смужку. Далі все це закріплюється третім шаром прозорого лаку або закріплювача. Тут важливо не пропустити момент, адже коли манікюр стане неохайним, потрібно буде терміново робити новий.
Модне запечатування нігтів по-японськи
Ще одна цікава процедура догляду за нігтями — модне запечатування нігтів. Вона просто необхідна для тендітних нігтів і схильних до ламкості. Для цього використовується спеціальна захисна плівка. Завдяки цьому ваші нігті знаходяться в цілості й збереженні протягом трьох тижнів. Ви можете сміливо контактувати з землею на городі, з хімічними засобами при прибиранні будинку або квартири, можете покривати нігті декоративною фарбою або різними лаками — їм нічого від цього не буде. Ніготь під захистом, він отримує живлення і необхідні речовини для відновлення і якнайшвидшого зростання.
Основною перевагою такого роду манікюру є те, що при його проведенні використовуються тільки натуральні речовини і компоненти. Кутикула при цьому обробляється спеціальним поживним кремом для пом’якшення. Для нігтьової пластини теж є потрібна речовина — мінеральна паста. У ній містяться перлова крихта (від перли), кераміди кальцію і кварц. Вони надають еластичність нігтю, тому можна сміливо приступати до його шліфуванні і усунути найменші нерівності. Після цієї процедури ніготь піддається шліфовці спеціальним полірувальним блоком з натуральної телячої шкіри.
При процедурі «запечатування нігтя» використовують кремнієву пудру з додаванням парафіну і воску. Саме вони і створюють на нігті захисну плівку, яка придасть нігтям природний здоровий вигляд. А кремній в даному випадку грає роль «футляра», який захищає ніготь. Після чого відбувається остаточне полірування нігтьової пластини спеціальним блоком. Потім переходять до гарячого масажу. Для нього використовують гарячі мішечки, наповнені мінеральною сіллю і різноманітними травами.
Процедура парафінотерапії
І наостанок процедура догляду за нігтями і руками за допомогою парафінотерапії. Це відносно недорога процедура, призначена для нігтів, а також і для рук. Використовується основна властивість парафіну — утримувати і зберігати тепло протягом довгого часу. Після такої процедури нігті стають здоровими і міцними, а шкіра рук — доглянутою, зволоженою і очищеною.
Така процедура догляду за нігтями і руками необхідна в демісезонний період, якщо у вас суха шкіра рук і ламкі нігті. Після парафінотерапії нігті стають міцнішими, кутикула — доглянутою, а шкіра набуває ніжний і доглянутий вигляд. Самі нігті при цьому будуть швидше рости. Парафін потрібно розплавити (адже використовують його лише в теплому вигляді), а потім нагріти до 55˚C. Маса стане в’язка і тягуча. Шкіру рук готують до нанесення парафіну, змащуючи її живильним кремом. У парафін капають кілька крапель ефірних масел, ароматизаторів і вітамін. Руки повинні бути занурені у ванну не більше, ніж на одну-дві хвилини. Підходів потрібно зробити від трьох до п’яти.
По закінченню процедури на руки надягають спеціальні махрові рукавички, попередньо обернувши їх пакетами, і залишають в такому положенні на двадцять хвилин. В цей час пори на шкірі рук відкриваються, і через них виводяться шлаки і продукти обміну. Після остигання парафіну пори поступово закриваються, а шкіра рук продовжує вбирати живильний крем. Після зняття рукавичок і видалення пакетів, руки розтирають гарячим трохи вологим рушником.
Парафінотерапія закінчується нанесенням на руки захисного крему. Як результат — ваші руки зволожені і доглянуті, ефект тримається приблизно тиждень.
Тепер ви знаєте як доглядати за нігтями.
Відправляючи повідомлення, Ви дозволяєте збір та обробку персональних даних. Приватність.