Як завжди, ангіна приходить невчасно, і саме тоді, коли її не чекаєш і не запрошуєш у гості. Приступаючи до лікування ангіни в домашніх уиовах, в першу чергу потрібно визначитися з тим наскільки хвороба запущена.
Декілька простих способів лікування ангіни в домашніх умовах
Так, якщо захворювання слабке, глотка червона, ковтати боляче, проте температури немає, то можливо буде досить найпростіших засобів. Наприклад, кожні три години полоскати горло розчином солі, в пропорції 1 чайна ложка на склянку кип’яченої води або соком червоного буряка. Також хорошим засобом є звичайний лимон, який необхідно якомога більше їсти з цукром. Дуже старим і перевіреним засобом від ангіни є полоскання горла гасом з сіллю, проте зловживати цим методом не потрібно.
Якщо ж ангіна супроводжується підвищенням температури, то в першу чергу необхідно відвернути кров від горла. Для цього потрібно обернути ступні ніг в щільну тканину, попередньо змочивши її в розведеному водою оцті. На горло ж слід покласти свіже листя капусти, які необхідно міняти кожні 2-3 години.
Для людей, які часто хворіють на ангіну, є дуже корисний простий і в той же час дієвий профілактичний засіб. В теплу пору року необхідно лише кожен день по 7-10 хвилин сидіти навпроти яскравого сонця з добре відкритим ротом. Таке лікування ангіни в домашніх умовах, по можливості, повинно тривати близько місяця, і незабаром ви помітите, що захворювання стануть рідше, а потім і зовсім припиняться.
Корисна порада. Якщо від напруження щелепи зводить до купи, то вистружіть певного розміру паличку і вставте розпірку між верхньою та нижньою щелепами :)))
Чи захищає оксолінова мазь від застуди?
З настанням холодів ми все частіше чуємо про профілактику грипу та інших застудних захворювань таких, як ангіна. Тому для лікування ангіни в домашніх умовах та різних простуд, мед, лимон, імбир, калина та інші народні засоби вже давно оселилися в наших холодильниках. Але як би ви не старалися, від вірусів та мікробів у транспорті і на роботі захиститися складно.
Медики пропонують для профілактики використовувати оксолінову мазь, якою потрібно обробляти носові пазухи перед виходом з дому. Цей препарат запобігає проникненню хвороботворних бактерій всередину організму і зупиняє їх розмноження. Ліки не викликають побічних дій і дуже ефективні саме в період епідемій (перед відвідуванням місць, де є велике скупчення людей).
Дехто стверджує, що оксолінова мазь може вилікувати застуду, але це не так. Вона має виражену противірусну активність, полегшує стан, але неефективна при запальних процесах. Тому її можна використовувати на початковій стадії захворювання, а також з метою профілактики.
Отже, лікування ангіни в домашніх умовах на початковій стадії може дати позитивний результат.
Полоскання сіллю більш ефективне, якщо у розчин додати краплю йоду. Також при захворюваннях горла гарно допомагають полоскання содою.
Ну це старі дідівські засоби лікування ангіни в домашніх умовах.
Ще можна шавлією полоскати, це теж дуже добре допомогає. Знаю на власному досвіді. Але це не стосується випадку, коли ангіна гнійна, тут треба антібіотики та видалення гнійніків.
В любому випадку потрібно звернутись за консультацією до лікаря.