Усім відомо, що жувальна гумка дуже добре липне до різних поверхонь. Але є багато способів про те, що і як робити якщо прилипла жуйка. Отже, читайте і на вус мотайте.

Прилипла жуйка, видалення жуйки, жувальна гумка прилипла

Якщо прилипла жуйка до волосся

  1. Для видалення жувальної гумки з волосся змастіть його соняшниковою олією, потім гребінцем вичісуйте залишки жуйки.
  2. Можна скористатися і спиртом — жуйка розчиниться, але пам’ятайте, що спирт сильно сушить волосся.
  3. Ще один спосіб — заморожування. Прикладіть до жуйки пакет з льодом, вона замерзне і розкришиться. Після цього також потрібно її вичесати.

Якщо жувальна гумка прилипла до одягу

  1. У цьому випадку можна побризкати її лаком для волосся, після цього вона затвердіє і відстане.
  2. Ефективною є і гаряча вода. Помістіть тканину з жуйкою в гарячу воду і спробуйте відокремити її за допомогою зубної щітки і ножа.
  3. Видалити за допомогою оцту. Підігрійте оцет у мікрохвильовій печі або на плиті, занурте в нього зубну щітку і потріть потім нею жуйку. Зробіть це кілька разів і дуже швидко, поки оцет гарячий — так він працює найкраще. Потім одяг, звичайно, треба випрати.
  4. Видаляємо праскою. Покладіть тканину на картон так, щоб жуйка опинилася між тканиною і картоном. Розігрійте праску до середньої температури і кілька разів проведіть нею по тому місці, де знаходиться жувальна гумка. Вона повинна прилипнути до картону, а якщо цього не сталося, повторіть процедуру.
  5. Обережно з ацетоном. Для видалення жуйки можна використовувати ацетон, але майте на увазі, що він знебарвлює тканини.

Інші способи видалення жуйки

Сухий лід дуже ефективно видаляє жувальну гумку з тканини. Для цього слід потерти кубиком льоду забруднене місце.

Якщо прилипла жуйка до дерев’яної поверхні, обробленої лаком, видаліть її розчиненим у воді нашатирним спиртом, після цього добре промокніть дерев’яну поверхню.

Є навіть спосіб позбавитися від жуйки, що прилипла до стіни — потрібно лише нагріти її феном.

Поділитись: