Перед тим, як шукати роботу за кордоном, не варто обмежуватися пошуком оголошень в газетах, користуйтеся Інтернетом. Зверніться до служби зайнятості, відвідуйте ярмарки вакансій.

Як шукати роботу за кордоном, ресурс для пошуку роботи, непотрібні вакансії

Як шукати роботу за кордоном

Спілкуйтеся з людьми, дізнавайтеся від них новини, можливо, хтось розповість про перевірену часом і людьми компанію, що набирає персонал. Що стосується оголошень в Інтернеті, звертайте свою увагу на ті пропозиції, які найбільш привабливі для вас. Якщо не вдасться роздобути бажаної посади, тоді зменшіть свої вимоги або зверніться по допомогу до фахівців по працевлаштуванню.

Переглядати всі оголошення потрібно дуже уважно, іноді непомітна вакансія може виявитися доленосною. Тільки не ведіться на слова на кшталт: «Хочете заробляти більше? Від вас — бажання та енергійність». Подібну рекламу залишають мережеві маркетингові компанії.

Не соромтеся розсилати своє резюме компаніям, якщо роботодавець вказує адресу електронної пошти. Отримати корисну пораду можна, спілкуючись в соціальних мережах і на форумах, де обговорюються такі питання або на цьому сайті в коментарях до цього допису.

Те, як людина поводиться на співбесіді, який стиль її спілкування, як взагалі вона сприймає інтерв’ю, суттєво впливає на прийняття рішення наймачем.

Вибираємо інтернет-ресурс для пошуку роботи

Наявність в Інтернеті всіляких ресурсів, присвячених працевлаштуванню, істотно полегшує життя при пошуку роботи. Вони публікують вакансії роботодавців в категоріях:

  1. Робота в Німеччині.
  2. Робота в Чехії.
  3. Робота в Польщі.
  4. Робота в Словаччині та наші.

Якщо ви шукаєте роботу В Інтернеті, то підійти до вибору такого виду сайту потрібно з усією відповідальністю. Першим критерієм якості сайту є модуль ефективності пошуку вакансій.

Як шукати роботу за кордоном за допомогою сайту? Вибирайте ті ресурси, де вам пропонують зробити вибір вакансій за власними критеріями:

  1. Регіон.
  2. Тип роботи (тимчасова/постійна; в офісі/дистанційна).
  3. Необхідний досвід і навички.
  4. Приблизна заробітна плата.
  5. Дата розміщення оголошення.

До речі, останній критерій важливий для тих, хто шукає роботу. У ваших же інтересах, щоб на сайті:

  1. Була вказана дата розміщення вакансії.
  2. Можливо було сортувати оголошення на основі цього критерію.
  3. Сайт містив свіжі, гарячі пропозиції.

Не витрачайте свій час на ресурси, де незрозумілі навігація та пошук.

Багато сайтів з пошуку роботи пропонують відвідувачам внести певну суму на рахунок сайту, пройти платну реєстрацію і так далі, інакше контактні дані роботодавця вам не покажуть. Кращим виходом з положення буде знайти інший ресурс. Адже в Інтернеті повно хороших безкоштовних ресурсів для пошуку роботи.

Відмітаємо непотрібні вакансії

Ефективність пошуку роботи залежить і від того, чи вмієте ви відмітати непотрібні вакансії. До таких вакансій відносять пропозиції шахрайських організацій. Можна позаздрити всім тим, кому вдалося уникнути подібного роду організацій. Однак зробити це складно.

З’являються все нові схеми «набивання кишень» на довірливих претендентах. До однієї з таких ситуацій відносять пропозиції нібито кур’єрської служби. В оголошеннях таких вакансій вказується посада кур’єра, однак на ділі, вам пропонують особисто знаходити клієнтів і продавати товар. З прибутку вам обіцяють відсотки. Шахраї пропонують розрахунок кожен день і великі суми доходу. Вони запевняють клієнта в тому, що представляють солідні компанії, часто — зарубіжні.

Вимоги до кандидата: вік від 18 років і комунікабельність. А співбесіду призначають на ранній ранок. Знайте, що великі компанії не довірять продаж свого товару молодій людині без спеціальної освіти і досвіду. До того ж великі компанії не призначають співбесіди раніше 10-11 години.

Тому якщо в оголошенні чітко не сформована назва посади кур’єра, а по телефону вам не хочуть розповідати подробиці роботи, то не варто розглядати таку пропозицію. Почуття образи доповнить і той факт, що ви не могли виспатися.

Ось так коротенько про те, як шукати роботу за кордоном і не потрапити в халепу.

Поділитись: