Існує кілька причин, чому люди відмовляються від м’яса і обирають вегетаріанство, Чому вони вирішують повністю відмовитися від м’яса?

Чому люди відмовляються від м'яса, жалість до тварин, це оздоровлення організму, прагнення схуднути

Жалість до тварин

Люди не хочуть бути причетними до страждань тварин. Якщо людина хоч раз на власні очі побачить, як вбивають тварину на бійні, то з великою ймовірністю, що їй більше ніколи не захочеться їсти м’ясо. Лев Толстой, наприклад, одного разу побачив, як теля силоміць вели на бійню. У бідної тварини в очах блищали сльози. Після цього письменник став переконаним вегетаріанцем. Ось одна із причин, чому люди відмовляються від м’яса

Чому люди відмовляються від м’яса

Бо м’ясо шкодить організму людини. Причиною переходу на рослинну дієту є шкода, яку м’ясо приносить організму людини. Багато хто вважає, що людина — травоїдна істота, за своєю природою, і перетравлення м’яса — важке завдання для організму. Про це говорить і той факт, що кишечник людини дуже довгий. М’ясо, потрапивши в травний тракт, надовго там затримується, і, розкладаючись, виділяє шкідливі токсичні речовини, які отруюють наш організм зсередини.

У тварин-хижаків зовсім інша будова травної системи. Кишечник у них короткий, м’ясо не затримується надовго в організмі, а швидко перетравлюється, не встигнувши розкластися.

Лікарі заперечують це, стверджуючи, що травні органи людини здатні переробляти і рослинну, і тваринну їжу.

Звичайно, не можна сперечатися з тим, що разом з м’ясом тварин, у наш організм потрапляють гормони та антибіотики, які вони вживали разом із кормом. До того ж, у момент смерті тварини відбувається викид ударної дози адреналіну. Тому багато хто пов’язує цей чинник з агресивною поведінкою багатьох переконаних м’ясоїдів.

Вегетаріанство — оздоровлення організму

Ще однією причиною є оздоровлення організму. Вегетаріанці виглядають зовні набагато здоровішими і молодшими за тих, хто вживає в їжу рибу і м’ясо. Цьому є багато пояснень. Перше, це те, що переважання в раціоні овочів та фруктів сприяє інтенсивному процесу очищення організму та отриманню більшої кількості вітамінів. Відмовившись від м’ясних продуктів, вегетаріанці попереджають серцево-судинні захворювання, тому що в організм надходить менше холестерину. Це також захищає фігуру від зайвої ваги і є причино, чому люди відмовляються від м’яса.

Прагнення схуднути

І ще є причина, через яку людина вирішує стати вегетаріанцем — прагнення схуднути. Сьогодні дуже модно худнуть за допомогою вегетаріанських дієт. Замість того, щоб зменшувати кількість їжі і харчуватися в строго відведений графік, можна буде просто відмовитися від висококалорійних м’ясних продуктів на користь рослинної їжі:

  • овочів;
  • фруктів;
  • злаків.

Але слід зазначити, що така дієта не призводить до швидкого схуднення. Зниження ваги відбувається поступово, але, досягнувши бажаного ефекту, вам швидше за все вдасться зберегти його на тривалий час.

Ось так коротко про те, чому люди відмовляються від м’яса.

Поділитись: